E-Bültenler / 70. Sayı
Önsöz: Önceliğimiz Daima İnsan
14.05.2020
Bildiğiniz gibi tüm dünya olarak zorlu günlerden geçiyoruz. Bu dönem aslında, hayatta en değerli hazinenin sağlık olduğu gerçeğini bir kez daha tüm insanlığa hatırlatmış oldu. Bu süreçte, toplum sağlığının korunması noktasında herkes üzerine düşeni fazlasıyla yerine getirmeye çalışırken, işletmeler de bir yandan ekonomi çarklarının dönmesini sağlamakta, bir yandan da çalışanlarının sağlığını maksimum seviyede korumaya özen göstermektedir.
 
Dosya Konusu: İşletmelerde İş Sağlığı Ve Güvenliği Kültürünün Önemi
14.05.2020
İş sağlığı ve güvenliği konusu, tüm dünya genelini ilgilendiren ve küresel boyutta etkisi olan bir mesele olarak karşımıza çıkıyor.
 
Sağlık Çalışanlarına Tam Destek
20.05.2020
Aktaş Holding, korona virüs salgınıyla kahramanca mücadele eden sağlık personelimizin ihtiyaçları doğrultusunda kullanılmak üzere Aktaş Eğitim Vakfı aracılığıyla temin ettiği tıbbi malzemelerin bağışını gerçekleştirdi.
 
Aktaş Ailesinin Miniklerinden 23 Nisan Sürprizi
14.05.2020
Aktaş Holding, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında, çalışanların çocuklarının katılımıyla eğlenceli bir video çalışması yayımladı. Videoda renkli görüntüler oluşurken, etkinliğe katılan çocukların coşkusu ise görülmeye değerdi.
 
Aktaş Holding'in Gençlere Desteği Sürüyor
14.05.2020
Her zaman gençlerin yanında olmaya devam eden Aktaş Holding, Uludağ Üniversitesi İşletme Topluluğunun (ULİT) hayata geçirdiği "Career in Home" serisinde öğrencilerle buluştu.
 
Aktaş Holding'e Dünya Gazetesi'nden Ziyaret
14.05.2020
Dünya Gazetesi Yazarı Sami Altınkaya, geçtiğimiz günlerde Aktaş Holding'e gerçekleştirdiği ziyarete ilişkin detayları, gazetedeki köşe yazısında paylaştı.
 
Aktaş Holding'den Paydaşlarına Covid-19 Mesajı
14.05.2020
Aktaş Holding, tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs ile sıkı mücadele ederken, paydaşlarını da bu konuda yaptığı çalışmalar ve aldığı önlemlere ilişkin bilgilendirdi.
 
19 Mayıs-Kutlama Mesajı
14.05.2020
Türk milletinin tarihinde önemli bir dönüm noktalarından biri olan 19 Mayıs'ta, Türkiye Cumhuriyeti'nin temelleri atılmıştır. Bundan 101 yıl önce, 19 Mayıs 1919'da Türk istiklal mücadelesinin temelleri atılmış, Gazi Mustafa Kemal Atatürk de o gün Samsun'a çıkarak, bugünkü Türkiye'nin temellerini atmıştır.
 
Anneler Günü-Kutlama Mesajı
14.05.2020
Karşılıksız sevginin en güzel örneklerini veren annelerimiz; özveriyle, sevgi ve şefkatle, sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde büyük bir sorumluluk üstlenmektedir.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2020 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.