E-Bültenler / 38. Sayı
Sami Erol / Önsöz
20.09.2017
Günümüz dünyasında şirketler açısından en temel gerekliliklerden biri, yoğun rekabetin hakim olduğu ulusal ve uluslararası pazarlarda, rakiplerine göre farklılık yaratacak noktalara yoğunlaşmak ve bunu da sürdürülebilir hale getirmektir.
 
Dosya Konusu: "Üretim ve Hizmet Süreçlerinde Çağı Yakalama"
20.09.2017
Bilgi ve teknoloji çağı olarak nitelendirilen 21. yüzyılda, sosyal alandaki değişimlerde olduğu gibi şirketler açısından da rekabet ortamında ayakta kalabilmek için çağın gerekliliklerine ve beklentilerine, en iyi şekilde yanıt verebilmek gerekiyor.
 
Aktaş Holding, ABD'de Önemli Temaslar Kurdu
20.09.2017
Dünyanın dört bir yanındaki başarılı faaliyetlerini sürdüren Aktaş Holding; 2009 yılında, ABD'nin ticaret merkezlerinden biri konumundaki Chicago şehrinde kurduğu merkez ile başlattığı faaliyetlerini tüm hızıyla sürdürürken, çeşitli temaslarda bulunmak üzere bölgeye giden Aktaş Holding üst yönetimi, Türkiye'nin ABD'deki üst düzey diplomatlarıyla önemli görüşmelere imza attı.
 
Satış Tekniklerinde Yeni Trendler Paylaşıldı
20.09.2017
Aktaş Holding bünyesinde, çalışanların kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlanması hedefiyle gerçekleştirilen eğitim faaliyetleri tüm hızıyla sürüyor. Bu doğrultuda son olarak, Eğitimci Ömer Çam tarafından, satış ve pazarlama ekibine yönelik, 'Satış Teknikleri' eğitimi gerçekleştirildi.
 
Aktaş Holding'den H2020 ITEA Enerji Verimliliği Projesi'ne Tam Destek
19.09.2017
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, enerji verimliliğini artırmak ve sürdürülebilir bir çevre bilincinin yaygınlaşması noktasında, önemli çalışmalara imza atmaya devam ediyor… Aktaş Holding; "H2020 ITEA Enerji Verimliliği Projesi" kapsamında, Almanya'nın ev sahipliğinde düzenlenen ve dünya ölçeğinde faaliyet gösteren çok sayıda uluslararası şirketin de yer aldığı konsorsiyumda ülkemizi temsil ederken, projenin Kick-off (Başlangıç) toplantısı geçtiğimiz günlerde gerçekleştirildi.
 
Ak-İzo, Türkiye'nin Dört Bir Yanında Deneyimlerini Paylaşmaya Devam Ediyor
19.09.2017
Aktaş Holding Yapı Grubu'nda bulunan ve EPDM membran üretiminde ülkemizin ilk ve lider üreticisi olarak öne çıkan Ak-İzo tarafından, DSİ Isparta 18. Bölge Müdürlüğü'ne gerçekleştirilen ziyarette; Lineflex marka çevre dostu ürünlerinin, ülkemizdeki su kaynaklarına sağladığı katkılar, görseller eşliğinde DSİ üst düzey yetkilileriyle paylaşıldı. Bilgilendirme toplantısı, yaklaşık 30 kişilik bir katılımla oldukça ilgi gördü.
 
Ak-İzo, Yüksek Satış Hacmini Coşkuyla Kutladı
19.09.2017
Aktaş Holding Yapı Grubu'nda bulunan ve EPDM membran üretiminde ülkemizin ilk ve lider üreticisi olarak öne çıkan Ak-İzo, kurulduğu günden bu yana en yüksek hacimli satış rakamına, geçtiğimiz Temmuz ayında ulaştı. Düzenlenen organizasyon kapsamında ise yakalanan bu başarılı sonuçlar, tüm çalışanların katılımıyla kutlandı.
 
1 Eylül - Dünya Barış Günü Mesajı
19.09.2017
Tüm dünyada insanların huzur, mutluluk ve güven duygusuyla yaşaması; dil, din, ırk ve cinsiyet ayrımı olmadan, kişisel hak ve özgürlüklerin sağlanması noktasında, barış ortamının sürekli olması çok büyük önem taşımaktadır.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2019 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.