Basın Bültenleri
Aktaş Holding'den üniversite mezunu gençlere kariyer fırsatı
05.03.2020
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, üniversiteden yeni mezun gençlere fırsat sunma ve Türkiye'nin geleceğine katkı sağlama hedefiyle çok önemli bir projeye daha imza attı. Genç çalışan istihdamına büyük önem veren Aktaş Holding, yeni mezun gençleri Aktaş kurum kültürüyle yoğurup, iş dünyasına en iyi şekilde hazırlamak amacıyla geçtiğimiz yıl hayata geçirdiği "Aktaş Kariyer Okulu" projesi kapsamında, ilk mezunlarını düzenlenen törenle verdi.
 
Aktaş Holding, Özbekistan'ın en büyük inşaat fuarında son teknoloji ürünlerini sergileyecek
21.02.2020
Aktaş Holding'in Yapı Grubu'nda bulunan ve EPDM membran üretiminde ülkemizin ilk ve lider üreticisi olan Ak-İzo Yalıtım Sistemleri, uluslararası arenaya gözünü dikti. Lineflex markasıyla sektörün Türkiye’deki en büyük pazar payına sahip olan şirket, yeni nesil su yalıtım çözümleri sunan son teknolojili ürünleriyle, Özbekistan'ın en büyük yapı ve inşaat fuarı UzBuild'de yerini alacak. Sektörde ilk niteliği taşıyan renkli EPDM membran üretimi gerçekleştirdiklerini kaydeden Aktaş Holding CEO'su İskender Ulusay, "Lineflex markalı yeni geliştirdiğimiz kendinden yapışkanlı EPDM membran ile uygulama artık çok daha kolay olacak ve zamandan tasarruf sağlanacak" dedi.
 
Aktaş Holding, İMSİAD üyelerini ağırladı
02.10.2019
Aktaş Holding, İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İş Adamları Derneği (İMSİAD) üyelerini Bursa'daki fabrikalarında (OSB-DOSAB) ağırladı. Şirketin Yapı Grubu'nda bulunan ve EPDM membran üretiminde ülkemizin ilk ve lider üreticisi olan Ak-İzo Yalıtım Sistemleri'nin ürünleriyle ilgili detaylı bilgilerin aktarıldığı ziyaretlerde, İMSİAD üyeleri Aktaş'ın ileri teknoloji ile geliştirdiği Lineflex marka EPDM membranların üretim aşamalarını yerinde incelerken, karşılıklı iş birliklerinin daha da geliştirilmesinin önemine vurgu yapıldı.
 
Aktaş Holding, 6. Uluslararası Yeni Nesil Demiryolu Teknolojileri Konferansı'na Katılacak
03.09.2019
Aktaş Holding, İstanbul'un ev sahipliğinde bu yıl 6'ncısı düzenlenecek olan Uluslararası Yeni Nesil Demiryolu Teknolojileri Konferansı'na katılacak. Şirket, raylı sistemlerdeki süspansiyonlarını hem havalı hem de sönümleyici sistemler olarak tasarlayarak, üretmiş olduğu her bir ürünle bu önemli sektörün bir parçası haline gelmeyi hedefliyor.
 
Aktaş Holding, 42. Yapı Fuarı'nda 'çevreci' ürünleriyle yerini alacak
Aktaş Holding'in Yapı Grubu'nda bulunan ve EPDM membran üretiminde ülkemizin ilk ve lider üreticisi olan Ak-İzo Yalıtım Sistemleri, İstanbul'un ev sahipliğinde bu yıl 42'ncisi düzenlenecek olan ve bölgenin en büyük yapı malzemeleri fuarı özelliğindeki Turkeybuild İstanbul Fuarı'na iddialı hazırlanıyor. Ak-İzo, fuar süresince, 'yeni nesil' su yalıtım çözümleri sunan Lineflex markalı çevre dostu ve son teknolojili ürünlerini, dünyanın dört bir yanından gelecek ziyaretçilerin beğenisine sunacak.
 
Aktaş Holding, 10. Aftermarket Konferansı'na Sponsor Oldu
27.05.2019
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, bu yıl 10'uncu kez kapılarını açan ve otomotiv sektörü profesyonellerinin bir araya gelerek, sektörün bugünü ve geleceğini konuştukları TAYSAD Aftermarket Konferansı'na sponsorluk desteği verdi.
 
Aktaş Holding teknoloji harikası ürünleriyle Automechanika İstanbul Fuarı'nda ses getirdi
08.04.2019
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, son teknoloji ile geliştirdiği ve dünyanın dört bir yanına ihraç ettiği yenilikçi ürünlerini, sektörün bölgedeki en büyük buluşması olan Automechanika İstanbul Fuarı'nda vitrine çıkardı. Fuar süresince yoğun ilgi gören Aktaş Holding, çok sayıda yeni iş bağlantısına imza atmayı da başardı.
 
Aktaş Holding CEO'su İskender Ulusay'dan öğrencilere iş hayatında başarının şifreleri
13.03.2019
Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı İskender Ulusay, Uludağ Üniversitesi İşletme Topluluğu tarafından düzenlenen 14. Ulusal Profesyoneller ve Başarılı Yöneticilerle Sektörler Kongresi'nde öğrencilerle buluştu. Ulusay, şirketin küçük bir atölyeden 80 yılda sektörün globaldeki en büyük oyuncularından biri haline uzanan başarı öyküsünü ve iş hayatında başarılı olmanın şifrelerini öğrencilerle paylaştı.
 
Şahap Aktaş'a ÇEK'ten büyük onur
04.03.2019
Aktaş Holding Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Şahap Aktaş, büyük önem verdiği eğitime destek çalışmaları kapsamında, Çağdaş Eğitim Kooperatifi tarafından eğitim konularına çaba harcayıp özveride bulunanları onurlandırmak ve topluma tanıtılmasını sağlamak amacıyla, 13'üncüsü düzenlenen 'Yerelde Eğitim' ödülüne layık görüldü.
 
Aktaş Holding önümüzdeki 5 yılda 250 milyon dolar ciro hedefliyor
24.01.2019
Aktaş Holding'in 80. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla düzenlediği Gala Yemeği'nde konuşan CEO İskender Ulusay, şirket olarak 2018 yılını hedefledikleri noktanın da üzerinde kapattıklarını belirterek, önümüzdeki 5 yıl içinde 250 milyon dolar ciroya ulaşmayı hedeflediklerini kaydetti.
 
Aktaş Holding'e Automechanika Shanghai Fuarı'nda Tam Not
03.12.2018
28 Kasım-1 Aralık tarihlerinde Çin'in Şangay kentinde düzenlenen organizasyonda Aktaş Holding; salon 2, 2021 no'lu stantta dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçileri ve sektör temsilcilerini ağırladı. Bölgedeki mevcut ve potansiyel müşteri adaylarıyla da verimli görüşmelere imza atan Aktaş Holding, AR-GE çalışmaları sonucu geliştirdiği yenilikçi teknolojilerle fuarda ülkemizi en iyi şekilde temsil etti.
 
Aktaş Holding'in Yeni İcra Kurulu Başkanı İskender Ulusay
10.10.2018
Otomotiv sektörünün global aktörü Aktaş Holding, kurumsal sürdürülebilirlik çalışmaları kapsamında organizasyon yapısını yeniledi. Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanlığı görevini İskender Ulusay üstlendi.
 
Aktaş Holding'den Automechanika Frankfurt Fuarı'nda Gövde Gösterisi
28.09.2018
Aktaş Holding, otomotiv satış sonrası sektörünün dünyadaki en kapsamlı fuarlarından biri olarak bilinen ve Almanya'nın ev sahipliğini yaptığı Automechanika Frankfurt Fuarı'nın bu yılki organizasyonuna katılarak, yenilikçi ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sundu.
 
Aktaş Holding'e "Çevreye Duyarlı Sürdürülebilir İnovasyon Teşvik Ödülü"
03.09.2018
Aktaş Holding, Bursa Organize Sanayi Bölgesi (Bursa OSB) ile Bursa Organize Sanayi Bölgesi Sanayicileri ve İş Adamları Derneği’nin (BOSİAD), "Çevreci Üretim, Temiz Gelecek" sloganıyla düzenlediği Çevreye Duyarlı Sanayi Tesisi Yarışması'ndan ödülle döndü.
 
Aktaş'ın Minik Ressamları Ödüllerine Kavuştu
29.08.2018
Aktaş Holding, 'Babalar Günü' kapsamında şirket bünyesindeki çalışanların çocuklarının katılımıyla, "Canım Babam ve Ben" temalı Resim Yarışması düzenledi.
 
Aktaş Holding'in Bulgaristan'daki Üretim Üssü Techno Aktaş'ta 10. Yıl Coşkusu
09.08.2018
Bu yıl, 80. kuruluş yıl dönümü heyecanının yaşandığı Aktaş Holding tarafından 2008 yılında devreye alınan Techno Aktaş, kuruluşunun 10. yıl dönümünü düzenlenen geniş katılımlı organizasyonla kutladı.
 
Kosova Ticaret ve Sanayi Bakanı Hasani'den Aktaş Holding'e Ziyaret
02.06.2018
Rumelili Yönetici İş Adamı ve Sanayicileri Derneği'nin (RUMELİSİAD) 5'incisini düzenlediği Uluslararası Balkan Ekonomi Zirvesi'ne katılmak üzere Bursa'ya gelen Hasani ve beraberindeki heyet, organizasyon sonrasında Aktaş Holding'in fabrikasına ziyaret etti.
 
Ak-İzo, 41. Yapı Fuarı'nda verimlilik esaslı ürünleriyle ses getirmeye hazırlanıyor
06.05.2018
Aktaş Holding'in Yapı Grubu'nda bulunan ve EPDM membran üretiminde, ülkemizin ilk ve lider üreticisi olarak öne çıkan Ak-İzo, 41. Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı'nda (Turkeybuild İstanbul), yenilikçi ürünleriyle boy göstermeye hazırlanıyor. 8-12 Mayıs tarihlerinde İstanbul'da düzenlenecek olan ve sektörün dünya ölçeğindeki son teknolojilerinin sergileneceği fuarda Ak-İzo; temelden çatıya, cepheden teras ve gölet tabanlarına kadar birçok farklı uygulama alanında su yalıtım çözümleri sunarak, ülkemize ve sektöre bu alanda ciddi katkılar sağlayan verimlilik esaslı ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sunacak.
 
Aktaş Holding yeni pazarlarda yatırımlarıyla büyümeye devam ediyor
13.04.2018
Mevcut pazarlardaki payını artırıp yeni pazarlara giriş yapacak olan Aktaş Holding, gelecek 3 yıl içerisinde yurtdışında yeni yatırımlar öngörüyor. Aktaş Holding, dünyada raylı sistem yatırımlarının 3'te 2'sini oluşturan Çin, Hindistan ve Japonya pazarlarında yer alacak.
 
Aktaş Holding'den Automechanika İstanbul Fuarı'nda Yeni İş Bağlantıları
07.04.2018
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, otomotiv endüstrisinin dünya çapındaki en önemli buluşma adreslerinden biri olan Uluslararası Automechanika İstanbul Fuarı'nda, yeni nesil ürünleri ve geniş ürün gamıyla boy gösterdi. Aktaş Holding, bu yıl 12'ncisi düzenlenen fuar süresince, çok sayıda yeni iş bağlantısına imza attı.
 
Aktaş Holding ileri teknolojili Powertech ürünlerini İstanbul Hırdavat Fuarı'nda görücüye çıkardı
29.03.2018
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding hem ülkemiz hem de dünya ölçeğinde, nalbur ve hırdavat sektörüne ilişkin son teknolojilerin sergilendiği İstanbul Hırdavat Fuarı'na katıldı. Aktaş; AR-GE çalışmaları sonucu geliştirdiği, uzun ömürlü ve çevre dostu Powertech markalı endüstriyel hortum ürünleriyle ziyaretçilerden tam not almayı başardı.
 
Sami Erol'dan genç beyinlere başarı basamaklarını tırmanma önerileri
06.03.2018
Balıkesir Üniversitesi'nde düzenlenen 7. Aktif Zirve'18 kapsamında öğrencilerle bir araya gelen Aktaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı Sami Erol, kişisel stratejik planlamanın başarı ve mutlu bir yaşam yolundaki önemine vurgu yaptı. Erol, başarı basamaklarını tırmanırken temel amacın, 'değer yaratmak' olması gerektiğini söyledi.
 
Aktaş Holding 2018'de OEM payını yüzde 30'a çıkarmayı hedefliyor
18.01.2018
Aktaş Holding, şirketin 2017 yılı performansını değerlendirmek ve ileriye dönük yol haritasını çıkarmak üzere gerçekleştirdiği 2018-Stratejik Plan Değerlendirme Toplantısı'nda; aftermarket sektör liderliği, 100'den fazla patent / faydalı model ile bu alanda inovasyon liderliği, AR-GE Merkezi'nin aktif yönetilmesi ve OEM payının yüzde 30 seviyesine ulaştırılması gibi güçlü hedefleri açıkladı.
 
Aktaş Holding'e Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'ndan AR-GE Merkezi Belgesi
21.12.2017
Küresel düzeyde markalaşma vizyonu doğrultusunda, yenilikçi bir bakış açısıyla hareket eden Aktaş Holding, büyük önem verdiği AR-GE faaliyetleriyle ilgili çok önemli bir adım daha attı. AR-GE ve inovasyon çalışmaları sonucu, küresel piyasalara katma değerli ve yenilikçi ürünler sunan Aktaş Holding; AR-GE alanında gerçekleştirdiği etkin ve sürdürülebilir çalışmalarının karşılığı olarak; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'ndan AR-GE Merkezi Belgesi almaya hak kazandı.
 
Aktaş Holding'den sanayi - üniversite işbirliğine örnek katkı
15.12.2017
·Hava süspansiyon körüğü sektöründe Türkiye'de lider, dünyada da ilk üç firma arasında yer alan Aktaş Holding, nitelikli bireylerin topluma kazandırılması adına eğitim kurumları ve üniversitelerle yaptığı çalışmalara devam ediyor. Aktaş Holding bu kapsamda, Bursa Teknik Üniversitesi ile önemli bir işbirliği protokolüne imza attı.
 
Aktaş Holding'e yenileşimde liderlik ödülü
04.12.2017
•Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, BUSİAD tarafından düzenlenen ve kentteki kurumların, yenileşim süreçlerini içselleştirmelerine ve yenileşimi yönetebilmelerine destek olmak amacıyla gerçekleştirilen ‘Bursa Yenileşim Ödülü'nde, 'Liderlik' kategorisinde ödüle layık görüldü.
 
Aktaş Holding Automechanika Çin Fuarı'nda yenilikçi teknolojilerini sergileyecek
23.11.2017
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding; 29 Kasım - 2 Aralık tarihleri arasında Çin’in ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan ve sektörün en büyük buluşma adreslerinden biri olarak nitelendirilen Automechanika Shanghai (Şangay) Fuarı'nda, AR-GE çalışmaları sonucu geliştirdiği yenilikçi teknolojilerle, ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye hazırlanıyor.
 
Aktaş Holding'den Brezilya ve Güney Amerika Pazarına Yönelik Yeni Hamle
25.10.2017
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding; büyük önem verdiği ve uzun yıllardır da etkin şekilde faaliyetlerini sürdürdüğü Güney Amerika pazarına yönelik, önemli bir işbirliğine imza attı. 2008 yılında Brezilya'da kurduğu Aktas do Brasil isimli körük üretim tesisiyle bölge pazarına adım atan Aktaş Holding ile Brezilya'nın önde gelen aks-dingil ve makas üreticisi, trailer yedek parça satıcısı Ibero Group arasında, Güney Amerika aftermarket pazarında Airtech markalı ürünler için işbirliği kararı alındı. Buna göre Ibero Group üretimi aks ve dingiller, Aktaş Holding'in global markası Airtech körükleriyle birlikte pazara sevk edilecek.
 
Ekonomi Bakanlığı'ndan Aktaş Holding'e Ziyaret
09.10.2017
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, ihracatçı firmaların bilgilendirilmesi amacıyla düzenlenen, 'Ekonomi Bakanlığı Uzman Heyeti Ziyaretleri' kapsamında Bursa'ya gelen heyeti, Organize Sanayi Bölgesi'ndeki üretim tesislerinde ağırladı. Son derece verimli geçen görüşmelerde; Aktaş Holding'in tarihçesi, faaliyet alanları ve küçük bir işletmeden, dünyanın en büyük global oyuncularından birine dönüşme yolculuğu bakanlık temsilcileriyle paylaşılırken, daha sonrasında heyet, şirketin üretim tesislerini de yakından inceledi.
 
Aktaş Holding'den H2020 ITEA Enerji Verimliliği Projesi'ne Tam Destek
21.09.2017
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, enerji verimliliğini artırmak ve sürdürülebilir bir çevre bilincinin yaygınlaşması noktasında, önemli çalışmalara imza atmaya devam ediyor... Aktaş Holding; "H2020 ITEA Enerji Verimliliği Projesi" kapsamında, Almanya'nın ev sahipliğinde düzenlenen ve dünya ölçeğinde faaliyet gösteren çok sayıda uluslararası şirketin de yer aldığı konsorsiyumda ülkemizi temsil ederken, projenin Kick-off (Başlangıç) toplantısı geçtiğimiz günlerde gerçekleştirildi.
 
Aktaş Holding, Türkiye Çapındaki Bayi ve Tedarikçilerini, ‘Paydaş Buluşması’nda Bir Araya Getirdi
31.07.2017
Aktaş Holding, Türkiye'nin dört bir yanında hizmet veren bayilerini, tedarikçilerini ve mevcut/potansiyel müşterilerini, Bursa'da düzenlenen 'Paydaş Buluşmaları' organizasyonunda bir araya getirdi. Gün boyu süren organizasyonda; 'Birlikte Daha Güçlüyüz' mesajı ön plana çıkarken, organizasyonda konuşan Aktaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı Sami Erol, "Tüm paydaşlarımızla, sürdürülebilirliği olan değerler inşa etme çabasındayız. Sürekli iyileştirme kültürüyle, dünyanın her yerinde var olan Aktaş Holding'in, bayi ağını da genişleterek; daha fazla kişiye ulaşması ve müşteri sadakat düzeyini sürdürülebilir kılması, şirketimizin kurulduğu günden bu yana benimsediği en temel gerekliliklerin başında geliyor" dedi.
 
Aktaş Holding, 'Aile Buluşması'nda Çalışanlarını ve Ailelerini Bir Araya Getirdi
11.07.2017
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, 'Aile Buluşması' adıyla düzenlediği etkinlik kapsamında, Bursa'daki fabrikasında görev yapan tüm çalışanlarını ve ailelerini kahvaltıda bir araya getirirken, organizasyonda; 'Birlikte Daha Güçlüyüz' mesajı verildi.
 
Ak-İzo, Ülkemizdeki Su Kaynaklarının Korunmasına Öncülük Ediyor
30.06.2017
Aktaş Holding Yapı Grubu'nda bulunan ve EPDM membran üretiminde ülkemizin ilk ve tek üreticisi olarak öne çıkan Ak-İzo, doğadaki su kaynaklarının korunması ve Türkiye'de EPDM membran kullanımının, diğer malzemelerden farkları gibi konularda farkındalık yaratılması amacıyla, DSİ Genel Müdürlüğünden üst düzey yetkililere bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi.
 
Aktaş Holding - BEBKA İhale Dosyası
28.06.2017
KURUM ÜNVANI: AKTAŞ HAVA SÜSPANSİYON SİSTEMLERİ SAN. TİC. AŞ PROJE NO: TR41/16/HRS/0040 İHALE TÜRÜ: Mal Alımı ( MEKANİK KARAKTERİSTİK TEST CİHAZI )
 
Aktaş Eğitim Vakfı Burs Başvuruları için Geri Sayım Başladı
21.06.2017
Aktaş Eğitim Vakfı tarafından, eğitim hayatına devam eden yetenekli ve başarılı ancak maddi olanakları sınırlı olan öğrencilere yönelik, eğitimde fırsat eşitliği vermek ve topluma yararlı bireyler olmalarını sağlamak adına verilen burslar için 2017-2018 eğitim öğretim yılına ait başvuru tarihleri belli oldu. Aktaş Eğitim Vakfı'nın yeni dönem burs başvurularının, 01.07.2017-31.08.2017 tarihleri arasında gerçekleştirileceği açıklanırken, burs başvuruşu yapmak isteyen öğrenciler, Aktaş Holding internet sayfasından, Aktaş Eğitim Vakfı Burs Başvurusu yazan kısma tıkladığında, karşısına çıkacak online formu doldurarak başvuru işlemlerini yapabilecek...
 
Aktaş Holding, 'Çevreci' Yaklaşımlarının Ölçülmüş Sonuçlarını Açıkladı
14.06.2017
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, sürdürülebilir bir çevre bilincinin yaygınlaştırılması ve sürdürülebilir bir geri kazanım sisteminin kurulmasına katkıda bulunmak amacıyla, ÇEVKO Vakfı ile gerçekleştirdiği işbirliği çerçevesinde, çevre konusunda sağladığı katkıların rakamsal verilerle yer aldığı Çevresel Fayda Raporu’nu gün yüzüne çıkardı. Aktaş Holding tarafından, ÇEVKO Vakfı ile gerçekleştirilen anlaşma kapsamında; ağaç, elektrik, depolama, fosil yakıt ve su temel bileşenlerinin yer aldığı listede, hem anlaşmanın ilk gününden bu yana, hem de 2017 yılına dair elde edilen net tasarruf miktarları, güncel rakamlarla paylaşıldı.
 
Aktaş Holding, Küresel Ölçekte Yatırımlara Devam Ediyor
24.05.2017
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, küresel düzeydeki yatırım hamlelerini tüm hızıyla sürdürüyor… Aktaş Holding, Bulgaristan'daki üretim üssü konumundaki Techno Aktaş'ın kuruluşunun 10. yılında, önemli bir yatırım hamlesine imza atarak, Filibe kentindeki mevcut tesislerde depo işlevi üstlenecek yeni ek binayı, düzenlenen törenle hizmete açtı.
 
Ak-İzo, Rusya Yapı Fuarı'nda Son Teknoloji Ürünleriyle İlgi Odağı Oldu
28.04.2017
Aktaş Holding Yapı Grubu'nda bulunan ve EPDM membran üretiminde, ülkemizin ilk ve tek üreticisi olarak öne çıkan Ak-İzo, Rusya'nın ev sahipliğinde bu yıl 23'üncüsü gerçekleştirilen ve yapı sektöründe dünyanın en büyük organizasyonlarından biri olarak gösterilen Moskova Mosbuild 2017 Fuarı'nda, son teknolojiye sahip yenilikçi ve katma değerli ürünlerini sergiledi.
 
Aktaş Holding AR-GE Alanında Yeni Yatırımlarına Devam Ediyor
20.04.2017
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding’in, ileri teknoloji imkanlarıyla geliştirdiği ürünlerde, optimum malzeme kullanılarak, çevre dostu, daha hafif, esnek ve dayanıklı özellikler ön plana çıkarken, küresel düzeyde markalaşma vizyonuyla hareket eden Aktaş Holding, mükemmellik kültürüne dönüşüm anlayışı gereği Endüstri 4.0 çalışmalarına ağırlık veriyor...
 
Aktaş Holding ile BEBKA'dan İşbirliği Protokolü
14.04.2017
Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) tarafından yürütülen Mali Destek Programları kapsamında Aktaş Holding, BEBKA ile önemli işbirliği protokolüne imza attı.
 
Aktaş Holding, Automechanika Istanbul Fuarı'nda İleri Teknolojili Yeni Ürün Gruplarıyla Ön Plana Çıktı
10.04.2017
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, sektörün bölgedeki en büyük buluşması olarak nitelendirilen 'Automechanika Istanbul 2017 Fuarı'nda, dünya standartlarındaki gelişmiş hava süspansiyon sistemleri ile birlikte, üstün AR-GE çalışmalarıyla ürettiği yüksek teknolojili Powertech hortum ürünleriyle adından başarıyla söz ettirdi.
 
Aktaş Holding, Amerika Mats Fuarı'nda 'Airtech' Markası ile Sahneye Çıktı
28.03.2017
Aktaş Holding çatısı altında, üstün AR-GE çalışmaları sonucu ileri teknolojiyle geliştirilen ve dünyanın en çok tercih edilen hava süspansiyon sistemleri özelliğindeki Airtech, ticari araçlarla ilgili sektörün küresel ölçekteki en büyük organizasyonlardan biri olan Orta-Amerika Kamyon Fuarı'nda (Mats Louisville 2017), yenilikçi ürünlerle ziyaretçilerin ilgi odağı oldu...
 
Aktaş'ta Toplu İş Görüşmeleri Anlaşma İle Sonuçlandı
07.03.2017
Aktaş Holding bünyesinde bulunan Aktaş Hava Süspansiyon Sistemleri AŞ ve Petrol İş arasında devam eden toplu iş görüşmeleri, sözleşme ile tamamlandı.
 
Aktaş ile Bebka'dan İşbirliği Protokolü
01.03.2017
Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) tarafından yürütülen 2014 ve 2015 yılı Mali Destek Programları kapsamında Aktaş Holding, BEBKA ile işbirliğine imza attı.
 
Aktaş Holding'den Endüstri 4.0 Atağı
21.02.2017
Küresel düzeyde markalaşma vizyonu doğrultusunda, şirketin 2017 temasını "Dijital Marka ve Pazarlama ile Liderlik" olarak belirleyen Aktaş Holding, mükemmellik kültürüne dönüşüm anlayışı gereği Endüstri 4.0 ile ilgili önemli bir adım atarak, Bosch firmasından önemli ekiplerin katılımıyla, şirket bünyesinde saha analiz çalışması başlattı.
 
Aktaş Holding 2017'de Dijital Marka ve Pazarlama ile Liderliğe Odaklandı
27.01.2017
Aktaş Holding tarafından düzenlenen 2017-2020 Stratejik Plan Değerlendirme Toplantısı ile şirketin geride bıraktığımız 2016 yılındaki genel performansı bütünüyle masaya yatırılırken, 2017 ve sonrasındaki hedefler de farklı departmanlarca yapılan sunumlar eşliğinde, net bir şekilde ortaya kondu.
 
Ekonomi Bakanlığı'ndan Aktaş Holding'in Turquality Performans Sürecine Tam Not
Türkiye'nin uluslararası pazarlarda, kendi markalarıyla ayakta durabilen global bir oyuncu olması amacıyla oluşturulan 'Turquality Destek Programı'na 2010 yılı Ekim ayında dahil olarak, dönem boyunca başarılı bir süreci geride bırakan Aktaş Holding, Ekonomi Bakanlığı yetkililerince gerçekleştirilen denetim ve performans değerlendirme sonucu, ikinci beş yıllık teşvik programından yararlanmaya hak kazandı.
 
Automechanika Frankfurt 2016 Fuarı'nda Aktaş Holding'e Yoğun İlgi
Sektörün dünya ölçeğindeki en büyük fuarlarından biri olarak gösterilen ve Almanya’nın ev sahipliğini yaptığı Automechanika Frankfurt 2016 Fuarı'na katılan Aktaş Holding, çağın beklentilerine yanıt verebilen Airtech marka hava süspansiyon ürünlerinin yanı sıra; yeni üretim tesisleriyle birlikte devreye aldığı Powertech markalı, nitelikli hortum ürünleriyle organizasyonda adeta gövde gösterisi yaparken, 13-17 Eylül 2016 tarihlerinde gerçekleşen organizasyonda, katılımcıların Aktaş standına ilgisi yoğun oldu.
 
Aktaş Holding'e BTSO Gururu
Dünya ölçeğinde büyüme ivmesini tüm hızıyla sürdüren Aktaş Holding; Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından 19 yıldan bu yana düzenlenen ve hem Bursa'ya, hem de Türkiye ekonomisine ışık tutan en önemli çalışmalar arasında kabul edilen, "İlk 250 Büyük Firma-2015" araştırması listesinde yer alarak, sektör arenasında gerçekleştirdiği başarılı faaliyetlerin meyvesini almanın gururunu yaşadı.
 
Aktaş Holding'e İş Başvuruları Artık Kurumsal Web Sitesi Üzerinden Yapılabilecek
12.10.2016
Küreselleşen dünyada her açıdan çağın gerekliliklerine uygun hareket eden Aktaş Holding, hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yer alan internet üzerinden iş başvurusu yapmak isteyen kişilere kolaylık sağlamak adına, şirketin kurumsal web sitesinde yer alan İş Başvuru Formu entegrasyonunu tamamlayarak sistemi devreye aldı.
 
Haydi Gençler Fotoğraf Yarışmasına!
21.06.2016
Aktaş Eğitim Vakfı ve Orhaneli Belediyesi işbirliğinde bu yıl 2.si gerçekleştiriliyor.
 
Ak-İzo 'Turkeybuild İstanbul' Yapı Fuarı'nda İleri Teknolojiye Sahip Yeni Ürünleriyle İlgi Odağı Oldu
18.05.2016
Aktaş Holding Yapı Grubu'nda bulunan ve EPDM membran üretiminde ülkemizin ilk ve tek üreticisi olarak öne çıkan Ak-İzo, Türkiye ile birlikte Balkanlar, BDT ülkeleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesini kapsayarak, bu yıl İstanbul'un ev sahipliğinde 39'uncusu düzenlenen "Turkeybuild İstanbul" Fuarı'nda, üstün AR-GE çalışmaları sonucu geliştirdiği ileri teknoloji imkanlarıyla donatılmış EPDM membran ürünlerini gururla sergiledi.
 
Aktaş Holding 'Automechanika İstanbul 2016 Fuarı'nda Yeni Ürünleriyle Boy Gösterdi
15.04.2016
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan ve 100’den fazla ülkeye doğrudan ihracat gerçekleştiren Aktaş Holding, otomotiv sektörünün bölgedeki en kapsamlı organizasyonu olarak bilinen ‘Automechanika İstanbul 2016 Fuarı’nda, çağın beklentilerine uygun nitelikli hava süspansiyon körükleri ile birlikte, üstün AR-GE çalışmaları sonucu yeni üretimine başladığı, yüksek teknolojiye sahip Powertech hortum ürünleriyle, ziyaretçilerden tam not almayı başardı.
 
Aktaş Eğitim Vakfı'nın Orhaneli' de Düzenlediği Fotoğraf Yarışmasının Kazananları Belli Oldu
02.03.2016
Aktaş Eğitim Vakfı’nın faaliyet alanlarından biri olan toplumsal kültüre destek kapsamında hayata geçirdiği ve Orhaneli İlçesi’ndeki köylerde yaşayan çocukların ve gençlerin, fotoğraf çekimiyle ilgili yeteneklerinin geliştirilmesi ile köylerindeki renkleri, kendi gözlemleriyle en güzel karelere sığdırması amacıyla düzenlenen fotoğraf yarışması sonuçlandı. Aktaş Eğitim Vakfı tarafından tüm dağ ilçeleri genelinde yaygınlaştırılması amaçlanan fotoğraf yarışmasının kazananları, Orhaneli’de düzenlenen ödül töreniyle ödüllerine kavuşurken, Aktaş Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı İlknur Aktaş, yarışmaya olan katılımın yüksek olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kırsal kesimde yaşayan gençlerin ufkunu açarak vizyonlarının geliştirilmesi amacıyla düzenlenen organizasyonun, geleneksel hale getirileceği müjdesini verdi.
 
Aktaş Holding'den Bursa'ya Dev Yatırım
15.01.2016
Aktaş Holding, dünya çapında faaliyet gösterdiği alanlardaki etkinliğini daha da arttırmak, kapasite artışıyla birlikte yeni yatırım alanlarında entegre üretim sistemine geçmek ve sektöre yüksek katma değer sağlamak adına, Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde yeni üretim tesislerinin açılışını gerçekleştirdi. Açılış törenine Bursa Valisi Münir Karaloğlu ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Burkay’ın yanı sıra; milletvekili, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve iş dünyasından çok sayıda önemli isim katılım gösterdi.
 
Aktaş Holding Sibirya'ya İhracat Yapıyor
03.09.2015
Aktaş Holding, Rusya’nın ev sahipliğinde bu yıl 19’uncusu gerçekleştirilen ve sektörün dünyadaki en büyük organizasyonlarından biri olarak kabul edilen Uluslararası Otomotiv Yan Sanayi ve Yedek Parça Fuarı’na (MIMS Automechanika Moskova 2015), AIRTECH markası ile katıldı. Fuar’da yapılan anlaşma ile dünyada ilk defa eksi 80 Derecede Sorunsuz Çalışan Hava Süspansiyon Sistemleri, Sibirya’ya ihraç edilecek.
 
Aktaş Holding, MIMS Automechanika Moskova Fuarı'na İddialı Gidiyor
22.08.2015
Aktaş Holding, 24-27 Ağustos tarihlerinde Rusya’nın ev sahipliğinde düzenlenecek olan ve otomotiv parçaları ile araç bakım ekipmanlarının sergileneceği, dünyanın en büyük fuarlarından biri olarak kabul edilen MIMS Automechanika Moskova Fuarı’nda, geniş ürün gamıyla iddialı bir şekilde boy göstermeye hazırlanıyor.
 
Aktaş Holding Ailesinden Renkli İftar Buluşması
22.06.2015
Aktaş Holding, her yıl geleneksel hale getirdiği iftar organizasyonunu, bu yıl da Bursa'daki tüm çalışanlarının katılımıyla gerçekleştirirken, Almira Hotel' de düzenlenen iftarda, renkli görüntüler ortaya çıktı.
 
Aktaş Eğitim Vakfı, Orhaneli'nde Çocukların '23 Nisan' Coşkusuna Ortak Oldu
24.04.2015
Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında örnek çalışmalara imza atan Aktaş Eğitim Vakfı, Orhaneli Kent Konseyi ile gerçekleştirdiği işbirliği çerçevesinde, Orhaneli’ne bağlı Çöreler Köyü’nde ilkokul öğrencileriyle bir araya gelirken, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri doğrultusunda, çocuklara kitap ve çeşitli hediyeler vererek, minik yüreklerin yüzünü gülümsetmeyi başardı.
 
Aktaş Holding, Türkiye'nin En Fazla Patent Üreten Firması Seçildi
13.03.2015
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, TAYSAD 37. Olağan Kongresi’nde, dernek üyesi firmalar arasında yapılan değerlendirmeye göre, "Patent” alanında geçtiğimiz 2 yıl olduğu gibi, bu sene de zirvenin sahibi oldu.
 
Sami Erol, Öğrencilere Başarıya Giden Yolu Tarif Etti
25.02.2015
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, birçok platformda öğrencilerle bir araya gelmeye devam ediyor… Nilüfer İMKB Fen Lisesi öğrencileriyle buluşan Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Erol, başarıya giden yolda asıl etmenin “değer yaratmak” olduğunu vurgulayarak, öğrencilerin kariyer planlamalarını, “dünya vatandaşı” olmak üzere çizmeleri gerektiğini ifade etti.
 
Recep Altepe'den Aktaş Holding Standına Ziyaret
20.02.2015
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen ve sponsor olarak destek verdiği RUMELİSİAD 3. Uluslararası Balkan Ekonomi Zirvesi'nde, Aktaş için ayrılan stant alanında, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'yi ağırladı.
 
Sami Erol'dan Umut Yolcusu Kanser Hastalarına Destek Sözü
18.02.2015
Deniz tutkunlarının heyecanla beklediği CNR Avrasya Boat Show organizasyonuna katılan Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Erol, yüzlerce tekne ve yatın sergilendiği fuarda, Onko-Day tarafından kanser hastaları yararına gerçekleştirilen ve kendi ürettikleri tekne tekstili ürünlerinin tanıtılarak, gelir sağlanması amaçlanan stant alanına giderek, kanser hastaları için umut yolculuğunda, büyük destek ve motivasyon sağladı. Sami Erol: "Aktaş Holding olarak, kanser hastası insanlarımıza katkı sağlamak için adeta çırpınan Onko-Day'in, bu değerli faaliyetlerini çok önemsiyoruz. Sosyal sorumluluk yaklaşımımız doğrultusunda, kendileriyle çeşitli işbirlikleri gerçekleştirip, kanser hastalarımızın umut yolculuğunda, onlara bir nebze de olsa katkı sağlamayı amaçlıyoruz."
 
Bulgaristan Filibe Başkonsolosu'ndan Techno Aktas'a Ziyaret
09.02.2015
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding'in, Bulgaristan'daki üretim üssü konumundaki Techno Aktas, ülkenin önemli devlet adamlarından Filibe Başkonsolosu Alper Aktaş'ı ağırladı.
 
Techno Aktaş Balkanların En İyisi Seçildi
03.02.2015
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding’in, Bulgaristan’daki üretim üssü konumundaki Techno Aktas, Bulgaristan’da düzenlenen ve Balkan ülkelerinin de katıldığı “İş Sağlığı ve Güvenliği 2014” ödül töreninde, birincilik elde ederek, bu ödülü alan ilk Türk firması oldu.
 
Aktaş Holding, Çalıştay Toplantısı'nda Buluştu
03.02.2015
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, üst yönetim ve idari kadroların katılımıyla gerçekleşen değerlendirme toplantısında bir araya gelirken, son derece verimli geçen toplantıda, Aktaş'ın gelecek hedefleri masaya yatırıldı.
 
Techno Aktas, Bulgaristan'da Engelsiz Yüreklerin Gönlüne Su Serpti
02.02.2015
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding'in, Bulgaristan'daki üretim üssü konumundaki Techno Aktas, bölgede gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk çalışmalarına her geçen gün yeni bir halka daha ekliyor…
 
Aktaş Holding Bayileri Sertifikalarını Aldı
31.01.2015
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding'in Türkiye’de hizmet veren bayileri, Bursa'da düzenlenen organizasyonda bir araya gelirken, toplantıda 2014 yılının en yüksek cirosunu yapan ilk 3 Aktaş bayisine de, plaket takdim edildi.
 
Aktaş Holding, HDAW 2015 Fuarı'na Renk Kattı
29.01.2015
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, ABD'de bu yıl 10.su düzenlenen Amerika Kamyon ve Ağır Taşıtlar ve Konferansı Fuarı (HDAW) 2015'de, kendisine ayrılan stant alanında; Otomobil, Ticari Araçlar, Motosiklet ve Bisiklet sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçilerle bir araya geldi.
 
Aktaş Holding, BAU 2015 Fuarı'nda Ses Getirdi
24.01.2015
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, Almanya'nın Münih kentinde düzenlenen ve dünyanın en büyük inşaat fuarlarından biri olarak bilinen BAU Munih 2015 Fuarı'nda, Aktaş Holding Yapı Grubu'nda bulunan Akizo'nun, EPDM Membran markası Lineflex ile ilgili, çok önemli işbirliği görüşmeleri gerçekleştirdi.
 
Aktaş Holding, GAU 2014 Atina Fuarı’na Katıldı
01.12.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, Avrupa, Rusya, Orta Asya ve Güney Amerika’da faaliyet gösteren Group Auto International tarafından, Atina’da düzenlenen ve dünyanın pek çok bölgesinden seçkin tedarikçi ve üyelerin bir araya geldiği “GAU 2014” organizasyonuna katıldı.
 
Aktaş Holding'e Uludağ Üniversitesi'nden Ar-Ge Ödülü
14.11.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, Uludağ Üniversitesi'nde (UÜ), öğrenciler ve öğretim üyeleri tarafından hazırlanan ve bilimsel çalışmalarla patentlerin sergilendiği 4. Bilgilendirme ve Ar-Ge Günleri'nde, 525 adet Proje Posteri arasından, "Raylı Taşıtlardaki İkincil Süspansiyon Körüğü Üretimi Ve Test Edilmesi" posteriyle, ödüle layık görüldü.
 
Sami Erol'dan AIESEC'li Öğrencilere Altın Öğütler
17.10.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding'in İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Erol, Uludağ Üniversitesi öğrencileriyle bir araya geldiği buluşmada, Uluslararası Staj Değişim Programı AIESEC'in kariyer planlamasında önemine dikkat çekerek, öğrencilere gelecekleri hakkında çok önemli tavsiyelerde bulundu.
 
Aktaş Holding, Turquality İle Vizyonunu Geliştiriyor
17.10.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, marka geliştirme programı Turquality çerçevesinde geliştirilen ve Türkiye'nin markalaşma sürecine sağladığı katkıyla birlikte, firmaların yetenek havuzlarını küresel ölçekte geliştirmesine yardımcı olan, Yönetici Geliştirme Programı'nın 11. dönem sertifika töreninde, adından başarıyla söz ettirdi.
 
Aktaş Holding'de Standartlaştırma Dönemi
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, global arenada hizmet veren tüm Aktaş şirketlerinin organizasyon yapısında; Yönetim, İK, Kalite, Üretim, Pazarlama ve Satın alma süreçlerini, standart hale getirmek adına yeni bir çalışma başlattı.
 
Aktaş Holding - Üniversite İşbirliği Sürüyor
03.10.2014
Aktaş Holding, Uludağ Üniversitesi ile gerçekleştirmeyi planladığı proje kapsamında; üniversitede öğrenim gören öğrenciler 6 ay boyunca, Aktaş Holding bünyesinde proje stajyeri görevini üstlenecek.
 
Aktaş Holding Personeli Deklanşöre Bastı
16.10.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding'in bünyesinde yer alan yaratıcı personel kadrosu, kendi aralarında başlattığı yeni bir girişimle, fotoğrafçılığa ilgi duyan çalışma arkadaşlarının yararlanabileceği, 'Aktaş Fotoğrafçılık Kulübü'nün temellerini attı.
 
Aktaş Holding, GAU 2014 Atina Fuarı'ndan Umutlu Döndü
14.10.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, Avrupa, Rusya, Orta Asya ve Güney Amerika’da faaliyet gösteren Group Auto International tarafından, Atina’da düzenlenen ve dünyanın pek çok bölgesinden seçkin tedarikçi ve üyelerin bir araya geldiği "GAU 2014" organizasyonuna katıldı.
 
Aktaş Holding, Dünyanın En Büyük Fuarlarından Innotrans 2014’ de Ülkemizi Başarıyla Temsil Etti
24.09.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, Almanya'nın başkenti Berlin'de düzenlenen Uluslararası Demiryolu Teknolojileri, Sistemleri ve Araçları Fuarı 2014'de (InnoTrans) yer alarak, sektöründe dünya devi firmalarla gerçekleştirdiği çeşitli iş görüşmeleriyle, oldukça verimli bir organizasyonu daha geride bıraktı.
 
Mükemmellik Konferansı'nda Sami Erol'dan Plaket
23.10.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding'in İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Erol, BTSO ve Türkiye Kalite Derneği (KalDer) Bursa Şubesi'nin işbirliğiyle düzenlenen 5. Mükemmellik İçin Sürekli İyileştirme Konferansı'na katılırken, organizasyona sponsor desteğinde bulunan firmaya da plaket takdim etti.
 
Aktaş Holding, Automechanika Frankfurt 2014 Fuarı'nda Boy Gösterdi
30.09.2014
Aktaş Holding, 2 yılda bir düzenlenen, otomotiv yan sanayi ürünlerinin yanı sıra, yedek parça ve servis endüstrisi ürünleriyle, geleceğin teknolojilerinin sergilendiği, dünyanın en büyük otomotiv yedek parça fuarı kabul edilen "Automechanika Frankfurt 2014" de, ülkemizi başarıyla temsil etti.
 
Aktaş Holding Personeline 'C Vitamini' Takviyesi
30.09.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding'in çalışanlarına, özel bir firma tarafından düzenlenen organizasyonla mandalina dağıtımı yapılırken, firma yetkilileri Aktaş personeline, meyve tüketiminin önemi ve vitaminler konusunda bilgilendirmelerde bulundu.
 
Aktaş Holding, Çin'den Gelen Misafirlerini Ağırladı
30.09.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, yüksek mukavemetli polyester endüstriyel iplik, araç lastiği ve konveyor bant kord bezi üretiminde Çin'de yüksek pazar payına sahip olan ve 2010 yılından beri, Aktaş Holding'in Çin'de yer alan Ankeshu fabrikasının tüm kord bezi ihtiyacını karşılayan Taiji firmasından, üst düzey yetkilileri Bursa'da ağırladı.
 
Aktaş Holding'in Bulgaristan'daki Üretim Üssü 'Techno Aktaş' Bölgeye Büyük Değer Katıyor
30.09.2014
Aktaş Holding'in Bulgaristan'da yer alan ve hava süspansiyon körükleriyle EPDM izolasyon nembranları üretimlerinin gerçekleştirildiği Techno Aktaş, Pazar payının gitgide yükselmesi ve kapasitesinin artmasıyla, bölgeye önemli bir değer katıyor.
 
Aktaş Holding Personelinden Örnek Davranış
30.09.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding'in değerli çalışanları, kendi aralarında organize ettiği kampanyayla, Yıldırım İlçesi'nde yer alan Atatürk Anaokulu'na, öğrencilerin işlerini kolaylaştıracak çeşitli araç ve gereçler hediye etti. Aktaş personeli, önümüzdeki günlerde okulun parkında yer alan oyuncakların da bakımlarını üstlenecek.
 
Dünya Su Forumu'nda Aktaş Holding'e Tam Not!
30.09.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, günümüzde yaşanan su sorunlarına yeni fikirler ve çözümler bulmak amacıyla düzenlenen ve dünyanın dört bir yanından görüşleri bir araya getiren "Dünya Su Forumu"nda katılımcı olarak yer alarak, hizmet verdiği sektörün tek temsilcisi olmanın gururunu yaşadı.
 
Aktaş Holding'den Amerika Çıkarması
30.09.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, ABD'nin Chicago kentinde faaliyet gösteren ve tüm Kuzey Amerika Bölgesi'ne hizmet veren ANA' nın gerçekleştirdiği aktivitelerin gözden geçirilmesi ve yeni aksiyon planlarının belirlenmesi amacıyla düzenlenen programda, ABD'ye iş ziyareti gerçekleştirdi.
 
Aktaş Holding'de 'İtalya' Esintileri
30.09.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, dönemsel olarak personeline sunduğu ve dünyanın pek çok bölgesinden seçkin lezzetlerinin yer aldığı küresel mutfaklar listesine, son olarak İtalya'yı eklerken, Akdeniz Bölgesi'nin en güzel yerlerinden biri olan İtalya'nın meşhur mutfağı, personelden tam not aldı.
 
E-Bülten - AIESEC Röportajı
30.09.2014
 
Aktaş Holding Ailesi İftarda Buluştu
31.08.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding çalışanları, Ramazan Ayı dolayısıyla düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.
 
Aktaş Eğitim Vakfı, Başarı Burslarına Başvuru Başladı
25.08.2014
Aktaş Holding bünyesinde kurumsal sosyal sorumluluk projelerini gerçekleştirmek üzere kurulan Aktaş Eğitim Vakfı, genç yeteneklere desteklerini sürdürüyor.
 
Aktaş Holding'den Başarılı Öğrencilere Jest
25.08.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, geride bıraktığımız eğitim - öğretim yılını başarıyla tamamlamış personel çocuklarına, eğitim materyallerinden oluşan çeşitli ödüller vererek, çocukların karne heyecanına ortak oldu.
 
Aktaş Holding Türkiye'deki Bayileriyle Buluştu
30.09.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, mevcut ilişkilerin arttırılması ve geliştirilmesine yönelik düzenlenen paylaşım toplantısında, sektördeki en önemli paydaşlarından biri olan bayileriyle bir araya geldi.
 
Aktaş Holding Personeli Stres Attı
25.08.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding tarafından, çalışanlar arasındaki etkileşimi arttırmak ve motivasyonu yükseltmek amacıyla düzenlenen tavla turnuvası, renkli görüntülere sahne oldu.
 
Aktaş Holding'de Meksika Rüzgarı
22.08.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan ve coğrafi olarak 6 kıtaya yayılan Aktaş Holding, uluslararası kimliği ile uygun olarak dünyanın kültürlerini çalışanları ile birlikte paylaşıyor.
 
Türkiye'deki Su Kaynaklarında Kuraklık Son Buluyor!
20.08.2014
Hava süspansiyon körüğü sektöründe Türkiye'de lider, dünyada da ilk üç firma arasında bulunan Aktaş Holding bünyesinde 2005 yılında kurulan AK-İZO Yalıtım Sistemleri Tic. San. A.Ş. üstün niteliklere sahip LinefLex EPDM membranların kullanımı noktasında, ülkemizin geleceğini yakından ilgilendiren çok önemli bir rol üstleniyor.
 
Aktaş Holding Ramazan Ayı'nda Çocukları Unutmadı
30.07.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, Ramazan Ayı vesilesiyle düzenlenen organizasyonda, Ali Osman Sönmez Çocuk Yurdu'nda kalan yardıma muhtaç çocuklara kıyafet desteğinde bulundu.
 
Aktaş Holding 2015 Yılını Planlıyor
24.07.2014
Hava süspansiyon sistemleri üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, Bulgaristan'da gerçekleştirilen ve 2015 yılı satış stratejileriyle hedeflerin belirlendiği toplantıda, Türkiye'deki satış operasyonunda yer alan paydaşlarıyla buluştu.
 
Amerikan Kamyoncuları Türk Körüklerini Kullanıyor
26.06.2014
Hava süspansiyon körüğü sektöründe Türkiye'de lider, dünyada da ilk üç firma arasında bulunan Aktaş Holding, 2023 yılına kadar, bağımsız yedek parça pazarında dünya liderliği hedefine ulaşmak için yoluna güçlü adımlarla devam ediyor.
 
Sami Erol: 'Markalaşmada Esas Olan Sürdürülebilirliği Sağlamak'
15.05.2014
BUSİAD tarafından düzenlenen Turquality Paneli'ne konuşmacı olarak katılan Aktaş Holding CEO'su ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Erol, Aktaş Holding'in global pazarda üstlenmiş olduğu rol ve Aktaş'ın Turquality destek programına dahil olma sürecini katılımcılarla paylaştı.
 
Değer Yaratan CEO'lardan Gençlere Altın Tavsiyeler
26.03.2014
Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Erol, AIESEC tarafından organize edilen "Sürdürülebilir Başarı Platformu" adlı etkinlikte "Değer Yaratan CEO'lar" oturumunda gençlere çok önemli tavsiyelerde bulundu.
 
Aktaş Holding'e Büyük Ödül
15.03.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, geliştirdiği AR-GE projeleri ile TAYSAD tarafından "Patent - Faydalı Model - Endüstriyel Tasarım" alanında birincilik ödülüne layık görüldü.
 
Aktaş Holding, Kariyer Uygulamalarını Paylaştı
24.02.2014
Hava süspansiyon körüğü sektöründe Türkiye'de lider, dünyada da ilk üç firma arasında bulunan Aktaş Holding, sosyal sorumluluk çalışmalarının yanı sıra eğitim faaliyetlerini de aralıksız sürdürüyor.
 
Aktaş Holding Bayilerini Bulgaristan'da Ağırladı
23.02.2014
Dünyanın dört bir yanında üretim tesisleri bulunan, 80'den fazla ülkede ürünleri satılan, bağımsız yedek parça grubunda dünyanın en geniş ürün gamına sahip şirketleri bünyesinde barındıran Aktaş Holding, satış ve ürünlerin değerlendirildiği bayi toplantısında paydaşlarıyla bir araya geldi.
 
Aktaş Holding'e Önemli Ödül
23.02.2014
Hava süspansiyon körüğü sektöründe Türkiye'de lider, dünyada da ilk üç firma arasında bulunan Aktaş Holding, yerel ve ulusal çapta kazandığı ödüllere bir yenisini daha ekledi.
 
Uludağ Üniversitesi AR-GE Günleri'ne 2 Proje
23.02.2014
Hava süspansiyon körüğü sektöründe Türkiye'de lider, dünyada da ilk üç firma arasında bulunan Aktaş Holding, Uludağ Üniversitesi (UÜ) tarafından bu yıl 3.sü gerçekleştirilen Uludağ Üniversitesi Bilgilendirme ve Ar-Ge Günleri'ne 2 önemli projeyle katıldı.
 
Aktaş Holding ile Kızılay'dan Ortak Kan Bağışı Kampanyası
04.11.2013
 
Haber Arşivi

Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2020 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.