Aktaş Holding ile Kızılay'dan Ortak Kan Bağışı Kampanyası

Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, sosyal sorumluluk faaliyetleri kapsamında Kızılay ile ortak kan bağışı kampanyasına imza attı.

Hava süspansiyon körüğü sektöründe Türkiye'de lider, dünyada da ilk üç firma arasında bulunan Aktaş Holding, sosyal sorumluluk çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor.

Aktaş Holding son olarak, Bursa'da hizmet veren personelinin katılımıyla Kızılay ile ortak kan bağışı kampanyası düzenledi. 29 Ekim – 4 Kasım Kızılay Haftası etkinlikleri kapsamında Kestel Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrika binasında gerçekleştirilen kampanyada, Aktaş Holding İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Direktörü Fatoş Hüseyinca da yer aldı.

Aktaş Holding personelinin destek verdiği kampanyaya ilişkin görüşlerini aktaran Hüseyinca, şirket olarak her türlü sosyal sorumluluk faaliyetine destek olmaya çalıştıklarını belirtti.

"Çalışmalarımız Sürecek"

Aktaş Holding personelinin kan bağışı kampanyasına olan ilgisinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Hüseyinca, "Toplumsal görev bilinciyle oluşturulan bu tür kampanyalara herkesin destek olması şart. Kan bağışının insan hayatında çok önemli kazanımları var. Bu sorumluluğu mümkün olduğunca herkes taşımalı. Aktaş Holding olarak kurulduğumuz günden bugüne, geçmişte olduğu gibi gelecekte de her türlü sosyal sorumluluk görevini yerine getirmeye gayret göstereceğiz. Amacımız, toplumun her kesiminde bir farkındalık oluşturmak. Bu bilinçle yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz. Kampanyaya katılan tüm Aktaş personeline teşekkür ediyorum" diye konuştu.

 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2019 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.