Basın Bültenleri
Aktaş Holding AR-GE Alanında Yeni Yatırımlarına Devam Ediyor
20.04.2017
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding’in, ileri teknoloji imkanlarıyla geliştirdiği ürünlerde, optimum malzeme kullanılarak, çevre dostu, daha hafif, esnek ve dayanıklı özellikler ön plana çıkarken, küresel düzeyde markalaşma vizyonuyla hareket eden Aktaş Holding, mükemmellik kültürüne dönüşüm anlayışı gereği Endüstri 4.0 çalışmalarına ağırlık veriyor...
 
Aktaş Holding ile BEBKA'dan İşbirliği Protokolü
14.04.2017
Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) tarafından yürütülen Mali Destek Programları kapsamında Aktaş Holding, BEBKA ile önemli işbirliği protokolüne imza attı.
 
Aktaş Holding, Automechanika Istanbul Fuarı'nda İleri Teknolojili Yeni Ürün Gruplarıyla Ön Plana Çıktı
10.04.2017
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, sektörün bölgedeki en büyük buluşması olarak nitelendirilen 'Automechanika Istanbul 2017 Fuarı'nda, dünya standartlarındaki gelişmiş hava süspansiyon sistemleri ile birlikte, üstün AR-GE çalışmalarıyla ürettiği yüksek teknolojili Powertech hortum ürünleriyle adından başarıyla söz ettirdi.
 
Aktaş Holding, Amerika Mats Fuarı'nda 'Airtech' Markası ile Sahneye Çıktı
28.03.2017
Aktaş Holding çatısı altında, üstün AR-GE çalışmaları sonucu ileri teknolojiyle geliştirilen ve dünyanın en çok tercih edilen hava süspansiyon sistemleri özelliğindeki Airtech, ticari araçlarla ilgili sektörün küresel ölçekteki en büyük organizasyonlardan biri olan Orta-Amerika Kamyon Fuarı'nda (Mats Louisville 2017), yenilikçi ürünlerle ziyaretçilerin ilgi odağı oldu...
 
Aktaş'ta Toplu İş Görüşmeleri Anlaşma İle Sonuçlandı
07.03.2017
Aktaş Holding bünyesinde bulunan Aktaş Hava Süspansiyon Sistemleri AŞ ve Petrol İş arasında devam eden toplu iş görüşmeleri, sözleşme ile tamamlandı.
 
Aktaş ile Bebka'dan İşbirliği Protokolü
01.03.2017
Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) tarafından yürütülen 2014 ve 2015 yılı Mali Destek Programları kapsamında Aktaş Holding, BEBKA ile işbirliğine imza attı.
 
Aktaş Holding'den Endüstri 4.0 Atağı
21.02.2017
Küresel düzeyde markalaşma vizyonu doğrultusunda, şirketin 2017 temasını "Dijital Marka ve Pazarlama ile Liderlik" olarak belirleyen Aktaş Holding, mükemmellik kültürüne dönüşüm anlayışı gereği Endüstri 4.0 ile ilgili önemli bir adım atarak, Bosch firmasından önemli ekiplerin katılımıyla, şirket bünyesinde saha analiz çalışması başlattı.
 
Aktaş Holding 2017'de Dijital Marka ve Pazarlama ile Liderliğe Odaklandı
27.01.2017
Aktaş Holding tarafından düzenlenen 2017-2020 Stratejik Plan Değerlendirme Toplantısı ile şirketin geride bıraktığımız 2016 yılındaki genel performansı bütünüyle masaya yatırılırken, 2017 ve sonrasındaki hedefler de farklı departmanlarca yapılan sunumlar eşliğinde, net bir şekilde ortaya kondu.
 
Ekonomi Bakanlığı'ndan Aktaş Holding'in Turquality Performans Sürecine Tam Not
Türkiye'nin uluslararası pazarlarda, kendi markalarıyla ayakta durabilen global bir oyuncu olması amacıyla oluşturulan 'Turquality Destek Programı'na 2010 yılı Ekim ayında dahil olarak, dönem boyunca başarılı bir süreci geride bırakan Aktaş Holding, Ekonomi Bakanlığı yetkililerince gerçekleştirilen denetim ve performans değerlendirme sonucu, ikinci beş yıllık teşvik programından yararlanmaya hak kazandı.
 
Automechanika Frankfurt 2016 Fuarı'nda Aktaş Holding'e Yoğun İlgi
Sektörün dünya ölçeğindeki en büyük fuarlarından biri olarak gösterilen ve Almanya’nın ev sahipliğini yaptığı Automechanika Frankfurt 2016 Fuarı'na katılan Aktaş Holding, çağın beklentilerine yanıt verebilen Airtech marka hava süspansiyon ürünlerinin yanı sıra; yeni üretim tesisleriyle birlikte devreye aldığı Powertech markalı, nitelikli hortum ürünleriyle organizasyonda adeta gövde gösterisi yaparken, 13-17 Eylül 2016 tarihlerinde gerçekleşen organizasyonda, katılımcıların Aktaş standına ilgisi yoğun oldu.
 
Aktaş Holding'e BTSO Gururu
Dünya ölçeğinde büyüme ivmesini tüm hızıyla sürdüren Aktaş Holding; Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından 19 yıldan bu yana düzenlenen ve hem Bursa'ya, hem de Türkiye ekonomisine ışık tutan en önemli çalışmalar arasında kabul edilen, "İlk 250 Büyük Firma-2015" araştırması listesinde yer alarak, sektör arenasında gerçekleştirdiği başarılı faaliyetlerin meyvesini almanın gururunu yaşadı.
 
Aktaş Holding'e İş Başvuruları Artık Kurumsal Web Sitesi Üzerinden Yapılabilecek
12.10.2016
Küreselleşen dünyada her açıdan çağın gerekliliklerine uygun hareket eden Aktaş Holding, hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yer alan internet üzerinden iş başvurusu yapmak isteyen kişilere kolaylık sağlamak adına, şirketin kurumsal web sitesinde yer alan İş Başvuru Formu entegrasyonunu tamamlayarak sistemi devreye aldı.
 
Haydi Gençler Fotoğraf Yarışmasına!
21.06.2016
Aktaş Eğitim Vakfı ve Orhaneli Belediyesi işbirliğinde bu yıl 2.si gerçekleştiriliyor.
 
Ak-İzo "Turkeybuild İstanbul" Yapı Fuarı'nda İleri Teknolojiye Sahip Yeni Ürünleriyle İlgi Odağı Oldu
18.05.2016
Aktaş Holding Yapı Grubu'nda bulunan ve EPDM membran üretiminde ülkemizin ilk ve tek üreticisi olarak öne çıkan Ak-İzo, Türkiye ile birlikte Balkanlar, BDT ülkeleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesini kapsayarak, bu yıl İstanbul'un ev sahipliğinde 39'uncusu düzenlenen "Turkeybuild İstanbul" Fuarı'nda, üstün AR-GE çalışmaları sonucu geliştirdiği ileri teknoloji imkanlarıyla donatılmış EPDM membran ürünlerini gururla sergiledi.
 
Aktaş Holding 'Automechanika İstanbul 2016 Fuarı'nda Yeni Ürünleriyle Boy Gösterdi
15.04.2016
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan ve 100’den fazla ülkeye doğrudan ihracat gerçekleştiren Aktaş Holding, otomotiv sektörünün bölgedeki en kapsamlı organizasyonu olarak bilinen ‘Automechanika İstanbul 2016 Fuarı’nda, çağın beklentilerine uygun nitelikli hava süspansiyon körükleri ile birlikte, üstün AR-GE çalışmaları sonucu yeni üretimine başladığı, yüksek teknolojiye sahip Powertech hortum ürünleriyle, ziyaretçilerden tam not almayı başardı.
 
Aktaş Eğitim Vakfı'nın Orhaneli' de Düzenlediği Fotoğraf Yarışmasının Kazananları Belli Oldu
02.03.2016
Aktaş Eğitim Vakfı’nın faaliyet alanlarından biri olan toplumsal kültüre destek kapsamında hayata geçirdiği ve Orhaneli İlçesi’ndeki köylerde yaşayan çocukların ve gençlerin, fotoğraf çekimiyle ilgili yeteneklerinin geliştirilmesi ile köylerindeki renkleri, kendi gözlemleriyle en güzel karelere sığdırması amacıyla düzenlenen fotoğraf yarışması sonuçlandı. Aktaş Eğitim Vakfı tarafından tüm dağ ilçeleri genelinde yaygınlaştırılması amaçlanan fotoğraf yarışmasının kazananları, Orhaneli’de düzenlenen ödül töreniyle ödüllerine kavuşurken, Aktaş Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı İlknur Aktaş, yarışmaya olan katılımın yüksek olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kırsal kesimde yaşayan gençlerin ufkunu açarak vizyonlarının geliştirilmesi amacıyla düzenlenen organizasyonun, geleneksel hale getirileceği müjdesini verdi.
 
Aktaş Holding'den Bursa'ya Dev Yatırım
15.01.2016
Aktaş Holding, dünya çapında faaliyet gösterdiği alanlardaki etkinliğini daha da arttırmak, kapasite artışıyla birlikte yeni yatırım alanlarında entegre üretim sistemine geçmek ve sektöre yüksek katma değer sağlamak adına, Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde yeni üretim tesislerinin açılışını gerçekleştirdi. Açılış törenine Bursa Valisi Münir Karaloğlu ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Burkay’ın yanı sıra; milletvekili, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve iş dünyasından çok sayıda önemli isim katılım gösterdi.
 
Aktaş Holding Sibirya'ya İhracat Yapıyor
03.09.2015
Aktaş Holding, Rusya’nın ev sahipliğinde bu yıl 19’uncusu gerçekleştirilen ve sektörün dünyadaki en büyük organizasyonlarından biri olarak kabul edilen Uluslararası Otomotiv Yan Sanayi ve Yedek Parça Fuarı’na (MIMS Automechanika Moskova 2015), AIRTECH markası ile katıldı. Fuar’da yapılan anlaşma ile dünyada ilk defa eksi 80 Derecede Sorunsuz Çalışan Hava Süspansiyon Sistemleri, Sibirya’ya ihraç edilecek.
 
Aktaş Holding, MIMS Automechanika Moskova Fuarı'na İddialı Gidiyor
22.08.2015
Aktaş Holding, 24-27 Ağustos tarihlerinde Rusya’nın ev sahipliğinde düzenlenecek olan ve otomotiv parçaları ile araç bakım ekipmanlarının sergileneceği, dünyanın en büyük fuarlarından biri olarak kabul edilen MIMS Automechanika Moskova Fuarı’nda, geniş ürün gamıyla iddialı bir şekilde boy göstermeye hazırlanıyor.
 
Aktaş Holding Ailesinden Renkli İftar Buluşması
22.06.2015
Aktaş Holding, her yıl geleneksel hale getirdiği iftar organizasyonunu, bu yıl da Bursa'daki tüm çalışanlarının katılımıyla gerçekleştirirken, Almira Hotel' de düzenlenen iftarda, renkli görüntüler ortaya çıktı.
 
Aktaş Eğitim Vakfı, Orhaneli'nde Çocukların "23 Nisan" Coşkusuna Ortak Oldu
24.04.2015
Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında örnek çalışmalara imza atan Aktaş Eğitim Vakfı, Orhaneli Kent Konseyi ile gerçekleştirdiği işbirliği çerçevesinde, Orhaneli’ne bağlı Çöreler Köyü’nde ilkokul öğrencileriyle bir araya gelirken, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri doğrultusunda, çocuklara kitap ve çeşitli hediyeler vererek, minik yüreklerin yüzünü gülümsetmeyi başardı.
 
Aktaş Holding, Türkiye'nin En Fazla Patent Üreten Firması Seçildi
13.03.2015
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, TAYSAD 37. Olağan Kongresi’nde, dernek üyesi firmalar arasında yapılan değerlendirmeye göre, "Patent” alanında geçtiğimiz 2 yıl olduğu gibi, bu sene de zirvenin sahibi oldu.
 
Sami Erol, Öğrencilere Başarıya Giden Yolu Tarif Etti
25.02.2015
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, birçok platformda öğrencilerle bir araya gelmeye devam ediyor… Nilüfer İMKB Fen Lisesi öğrencileriyle buluşan Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Erol, başarıya giden yolda asıl etmenin “değer yaratmak” olduğunu vurgulayarak, öğrencilerin kariyer planlamalarını, “dünya vatandaşı” olmak üzere çizmeleri gerektiğini ifade etti.
 
Recep Altepe'den Aktaş Holding Standına Ziyaret
20.02.2015
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen ve sponsor olarak destek verdiği RUMELİSİAD 3. Uluslararası Balkan Ekonomi Zirvesi'nde, Aktaş için ayrılan stant alanında, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'yi ağırladı.
 
Sami Erol'dan Umut Yolcusu Kanser Hastalarına Destek Sözü
18.02.2015
Deniz tutkunlarının heyecanla beklediği CNR Avrasya Boat Show organizasyonuna katılan Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Erol, yüzlerce tekne ve yatın sergilendiği fuarda, Onko-Day tarafından kanser hastaları yararına gerçekleştirilen ve kendi ürettikleri tekne tekstili ürünlerinin tanıtılarak, gelir sağlanması amaçlanan stant alanına giderek, kanser hastaları için umut yolculuğunda, büyük destek ve motivasyon sağladı. Sami Erol: "Aktaş Holding olarak, kanser hastası insanlarımıza katkı sağlamak için adeta çırpınan Onko-Day'in, bu değerli faaliyetlerini çok önemsiyoruz. Sosyal sorumluluk yaklaşımımız doğrultusunda, kendileriyle çeşitli işbirlikleri gerçekleştirip, kanser hastalarımızın umut yolculuğunda, onlara bir nebze de olsa katkı sağlamayı amaçlıyoruz."
 
Bulgaristan Filibe Başkonsolosu'ndan Techno Aktas'a Ziyaret
09.02.2015
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding'in, Bulgaristan'daki üretim üssü konumundaki Techno Aktas, ülkenin önemli devlet adamlarından Filibe Başkonsolosu Alper Aktaş'ı ağırladı.
 
Techno Aktaş Balkanların En İyisi Seçildi
03.02.2015
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding’in, Bulgaristan’daki üretim üssü konumundaki Techno Aktas, Bulgaristan’da düzenlenen ve Balkan ülkelerinin de katıldığı “İş Sağlığı ve Güvenliği 2014” ödül töreninde, birincilik elde ederek, bu ödülü alan ilk Türk firması oldu.
 
Aktaş Holding, Çalıştay Toplantısı'nda Buluştu
03.02.2015
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, üst yönetim ve idari kadroların katılımıyla gerçekleşen değerlendirme toplantısında bir araya gelirken, son derece verimli geçen toplantıda, Aktaş'ın gelecek hedefleri masaya yatırıldı.
 
Techno Aktas, Bulgaristan'da Engelsiz Yüreklerin Gönlüne Su Serpti
02.02.2015
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding'in, Bulgaristan'daki üretim üssü konumundaki Techno Aktas, bölgede gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk çalışmalarına her geçen gün yeni bir halka daha ekliyor…
 
Aktaş Holding Bayileri Sertifikalarını Aldı
31.01.2015
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding'in Türkiye’de hizmet veren bayileri, Bursa'da düzenlenen organizasyonda bir araya gelirken, toplantıda 2014 yılının en yüksek cirosunu yapan ilk 3 Aktaş bayisine de, plaket takdim edildi.
 
Aktaş Holding, HDAW 2015 Fuarı'na Renk Kattı
29.01.2015
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, ABD'de bu yıl 10.su düzenlenen Amerika Kamyon ve Ağır Taşıtlar ve Konferansı Fuarı (HDAW) 2015'de, kendisine ayrılan stant alanında; Otomobil, Ticari Araçlar, Motosiklet ve Bisiklet sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçilerle bir araya geldi.
 
Aktaş Holding, BAU 2015 Fuarı'nda Ses Getirdi
24.01.2015
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, Almanya'nın Münih kentinde düzenlenen ve dünyanın en büyük inşaat fuarlarından biri olarak bilinen BAU Munih 2015 Fuarı'nda, Aktaş Holding Yapı Grubu'nda bulunan Akizo'nun, EPDM Membran markası Lineflex ile ilgili, çok önemli işbirliği görüşmeleri gerçekleştirdi.
 
Aktaş Holding, GAU 2014 Atina Fuarı’na Katıldı
01.12.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, Avrupa, Rusya, Orta Asya ve Güney Amerika’da faaliyet gösteren Group Auto International tarafından, Atina’da düzenlenen ve dünyanın pek çok bölgesinden seçkin tedarikçi ve üyelerin bir araya geldiği “GAU 2014” organizasyonuna katıldı.
 
Aktaş Holding'e Uludağ Üniversitesi'nden Ar-Ge Ödülü
14.11.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, Uludağ Üniversitesi'nde (UÜ), öğrenciler ve öğretim üyeleri tarafından hazırlanan ve bilimsel çalışmalarla patentlerin sergilendiği 4. Bilgilendirme ve Ar-Ge Günleri'nde, 525 adet Proje Posteri arasından, "Raylı Taşıtlardaki İkincil Süspansiyon Körüğü Üretimi Ve Test Edilmesi" posteriyle, ödüle layık görüldü.
 
Sami Erol'dan AIESEC'li Öğrencilere Altın Öğütler
17.10.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding'in İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Erol, Uludağ Üniversitesi öğrencileriyle bir araya geldiği buluşmada, Uluslararası Staj Değişim Programı AIESEC'in kariyer planlamasında önemine dikkat çekerek, öğrencilere gelecekleri hakkında çok önemli tavsiyelerde bulundu.
 
Aktaş Holding, Turquality İle Vizyonunu Geliştiriyor
17.10.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, marka geliştirme programı Turquality çerçevesinde geliştirilen ve Türkiye'nin markalaşma sürecine sağladığı katkıyla birlikte, firmaların yetenek havuzlarını küresel ölçekte geliştirmesine yardımcı olan, Yönetici Geliştirme Programı'nın 11. dönem sertifika töreninde, adından başarıyla söz ettirdi.
 
Aktaş Holding'de Standartlaştırma Dönemi
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, global arenada hizmet veren tüm Aktaş şirketlerinin organizasyon yapısında; Yönetim, İK, Kalite, Üretim, Pazarlama ve Satın alma süreçlerini, standart hale getirmek adına yeni bir çalışma başlattı.
 
Aktaş Holding - Üniversite İşbirliği Sürüyor
03.10.2014
Aktaş Holding, Uludağ Üniversitesi ile gerçekleştirmeyi planladığı proje kapsamında; üniversitede öğrenim gören öğrenciler 6 ay boyunca, Aktaş Holding bünyesinde proje stajyeri görevini üstlenecek.
 
Aktaş Holding Personeli Deklanşöre Bastı
16.10.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding'in bünyesinde yer alan yaratıcı personel kadrosu, kendi aralarında başlattığı yeni bir girişimle, fotoğrafçılığa ilgi duyan çalışma arkadaşlarının yararlanabileceği, 'Aktaş Fotoğrafçılık Kulübü'nün temellerini attı.
 
Aktaş Holding, GAU 2014 Atina Fuarı'ndan Umutlu Döndü
14.10.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, Avrupa, Rusya, Orta Asya ve Güney Amerika’da faaliyet gösteren Group Auto International tarafından, Atina’da düzenlenen ve dünyanın pek çok bölgesinden seçkin tedarikçi ve üyelerin bir araya geldiği "GAU 2014" organizasyonuna katıldı.
 
Aktaş Holding, Dünyanın En Büyük Fuarlarından Innotrans 2014’ de Ülkemizi Başarıyla Temsil Etti
24.09.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, Almanya'nın başkenti Berlin'de düzenlenen Uluslararası Demiryolu Teknolojileri, Sistemleri ve Araçları Fuarı 2014'de (InnoTrans) yer alarak, sektöründe dünya devi firmalarla gerçekleştirdiği çeşitli iş görüşmeleriyle, oldukça verimli bir organizasyonu daha geride bıraktı.
 
Mükemmellik Konferansı'nda Sami Erol'dan Plaket
23.10.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding'in İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Erol, BTSO ve Türkiye Kalite Derneği (KalDer) Bursa Şubesi'nin işbirliğiyle düzenlenen 5. Mükemmellik İçin Sürekli İyileştirme Konferansı'na katılırken, organizasyona sponsor desteğinde bulunan firmaya da plaket takdim etti.
 
Aktaş Holding, Automechanika Frankfurt 2014 Fuarı'nda Boy Gösterdi
30.09.2014
Aktaş Holding, 2 yılda bir düzenlenen, otomotiv yan sanayi ürünlerinin yanı sıra, yedek parça ve servis endüstrisi ürünleriyle, geleceğin teknolojilerinin sergilendiği, dünyanın en büyük otomotiv yedek parça fuarı kabul edilen "Automechanika Frankfurt 2014" de, ülkemizi başarıyla temsil etti.
 
Aktaş Holding Personeline "C Vitamini" Takviyesi
30.09.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding'in çalışanlarına, özel bir firma tarafından düzenlenen organizasyonla mandalina dağıtımı yapılırken, firma yetkilileri Aktaş personeline, meyve tüketiminin önemi ve vitaminler konusunda bilgilendirmelerde bulundu.
 
Aktaş Holding, Çin'den Gelen Misafirlerini Ağırladı
30.09.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, yüksek mukavemetli polyester endüstriyel iplik, araç lastiği ve konveyor bant kord bezi üretiminde Çin'de yüksek pazar payına sahip olan ve 2010 yılından beri, Aktaş Holding'in Çin'de yer alan Ankeshu fabrikasının tüm kord bezi ihtiyacını karşılayan Taiji firmasından, üst düzey yetkilileri Bursa'da ağırladı.
 
Aktaş Holding'in Bulgaristan'daki Üretim Üssü "Techno Aktaş" Bölgeye Büyük Değer Katıyor
30.09.2014
Aktaş Holding'in Bulgaristan'da yer alan ve hava süspansiyon körükleriyle EPDM izolasyon nembranları üretimlerinin gerçekleştirildiği Techno Aktaş, Pazar payının gitgide yükselmesi ve kapasitesinin artmasıyla, bölgeye önemli bir değer katıyor.
 
Aktaş Holding Personelinden Örnek Davranış
30.09.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding'in değerli çalışanları, kendi aralarında organize ettiği kampanyayla, Yıldırım İlçesi'nde yer alan Atatürk Anaokulu'na, öğrencilerin işlerini kolaylaştıracak çeşitli araç ve gereçler hediye etti. Aktaş personeli, önümüzdeki günlerde okulun parkında yer alan oyuncakların da bakımlarını üstlenecek.
 
Dünya Su Forumu'nda Aktaş Holding'e Tam Not!
30.09.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, günümüzde yaşanan su sorunlarına yeni fikirler ve çözümler bulmak amacıyla düzenlenen ve dünyanın dört bir yanından görüşleri bir araya getiren "Dünya Su Forumu"nda katılımcı olarak yer alarak, hizmet verdiği sektörün tek temsilcisi olmanın gururunu yaşadı.
 
Aktaş Holding'den Amerika Çıkarması
30.09.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, ABD'nin Chicago kentinde faaliyet gösteren ve tüm Kuzey Amerika Bölgesi'ne hizmet veren ANA' nın gerçekleştirdiği aktivitelerin gözden geçirilmesi ve yeni aksiyon planlarının belirlenmesi amacıyla düzenlenen programda, ABD'ye iş ziyareti gerçekleştirdi.
 
Aktaş Holding'de "İtalya" Esintileri
30.09.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, dönemsel olarak personeline sunduğu ve dünyanın pek çok bölgesinden seçkin lezzetlerinin yer aldığı küresel mutfaklar listesine, son olarak İtalya'yı eklerken, Akdeniz Bölgesi'nin en güzel yerlerinden biri olan İtalya'nın meşhur mutfağı, personelden tam not aldı.
 
E-Bülten - AIESEC Röportajı
30.09.2014
 
Aktaş Holding Ailesi İftarda Buluştu
31.08.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding çalışanları, Ramazan Ayı dolayısıyla düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.
 
Aktaş Eğitim Vakfı, Başarı Burslarına Başvuru Başladı
25.08.2014
Aktaş Holding bünyesinde kurumsal sosyal sorumluluk projelerini gerçekleştirmek üzere kurulan Aktaş Eğitim Vakfı, genç yeteneklere desteklerini sürdürüyor.
 
Aktaş Holding'den Başarılı Öğrencilere Jest
25.08.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, geride bıraktığımız eğitim - öğretim yılını başarıyla tamamlamış personel çocuklarına, eğitim materyallerinden oluşan çeşitli ödüller vererek, çocukların karne heyecanına ortak oldu.
 
Aktaş Holding Türkiye'deki Bayileriyle Buluştu
30.09.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, mevcut ilişkilerin arttırılması ve geliştirilmesine yönelik düzenlenen paylaşım toplantısında, sektördeki en önemli paydaşlarından biri olan bayileriyle bir araya geldi.
 
Aktaş Holding Personeli Stres Attı
25.08.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding tarafından, çalışanlar arasındaki etkileşimi arttırmak ve motivasyonu yükseltmek amacıyla düzenlenen tavla turnuvası, renkli görüntülere sahne oldu.
 
Aktaş Holding'de Meksika Rüzgarı
22.08.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan ve coğrafi olarak 6 kıtaya yayılan Aktaş Holding, uluslararası kimliği ile uygun olarak dünyanın kültürlerini çalışanları ile birlikte paylaşıyor.
 
Türkiye'deki Su Kaynaklarında Kuraklık Son Buluyor!
20.08.2014
Hava süspansiyon körüğü sektöründe Türkiye'de lider, dünyada da ilk üç firma arasında bulunan Aktaş Holding bünyesinde 2005 yılında kurulan AK-İZO Yalıtım Sistemleri Tic. San. A.Ş. üstün niteliklere sahip LinefLex EPDM membranların kullanımı noktasında, ülkemizin geleceğini yakından ilgilendiren çok önemli bir rol üstleniyor.
 
Aktaş Holding Ramazan Ayı'nda Çocukları Unutmadı
30.07.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, Ramazan Ayı vesilesiyle düzenlenen organizasyonda, Ali Osman Sönmez Çocuk Yurdu'nda kalan yardıma muhtaç çocuklara kıyafet desteğinde bulundu.
 
Aktaş Holding 2015 Yılını Planlıyor
24.07.2014
Hava süspansiyon sistemleri üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, Bulgaristan'da gerçekleştirilen ve 2015 yılı satış stratejileriyle hedeflerin belirlendiği toplantıda, Türkiye'deki satış operasyonunda yer alan paydaşlarıyla buluştu.
 
Amerikan Kamyoncuları Türk Körüklerini Kullanıyor
26.06.2014
Hava süspansiyon körüğü sektöründe Türkiye'de lider, dünyada da ilk üç firma arasında bulunan Aktaş Holding, 2023 yılına kadar, bağımsız yedek parça pazarında dünya liderliği hedefine ulaşmak için yoluna güçlü adımlarla devam ediyor.
 
Sami Erol:"Markalaşmada Esas Olan Sürdürülebilirliği Sağlamak"
15.05.2014
BUSİAD tarafından düzenlenen Turquality Paneli'ne konuşmacı olarak katılan Aktaş Holding CEO'su ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Erol, Aktaş Holding'in global pazarda üstlenmiş olduğu rol ve Aktaş'ın Turquality destek programına dahil olma sürecini katılımcılarla paylaştı.
 
Değer Yaratan CEO'lardan Gençlere Altın Tavsiyeler
26.03.2014
Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Erol, AIESEC tarafından organize edilen "Sürdürülebilir Başarı Platformu" adlı etkinlikte "Değer Yaratan CEO'lar" oturumunda gençlere çok önemli tavsiyelerde bulundu.
 
Aktaş Holding'e Büyük Ödül
15.03.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, geliştirdiği AR-GE projeleri ile TAYSAD tarafından "Patent - Faydalı Model - Endüstriyel Tasarım" alanında birincilik ödülüne layık görüldü.
 
Aktaş Holding, Kariyer Uygulamalarını Paylaştı
24.02.2014
Hava süspansiyon körüğü sektöründe Türkiye'de lider, dünyada da ilk üç firma arasında bulunan Aktaş Holding, sosyal sorumluluk çalışmalarının yanı sıra eğitim faaliyetlerini de aralıksız sürdürüyor.
 
Aktaş Holding Bayilerini Bulgaristan'da Ağırladı
23.02.2014
Dünyanın dört bir yanında üretim tesisleri bulunan, 80'den fazla ülkede ürünleri satılan, bağımsız yedek parça grubunda dünyanın en geniş ürün gamına sahip şirketleri bünyesinde barındıran Aktaş Holding, satış ve ürünlerin değerlendirildiği bayi toplantısında paydaşlarıyla bir araya geldi.
 
Aktaş Holding'e Önemli Ödül
23.02.2014
Hava süspansiyon körüğü sektöründe Türkiye'de lider, dünyada da ilk üç firma arasında bulunan Aktaş Holding, yerel ve ulusal çapta kazandığı ödüllere bir yenisini daha ekledi.
 
Uludağ Üniversitesi AR-GE Günleri'ne 2 Proje
23.02.2014
Hava süspansiyon körüğü sektöründe Türkiye'de lider, dünyada da ilk üç firma arasında bulunan Aktaş Holding, Uludağ Üniversitesi (UÜ) tarafından bu yıl 3.sü gerçekleştirilen Uludağ Üniversitesi Bilgilendirme ve Ar-Ge Günleri'ne 2 önemli projeyle katıldı.
 
Aktaş Holding ile Kızılay'dan Ortak Kan Bağışı Kampanyası
04.11.2013
 
Haber Arşivi

Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2017 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.