Kapat Ikon
Aktaş Holding Automechanika Çin Fuarı'nda Yenilikçi Teknolojilerini Sergiledi

Aktaş Holding, küresel ölçekte düzenlenen ve sektörün adeta nabzının attığı hemen her organizasyonda, aktif olarak yer almayı sürdürüyor.

Bu doğrultuda, otomotiv parçaları ve ekipmanlarıyla ilgili Çin'deki en büyük fuar olarak kabul edilen ve 29 Kasım - 2 Aralık tarihleri arasında, Şangay kentinin ev sahipliğini yaptığı Automechanika Shanghai Fuarı'nda Aktaş Holding; AR-GE çalışmaları sonucu geliştirdiği yenilikçi teknolojilerle boy gösterdi.

6.000'den fazla katılımcının, en yeni ürünlerini sergilediği ve dünyanın her yerinden, yaklaşık 130.000 ziyaretçinin katıldığı fuara Aktaş Holding, verimlilik ve uzun ömürlü özellikleriyle ön plana çıkan, global markası AIRTECH ile katıldı.

Aktaş Holding, fuar süresince Hol 2, Stant 2B26'da ziyaretçilerini ağırlarken, Aktaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı Sami Erol yaptığı açıklama ile 'milli' katılım hedefiyle gerçekleştirdikleri fuarla ilgili önemli geri dönüşler elde ettiklerini belirterek, fuar süresince ülkemizi en iyi şekilde temsil etme gayretinde olduklarını söyledi.

Çin pazarından beklentimiz büyük

Çin'de gerçekleştirilen Automechanika fuarının, hem bölge pazarındaki mevcut ilişkilerin geliştirilmesi, hem de yeni iş bağlantılarının kurulması açısından önemli bir potansiyele sahip olduğunu aktaran Erol, "Aktaş Holding olarak, uzun yıllardır Çin pazarında faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Önümüzdeki yıllarda da bölgeye yönelik ciddi planlarımız bulunuyor. Global markamız olan Airtech, halihazırda bölge pazarında çok yaygın şekilde tercih edilmektedir. Marka bilinirliği sayesinde de bu tip organizasyonlarda yeni iş bağlantıları kurabiliyoruz. AR-GE çalışmaları sonucu geliştirdiğimiz verimlilik esaslı ve inovatif ürün gruplarımızla, bölgedeki rekabette öne çıkmayı hedefliyoruz" ifadelerini kullandı.

   
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2023 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.