E-Bültenler / 44. Sayı
Önsöz: Aktaş Holding Yenilikçi Ürünlerle Sektörün Gelişimine Yön Veriyor
13.03.2018
'Sektörde yeniliklerin öncüsü' haline gelen Aktaş Holding için mükemmeliyetçi yaklaşım gereği hep daha iyisi ve mükemmeli hedeflenmektedir.
 
Dosya Konusu: Üretimde Dünyaya Ayak Uydurma
13.03.2018
Günümüz dünyasında teknolojinin çok hızlı ilerlemesi ve rekabetin artmasıyla birlikte, iş yapış şekilleri de değişmeye başladı. Artık ayakta kalmak ve fark yaratmak isteyen firmaların, özellikle üretimlerinde içinde bulundukları çağa ve dünyadaki gelişmelere ayak uydurması gerekiyor.
 
Aktaş Holding, Uludağ Üniversitesi Kariyer Fuarı'nda Öğrencilerle Buluştu
13.03.2018
Küresel düzeyde markalaşma vizyonu doğrultusunda hareket eden Aktaş Holding, Uludağ Üniversitesi Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi (KARMER) tarafından düzenlenen ve üniversite öğrencileri ile sektör temsilcilerini bir araya getirmeyi hedefleyen 'Kariyer Fuarı'nda öğrencilerle buluştu. Binlerce öğrencinin katıldığı fuarda, Aktaş Holding standı öğrencilerden büyük ilgi gördü.
 
Sami Erol'dan Gençlere Altın Tavsiyeler
13.03.2018
Geleceğimizi oluşturan öğrencilerle sık sık bir araya gelerek, onlara tecrübelerini anlatan Aktaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı Sami Erol, bu doğrultuda Uludağ Üniversitesi İnsan Kaynakları Topluluğu'nun (ULİNKA) düzenlediği HR Summit'18 etkinliğinde öğrencilerle buluştu.
 
Oylum Öztürk Erdem Gençlere İş Hayatını Anlattı
13.03.2018
Aktaş Holding İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Grup Yöneticisi Oylum Öztürk Erdem, Uludağ Üniversitesi Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi (KARMER) tarafından düzenlenen 'Nasıl Bir Stajyer ve Çalışan Arıyoruz' konulu panelde, öğrencilere iş hayatı hakkında önemli paylaşımlarda bulundu.
 
11. Kurumsal Yönetim Zirvesi'nde Değişen Dünyada Kurumsal Yönetim Konuşuldu
12.03.2018
Aktaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı Sami Erol'un da yönetim kurulunda yer aldığı Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği'nin (TKYD) bu yıl 11’incisi düzenlediği Kurumsal Yönetim Zirvesi, "Kurumsal Yönetimin İtici Gücü: Esneklik ve Dayanıklılık" temasıyla gerçekleştirildi.
 
Aktaş Holding'in Küresele Uzanan Yolculuğu Mercek Altında
12.03.2018
Koordinatörlüğünü Bursa Valiliği AB Proje ve Dış İlişkiler Koordinasyon Merkezi'nin yaptığı "EuroKEY Projesi" kapsamında, birçok ülkeden çok sayıda katılımcı Aktaş Holding'i ziyaret ederek, Türk firması olarak yurtdışına açılma nedenleri ve yatırım yapılan ülkelerin kültürü ile olan etkileşim hakkında detaylı bilgi aldı.
 
'Dünya Kadınlar Günü' Kutlu Olsun
12.03.2018
Başarılı kadınların toplum genelinde her alanda var olması, eğitimli, bilinçli ve kalkınmış bir ülke için önemli bir güç olacaktır.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2019 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.