Basın Bültenleri / Haber Arşivi
AKTAŞ HOLDİNG AR-GE EKİBİ GELECEĞİ TASARLADI
23.05.2012
Hava süspansiyon körüğü üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, AR-GE yatırımlarının sonucunu "Otomotiv Proje Pazarı" etkinliğinde aldı.
 
Aktaş Holding dünyada bir ilk'e imza attı: Aktaş Newtone
14.03.2012
TwicePower teknolojisi ile üretilen dünyanın ilk renkli körüğü Aktaş Newtone'la bayrakların, takımların, şirketlerin renkleri yolları fethedecek.
 
Şahap Aktaş: 'Üniversite Sanayi İşbirliği Türkiye'nin Büyümesi İçin Gerekli'
15.02.2012
Hava süspansiyon körüğü üretiminde dünyanın en büyük firmalarından bir tanesi olan Aktaş Holding, kuruluş yeri Bursa'da Uludağ Üniversitesi ile "Üniversite Sanayi İşbirliği Protokolü" imzaladı.
 
Aktaş Holding, 2012 Yılında Yatırıma Devam Edecek
30.01.2012
Aktaş Holding, her yıl düzenli olarak organize ettiği paylaşım ve değerlendirme toplantısını tüm dünyadan çalışanların katılımı ile Bursa'da gerçekleştirdi.
 
Avrupa'da Satın Alınacak 700 bin Şirket Var
05.01.2012
Aktaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Şahap Aktaş:"Avrupa'da Satın Alınacak 700 bin Şirket Var"
 
İcat Çıkarırsak Başarılı Olabiliriz
19.12.2011
Hava süspansiyon körüğü üretiminde dünyanın en büyükleri arasında yer alan ve Çin'e yaptığı yatırımla büyük bir atılım yakalayan Aktaş Holding, Bursa'da 1-4 Aralık tarihlerinde gerçekleşen Fikirler, Buluşlar, Yeni Ürünler (İcatlar 2011) Sergisi'nde stant açarak yeni geliştirdiği ürünleri ve AR-GE projelerini paylaştı.
 
Aktaş Holding'e Ödül
29.11.2011
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, yüksek vergi ödeyen, ihracat yapan, ekonomiye yön veren üyelerini ödüllendirdi.
 
Aktaş Holding, Çin Yatırımı Tüm Hızı İle Devam Ediyor
07.11.2011
Hava süspansiyon körüğü üretiminde dünyanın en büyükleri arasında yer alan ve Çin'e yaptığı yatırımla büyük bir atılım yakalayan Aktaş Holding, Çin'deki kendi fabrika inşaatını devam ettiriyor.
 
Çin Konsolosu Qingyang, Aktaş Holding'i Ziyaret Etti
27.07.2011
Hava süspansiyon körüğü üretiminde dünyanın en büyükleri arasında yer alan ve Çin'e yaptığı yatırımla büyük bir atılım yakalayan Aktaş Holding, Çin Başkonsolosu Qingyang ve beraberindeki heyeti ağırladı.
 
AKTAŞ HOLDİNG, ÇİN'DEKİ YENİ FABRİKASININ TEMELİNİ ATTI
25.05.2011
2009 yılından beri Çin Halk Cumhuriyeti'nde bulunan, hava süspansiyon körüğü üretiminde Avrupa'nın en büyük, yüzde 16'lık payıyla dünyanın ise 3'üncü büyük firması olan Aktaş Holding, Çin Halk Cumhuriyeti 'de planladığı 12,5 Milyon dolarlık yeni yatırımı için ilk adımını attı.
 
AKTAŞ HOLDİNG'E BİR ÖDÜL DAHA
04.05.2011
Geçtiğimiz ay Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Şahap Aktaş'ın aldığı "2010 Doğan Ersöz Yılın İşadamı" ödülünden sonra Aktaş Holding çok önemli bir ödül daha aldı.
 
AKTAŞ HOLDİNG, YILIN İHRACAT YILDIZI ÖDÜLÜNÜ ALDI
03.05.2011
Hava süspansiyon körüğü üretiminde dünyanın önde gelen firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, Dünya Gazetesi tarafından Akbank ve DHL işbirliğinde gerçekleştirilen "İhracatın Yıldızları" yarışmasında büyük ödüle layık görüldü.
 
AKTAŞ HOLDİNG TÜRKİYE'NİN İLK SENSÖRLÜ KÖRÜĞÜNÜ ÜRETTİ
29.04.2011
Hava süspansiyon körüğü üretiminde Avrupa'nın en büyük, yüzde 16'lık payıyla dünyanın ise 3'üncü büyük firması olan Aktaş Holding, İstanbul'da gerçekleşen Automechanika Fuarı'nda 42 farklı ülke ile yeni iş bağlantıları kurdu.
 
LATİN AMERİKA ÜLKELERİNDE İŞADAMLARIMIZ İÇİN BÜYÜK FIRSATLAR VAR
05.04.2011
Hava süspansiyon körüğü üretiminde Avrupa'nın en büyük, yüzde 16'lık payıyla dünyanın ise 3'üncü büyük firması olan Aktaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Şahap Aktaş; Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu tarafından organize edilen 'Latin Amerika Anadolu ile Buluşuyor' Toplantısı'nda Brezilya'daki yatırım fırsatlarını ve avantajlarını anlattı.
 
Aktaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Şahap Aktaş'a Büyük Onur
25.03.2011
Hava süspansiyon körüğü üretiminde dünyanın önde gelen firmaları arasında yer alan Aktaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Şahap Aktaş 'Yılın İş Adamı Ödülü'ne layık görüldü.
 
Aktaş Group Şirketleri, Aktaş Holding Çatısı Altında Toplandı.
05.02.2011
Hava süspansiyon körüğü üretiminde dünyanın üçüncü en büyük firması olan Aktaş, yeniden yapılanma çalışmaları neticesinde şirketlerini Aktaş Holding çatısı altında topladı.
 
Güncel Haberler

Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2019 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.