E-Bültenler / 5. Sayı
Sami Erol- Önsöz
Değerli Arkadaşlar, Bilgi toplumunun egemen olduğu günümüz dünyasında, küresel ölçekte faaliyet gösteren firmalar için hedef pazarlarda kalıcı olmayı sağlayan en önemli etmen, firmaların yeniliği ve teknolojiyi mevcut sistemlerine entegre etme oranıdır.
 
E Bülten - Çalışan Röportajı
 
İstihdam Edilebilirlik
Kıymetli Aktaş Paydaşı, Değişen dünya düzeniyle birlikte, işletmeler ulusal veya uluslararası pazarlarda yaşamlarını sürdürebilmek için eskiye oranla çok daha fazla çaba harcamak zorundadır. Bu çabalar arasında, firmaların aradığı nitelikte personeli istihdam edebilme konusu da ayrı bir yer tutmaktadır.
 
Ak-İzo, Almanya'da Düzenlenen 8. Su Geçirmez Membranlar Konferansı'nda Boy Gösterdi
17.11.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding bünyesinde 2005 yılında kurulan Ak-İzo Yalıtım Sistemleri San. Tic. A.Ş. Almanya'nın Bonn kentinde gerçekleştirilen ve sektör liderlerinin bir araya geldiği 8. Waterproof Membranes (Su Geçirmez Membranlar) konferansında, ülkemizi başarıyla temsil etti.
 
Bursa İstihdam Buluşması'nda "İşe Girişin Reçetesi" Aktaş Holding'den
29.11.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding; bu yıl 3'üncüsü düzenlenen ve yüzlerce firmayla iş arayanların bir araya getiren 3. Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması'nda, katılımcıların kariyer planlamalarına yön verecek, hedeflerini belirlemede onlara yol gösterecek çok önemli paylaşımlarla, BİİB2014'e renk kattı.
 
Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması'nda Aktaş Holding'e Yoğun İlgi
29.11.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding; Bursa Valiliği, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Kent Konseyi, İŞKUR ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'nın işbirliğiyle bu yıl 3’üncüsü düzenlenen ve yüzlerce firmayla iş arayanların bir araya gelme fırsatı bulduğu, 3. Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması'nda (BİİB2014) katılımcılardan büyük ilgi gördü.
 
Aktaş Holding Ödüle Doymuyor
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından bu yıl 41.si düzenlenen 'Ekonomiye Değer Katanlar -2014 Ödül Töreni'nde, "İnovasyon" kategorisinde ödüle layık görüldü.
 
Aktaş Holding'den Örnek Davranış
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, HETADER tarafından başlatılan "Kan Kardeşim Olur Musun?" kampanyasına destek çerçevesinde, Aktaş personelinin büyük desteğiyle gerçekleştirilen kan bağışı organizasyonuna imza attı.
 
Aktaş Holding'e Uludağ Üniversitesi'nden Ar-Ge Ödülü
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, Uludağ Üniversitesi'nde (UÜ), öğrenciler ve öğretim üyeleri tarafından hazırlanan ve bilimsel çalışmalarla patentlerin sergilendiği 4. Bilgilendirme ve Ar-Ge Günleri'nde, 525 adet Proje Posteri arasından, "Raylı Taşıtlardaki İkincil Süspansiyon Körüğü Üretimi Ve Test Edilmesi" posteriyle, ödüle layık görüldü.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2019 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.