E-Bültenler / 1. Sayı
Stratejik İnsan Kaynağı Planlaması Başarının İlk Adımı
24.02.2014
Hava süspansiyon körüğü sektöründe Türkiye'de lider, dünyada da ilk üç firma arasında bulunan Aktaş Holding, Boğaziçi Üniversitesi'nde düzenlenen 6. Mastering İK Zirvesi 2013'e (The 6th Mastering HR Summit 2013) katılarak, geleceğin liderleriyle bir araya geldi.
 
Aktaş Holding, Kariyer Uygulamalarını Paylaştı
24.02.2014
Hava süspansiyon körüğü sektöründe Türkiye'de lider, dünyada da ilk üç firma arasında bulunan Aktaş Holding, sosyal sorumluluk çalışmalarının yanı sıra eğitim faaliyetlerini de aralıksız sürdürüyor.
 
Şahap Aktaş, Gençleri Girişimciliğe Yönlendirdi
23.02.2014
Hava süspansiyon körüğü sektöründe Türkiye'de lider, dünyada da ilk üç firma arasında bulunan Aktaş Holding, öğrencilerin gelişimlerine yön verecek nitelikli seminerler düzenlemeye devam ediyor.
 
Aktaş Eğitim Vakfı'nın Doğaya Katkısı Sürüyor
23.02.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding bünyesinde, topluma değer katan, doğa ile uyumlu ve sürdürülebilir kurumsal sosyal sorumluluk projelerini gerçekleştirmek üzere kurulan Aktaş Eğitim Vakfı, projelerde hız kesmiyor.
 
Kan Bağışı Kampanyası
23.02.2014
Hava süspansiyon körüğü sektöründe Türkiye'de lider, dünyada da ilk üç firma arasında bulunan Aktaş Holding, sosyal sorumluluk çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor.
 
Uludağ Üniversitesi AR-GE Günleri'ne 2 Proje
23.02.2014
Hava süspansiyon körüğü sektöründe Türkiye'de lider, dünyada da ilk üç firma arasında bulunan Aktaş Holding, Uludağ Üniversitesi (UÜ) tarafından bu yıl 3.sü gerçekleştirilen Uludağ Üniversitesi Bilgilendirme ve Ar-Ge Günleri'ne 2 önemli projeyle katıldı.
 
Dünyayı Aktaş Holding ile birlikte keşfetti
24.02.2014
Hava süspansiyon körüğü sektöründe Türkiye'de lider, dünyada da ilk üç firma arasında bulunan Aktaş Holding, sosyal sorumluluk projeleri ile de fark yaratıyor.Aktaş Holding'in sponsorluğunda kürek sporu yapan Erden Eruç, denizde geçirdiği 876 günlük rekorunu yukarı taşımayı hedefledi.
 
BUTGEM Almanya İşbirliği'ne Aktaş Holding Desteği
24.02.2014
Hava süspansiyon körüğü sektöründe Türkiye'de lider, dünyada da ilk üç firma arasında bulunan Aktaş Holding, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Vakfı (BUTGEM) ile gerçekleştirdiği staj programı dâhilinde, yurtiçi ve yurtdışından önemli eğitim temsilcileriyle bir araya geldi.BUTGEM ve Almanya ortaklığıyla düzenlenen staj programına destek olan Aktaş Holding, program kapsamında Türkiye'ye gelen eğitimcileri Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi'nde (DOSAB) bulunan Holding merkezinde ağırladı.
 
Aktaş Holding ve İŞKUR Arasında İstihdam Köprüsü Kuruldu
23.02.2014
Dünyanın dört bir yanında üretim tesisleri bulunan, 80'den fazla ülkede ürünleri satılan, bağımsız yedek parça grubunda dünyanın en geniş ürün gamına sahip şirketler grubu olan Aktaş Holding, bir bir hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projelerinin yanı sıra ülke ekonomisine ve istihdama ciddi katkılar sağlamaya devam ediyor.
 
TAYSAD, AR-GE ve Patent Birincisi Aktaş Holding
15.03.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, geliştirdiği AR-GE projeleri ile TAYSAD tarafından "Patent - Faydalı Model - Endüstriyel Tasarım" alanında birincilik ödülüne layık görüldü.
 
Aktaş Holding'e Önemli Ödül
23.02.2014
Hava süspansiyon körüğü sektöründe Türkiye'de lider, dünyada da ilk üç firma arasında bulunan Aktaş Holding, yerel ve ulusal çapta kazandığı ödüllere bir yenisini daha ekledi.
 
Tataristan Cumhuriyeti Yetkililerinden Aktaş Holding'e Ziyaret
23.02.2014
Hava süspansiyon körüğü sektöründe Türkiye'de lider, dünyada da ilk üç firma arasında bulunan Aktaş Holding, birtakım temaslarda bulunmak için Bursa'ya gelen Tataristan Cumhuriyeti heyetini holding binasında ağırladı.
 
Aktaş Holding Bayilerini Bulgaristan'da Ağırladı
23.02.2014
Dünyanın dört bir yanında üretim tesisleri bulunan, 80'den fazla ülkede ürünleri satılan, bağımsız yedek parça grubunda dünyanın en geniş ürün gamına sahip şirketleri bünyesinde barındıran Aktaş Holding, satış ve ürünlerin değerlendirildiği bayi toplantısında paydaşlarıyla bir araya geldi.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2019 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.