E-Bültenler / 19. Sayı
Sami Erol Önsöz
09.02.2016
 
Aktaş Holding’den Bursa’ya Dev Katkı
09.02.2016
Aktaş Holding, dünya çapında faaliyet gösterdiği alanlardaki etkinliğini daha da arttırmak, kapasite artışıyla birlikte yeni yatırım alanlarında entegre üretim sistemine geçmek ve sektöre yüksek katma değer sağlamak adına, Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde yapımını tamamlayarak ekonomiye kazandırdığı, yeni üretim tesislerinin açılışını gerçekleştirdi.
 
BTSO Başkanı Burkay:
09.02.2016
Aktaş Holding’in Organize Sanayi Bölgesi’ndeki yeni üretim tesislerinin açılış törenine katılan BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay; “Aktaş Holding’in kuruluşundan bugüne geldiği noktayı hep birlikte izliyoruz. Üretim tesisleri ve sektöre sağladığı katma değerle, dünya genelinde Bursa’nın ve Türkiye ekonomisinin gurur kaynaklarından biri” dedi.
 
Bursa Valisi Karaloğlu:
09.02.2016
Aktaş Holding’in yeni üretim tesislerinin açılışına katılan Bursa Valisi Münir Karaloğlu, yeni tesislerin Bursa’ya ve ülkemize değer katacağını söyleyerek, ülkemizin büyüme hedefleri doğrultusunda, yapmış olduğu bu önemli yatırımdan dolayı Aktaş Holding’i gönülden kutladı.
 
Aktaş Holding, 2016 Hedeflerini Masaya Yatırdı
09.02.2016
Aktaş Holding Üst Yönetimi, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen toplantı kapsamında, 2016 yılına ilişkin beklentilerini ve hedeflerini masaya yatırarak, yeni üretim tesislerinin sektöre, ülkemize ve Aktaş Holding’in tüm paydaşlarına katacağı değerle birlikte, geleceğe yönelik atılması planlanan yeni adımlara ilişkin de fikir alışverişinde bulundu.
 
Dosya Konusu: Çevresel Değerlerin Korunması ve Geliştirilmesi
09.02.2016
 
Aktaş Holding, "İşbaşı Eğitim Programı'ndan Katkı Almaya Devam Ediyor"
09.02.2016
Aktaş Holding tarafından, 6645 Sayılı Kanun kapsamında İŞKUR ile işbirliği çerçevesinde hayata geçirilen ve işsizlerle üniversite öğrencilerinin, işyeri bünyesinde çalışarak kendilerini, hem mesleki hem de kişisel olarak geliştirmesine katkı sağlayan, işverenin de istihdam etmek istediği kişiyi işbaşında görme şansı yakaladığı ‘İşbaşı Eğitim Programı’ndan verimli geri dönüşler almaya devam ediyor.
 
Sami Erol'a AIESEC'ten Teşekkür Plaketi
09.02.2016
AIESEC Bursa Şubesi tarafından düzenlenen, “AIESEC Partnerleriyle Buluşuyor!” etkinliğine konuşmacı olarak katılan Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Erol, öğrencilere iş dünyasının ihtiyaç duyduğu nitelikli ve yetkin işgücünün öneminden bahsederken, bu doğrultuda önemli çalışmalara imza atan AIESEC gibi değerli oluşumlara, Aktaş Holding olarak her koşulda destek olmaya devam edeceklerini söyledi.
 
Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşmasında Aktaş Holding'e Yoğun İlgi
09.02.2016
Bursa’da bu yıl dördüncüsü düzenlenen ve üç gün boyunca, iş arayanlar ile işverenlerin tek bir çatı altında buluşma imkânı bulduğu Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması’na (BİİB) katılan Aktaş Holding, organizasyon alanında açmış olduğu stantla adeta ziyaretçi akınına uğradı.
 
10 Ocak - Çalışan Gazeteciler Günü
09.02.2016
 
Enerji Tasarrufu Haftası - Kutlama
09.02.2016
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2019 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.