E-Bültenler / 9. Sayı
Sami Erol- Önsöz
02.03.2015
 
Aktaş Holding, Türkiye'nin En Fazla Patent Üreten Firması Seçildi
11.03.2015
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, TAYSAD 37. Olağan Kongresi'nde, dernek üyesi firmalar arasında yapılan değerlendirmeye göre, "Patent" alanında geçtiğimiz 2 yıl olduğu gibi, bu sene de zirvenin sahibi oldu.
 
Aktaş Holding'den Kapıkule'de Kamyonculara Bilgilendirme
13.03.2015
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında, Kapıkule Sınır Kapısı'nda kamyoncularla bir araya gelirken, anket çalışmasına katılan kamyon şoförlerine araç kitleri hediye etti.
 
Aktaş Holding, Eurasia Rail 2015 Fuarı'ndan Başarıyla Döndü
07.03.2015
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, İstanbul'un ev sahipliğinde bu yıl 5'incisi düzenlenen ve dünyanın 3. büyük demiryolu fuarı konumundaki, Uluslararası Demiryolu Fuarı 2015’de (Eurasia Rail) son derece verimli geçen işbirliği görüşmelerine imza attı. Aktaş Holding, raylı sistemlerdeki gelişmeleri takip etmek ve potansiyel müşterilerle ilgili çeşitli görüşmeler yapmak üzere, 5-7 Mart tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen Eurasia Rail Fuarı’nda boy gösterdi.
 
Aktaş Holding, Uludağ Üniversitesi Kariyer Günleri'nde Öğrencilerle Buluştu
11.03.2015
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, 11-12 Mart tarihleri arasında Uludağ Üniversitesi bünyesinde gerçekleştirilen ve öğrencilerin kariyer hayatına katkıda bulunması amaçlanan Kariyer Günleri etkinliğinde, öğrencilerle bir araya geldi.
 
Aktaş Holding'den 'İşini Şansa Bırakma Zirvesi'ne Destek
14.03.2015
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, Bursa Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından, gençlerin doğru bir kariyer planlaması yapabilmeleri ve iş dünyasının tecrübeli isimleriyle bir araya gelebilmeleri amacıyla, bu yıl 4.sü düzenlenen ‘İşini Şansa Bırakma Zirvesi’ne, sponsor desteğinde bulundu.
 
Aktaş Holding, Çanakkale Deniz Zaferi'ni Unutmadı
18.03.2015
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, 18 Mart Çanakkale Zaferi dolayısıyla, Kestel ve DOSAB lokasyonlarındaki tesislerde yer alan yemekhanelerde, Çanakkale Savaşı belgeseli yayınlarken, Aktaş personeli de bilgisayarlarının ekranlarını, Çanakkale görselleriyle kullanarak, büyük zaferin kahramanlarını saygıyla andı.
 
Aktaş Holding Ailesinden
11.03.2015
Birleşmiş Milletler Toplumsal Cinsiyet Eşitliği ve Kadının Güçlenmesi Birimi (UN Women) tarafından hayata geçirilerek, kadınların ve kız çocuklarının haklarının korunmasını amaçlayan ve dünya genelinde büyük ses getiren "HeForShe" kampanyasına, bir destekte Aktaş Holding ailesinden geldi.
 
Aktaş Holding Çalışanları "Beyaz Cennet"te Stres Attı
01.03.2015
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, çalışanların motivasyonunu yükseltici, birlik beraberlik duygusunun gelişmesine katkıda bulunan birbirinden farklı organizasyonlar gerçekleştirmeye devam ediyor. Aktaş Holding, Bursa'da hizmet veren personelinin katılımıyla Uludağ ziyareti gerçekleştirerek, çalışanların iş stresinden bir nebze de olsa uzaklaşması adına oldukça keyifli bir organizasyona daha imza attı.
 
Aktaş Holding,"Sürdürülebilir Başarı"nın Yanında
20.03.2015
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, uluslararası öğrenci değişim organizasyonu AIESEC bünyesinde, her yıl farklı bir tema ile hazırlanarak, öğrencilerle tecrübeli isimleri ve firmaları bir araya getiren "Sürdürülebilir Başarı Platformu" etkinliğinde, gençlerle buluştu.
 
Aktaş Eğitim Vakfı'ndan Orhaneli'ndeki "Dünya Kadınlar Günü" Etkinliğine Tam Destek
08.03.2015
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding bünyesinde, topluma değer katan, doğa ile uyumlu ve sürdürülebilir kurumsal sosyal sorumluluk projelerini gerçekleştirmek üzere kurulan Aktaş Eğitim Vakfı, Orhangazi'de bu yıl ilk kez gerçekleştirilen "Dünya Kadınlar Günü" etkinliğine destek verdi. AKEV, Orhaneli Kent Konseyi öncülüğünde, bu yıl ilki gerçekleştirilen "8 Mart Dünya Kadınlar Günü" organizasyonunda, Orhanelili kadınlarla bir araya gelirken, etkinliğe verdiği desteklerle de kurumsal sosyal sorumluluk faaliyetlerine yeni bir halka daha ekledi.
 
Aktaş Holding, Kadınlar Gününü Kutladı
06.03.2015
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding'in kadın çalışanları, "8 Mart Dünya Kadınlar Günü" sebebiyle düzenlenen keyifli bir organizasyonda bir araya geldi. DOSABSİAD Sosyal Tesisleri'nde gerçekleşen buluşmada, Aktaş personeline günün anlam ve önemine ilişkin bir sunum gerçekleştiren Hayat Hastanesi'nden Uzman Psikolog Filiz Yakmaz Basılgan; kadının iş hayatındaki rolü, çalışan annenin iş hayatı – ev hayatı dengesi ve çocukların maruz kaldığı ihmal ve istismar durumlarına karşı farkındalık yaratmaya yönelik oldukça faydalı paylaşımlarda bulundu.
 
Aktaş Holding Personeli Göz Taramasından Geçti
13.03.2015
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, Dünya Göz Hastanesi işbirliği çerçevesinde gerçekleştirilen, iş sağlığı ve güvenliği organizasyonu kapsamında, Kestel ve DOSAB lokasyonlarında çalışan Aktaş personelini göz taramasından geçirdi.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2019 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.