E-Bültenler / 26. Sayı
Sami Erol Önsöz
08.09.2016
 
Aktaş Holding Yenilikçi Ürünleriyle Automechanika Frankfurt Fuarı'nda Ses Getirmeye Hazırlanıyor
08.09.2016
Otomotiv sektörünün küresel ölçekteki en büyük fuarlarından biri olan ve 1970 yılından beri, Almanya'nın ev sahipliğinde 2 yılda bir gerçekleştirilen Automechanika Frankfurt 2016 Fuarı'na (Otomotiv Yedek Parça ve Aksesuar Fuarı) katılacak olan sektörün global oyuncusu Aktaş Holding, üstün AR-GE çalışmaları sonucu geliştirdiği, uluslararası standartlara sahip yüksek teknolojili Airtech marka hava süspansiyon ürünlerinin yanı sıra; Powertech markalı, inovatif endüstriyel hortum ürünleriyle, organizasyonda ülkemizi başarıyla temsil etmek için hazırlıklarını sürdürüyor.
 
Aktaş Holding'e İş Başvuruları Artık Kurumsal Web Sitesi Üzerinden Yapılabilecek
08.09.2016
Küreselleşen dünyada her açıdan çağın gerekliliklerine uygun hareket eden Aktaş Holding, hayatımızın vazgeçilmeleri arasında yer alan internet üzerinden iş başvurusu yapmak isteyen kişilere kolaylık sağlamak adına, şirketin kurumsal web sitesinde yer alan İş Başvuru Formu entegrasyonunu tamamlayarak sistemi devreye aldı.
 
Dosya Konusu: Kurumsal Şirketlerde Ekip Birlikteliğinin Önemi
08.09.2016
 
Techno Aktaş, Mercedes Resmi Servisi BalkanStar'ı Ağırladı
08.09.2016
Aktaş Holding'in 2008 yılında devreye aldığı Techno Aktaş, otomotiv devi Mercedes'in resmi büyük servisleri arasındaki BalkanStar firmasını, eğitim ve bilgilendirme toplantısı kapsamında, üretim tesislerinin de yer aldığı Filibe kentinde misafir etti.
 
Temmuz Ayında En Çok Öneri Körük Üretim Bölümü'nden Geldi
08.09.2016
Aktaş Holding tarafından başlatılan ve her ayı kapsayacak şekilde hayata geçirilen ödüllendirme sistemi doğrultusunda, Aktaş çalışanları özgün ve değerli fikirler ortaya koymaya devam ederken; İSG, çevre, sosyal sorumluluk gibi konularda, Temmuz ayında en iyi önerileri sunan ve sisteme katkı sağlayan bölüm, ‘Körük Üretim’ oldu. Aktaş Holding’ce, 18 çalışana ödül verildiği organizasyonda ayrıca, 'Ramak Kala' ve Kaizen kategorilerinde de çeşitli ödüllendirmeler yapıldı.
 
Aktaş Holding Bünyesinde "Devamlılık Ödülleri" Verildi
08.09.2016
Aktaş Holding tarafından başlatılan ve çalışanların motivasyonunu artırma hedefiyle hayata geçirilen ödüllendirilme sistemi kapsamında; Nisan, Mayıs ve Haziran aylarının değerlendirilmeye alındığı 'Devamlılık Ödülü'ne göre hiç devamsızlık yapmayan 23 çalışana, düzenlenen törenle ödülleri takdim edildi.
 
Aktaş Holding'den Çalışanlarına "İndirim" Müjdesi
08.09.2016
Çalışanlarının sadece iş özelinde değil; hayatın her alanında ‘Aktaş’ markasının gücünü yakından hissetmeleri ve mutlu bir yaşam sürmeleri adına çeşitli çalışmalara imza atan Aktaş Holding, Bursa’daki eğitim, sağlık ve eğlence gibi farklı alanlarda faaliyet gösteren çok sayıda firmayla gerçekleştirdiği işbirliği çerçevesinde, ilgili yerlerde Aktaş çalışanlarına özel indirimlerin uygulanacağı kampanyalar başlattı.
 
Aktaş Fotoğraf Kulübü'nün Görsel Arşivi Genişliyor
08.09.2016
Aktaş Holding bünyesinde oluşturulan sosyal kulüplerden biri olan Fotoğraf Kulübü üyeleri, birbirinden güzel kareleri yakalamak ve hep birlikte keyifli zaman geçirebilmek adına, düzenlenen farklı organizasyonlar kapsamında bir araya gelmeye devam ediyor.
 
30 Ağustos Zafer Bayramı
08.09.2016
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2019 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.