E-Bültenler / 69. Sayı
Önsöz: Salgın Döneminde Gerekli Tedbirleri Titizlikle Uyguluyoruz
13.04.2020
Bildiğiniz gibi tüm dünya olarak zorlu bir dönemden geçiyoruz. Küresel bir felaketle karşı karşıya kaldığımız şu dönemde, hepimizin dikkate alması gereken bazı konular var. Bu zorlu süreç, tüm insanlığın ortam mücadelesi haline gelmiş durumda. Bu mücadeleyi en az kayıpla atlatarak, geleceğe umutla bakmak en büyük temennimiz.
 
Dosya Konusu: Küresel Kriz Sürecinde Sağlıklı Çalışma Alanları Oluşturma
13.04.2020
Hızlı küreselleşmeyle birlikte, makineleşme ve otonom sistemler hızla üretimde yer almaya başlasa da işletmeleri asıl ayakta tutan ve geleceğe taşıyacak olan en önemli unsur, daima insandır.
 
Bursa Teknik Üniversitesi Öğrencilerinden Aktaş'a Ziyaret
13.04.2020
Aktaş Holding, Bursa Teknik Üniversitesi Polimer Araştırma ve Geliştirme Topluluğu (PARGE) ile başlattığı iş birliği çalışmaları kapsamında, topluluk bünyesindeki öğrencileri fabrikada ağırladı.
 
Aktaş Holding’den Bursa Teknik Üniversitesi’nde Seminer
13.04.2020
Aktaş Holding, Bursa Teknik Üniversitesi Lif ve Polimer Mühendisliği ile imzalamış olduğu protokol kapsamında, bölüm öğrencileri ile “Kauçuğun Endüstriyel Uygulamalardaki Yeri ve Üretim Metotları” konulu seminerde bir araya geldi.
 
Aktaş Holding'den Sigarayla Kararlı Mücadele
13.04.2020
Aktaş Holding, şirket bünyesinde hayata geçirdiği 'Sigarayı Bırakma' projesi kapsamında ilk adım olarak, çalışanlarını Nilüfer İlçe Sağlık Müdürlüğü'nden Halk Sağlığı Uzmanı Dr. Seher Nacarküçük ile buluşturdu.
 
Ak-İzo Türkiye'nin Dört Bir Yanında
13.04.2020
Aktaş Holding Yapı Grubu'nda bulunan Ak-İzo, Lineflex markasıyla 4 Mart'ta, İzmir Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanlığı ile verimli görüşmeler gerçekleştirdi.
 
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun
13.04.2020
23 Nisan 1920 tarihi, egemenliğin kayıtsız şartsız millete ait olduğu gün olarak tarihe altın harflerle yazılmıştır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk de bu önemli günü, 'Çocuklar milletin geleceğidir' düşüncesi ile yarınlarımızın teminatı, geleceğimiz olan çocuklara armağan etmiştir.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2020 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.