E-Bültenler / 8. Sayı
Sami Erol-Önsöz
 
Recep Altepe'den Aktaş Holding Standına Ziyaret
20.02.2015
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen ve sponsor olarak destek verdiği RUMELİSİAD 3. Uluslararası Balkan Ekonomi Zirvesi'nde, Aktaş için ayrılan stant alanında, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'yi ağırladı.
 
Bulgaristan Filibe Başkonsolosu’ndan Techno Aktas'a Ziyaret
09.02.2015
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding'in, Bulgaristan'daki üretim üssü konumundaki Techno Aktas, ülkenin önemli devlet adamlarından Filibe Başkonsolosu Alper Aktaş'ı ağırladı.
 
Sami Erol'dan Umut Yolcusu Kanser Hastalarına Destek Sözü
18.02.2015
Deniz tutkunlarının heyecanla beklediği CNR Avrasya Boat Show organizasyonuna katılan Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Erol, yüzlerce tekne ve yatın sergilendiği fuarda, Onko-Day tarafından kanser hastaları yararına gerçekleştirilen ve kendi ürettikleri tekne tekstili ürünlerinin tanıtılarak, gelir sağlanması amaçlanan stant alanına giderek, kanser hastaları için umut yolculuğunda, büyük destek ve motivasyon sağladı. Sami Erol: "Aktaş Holding olarak, kanser hastası insanlarımıza katkı sağlamak için adeta çırpınan Onko-Day'in, bu değerli faaliyetlerini çok önemsiyoruz. Sosyal sorumluluk yaklaşımımız doğrultusunda, kendileriyle çeşitli işbirlikleri gerçekleştirip, kanser hastalarımızın umut yolculuğunda, onlara bir nebze de olsa katkı sağlamayı amaçlıyoruz."
 
Aktaş Holding, Çalıştay Toplantısı'nda Buluştu
03.02.2015
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, üst yönetim ve idari kadroların katılımıyla gerçekleşen değerlendirme toplantısında bir araya gelirken, son derece verimli geçen toplantıda, Aktaş'ın gelecek hedefleri masaya yatırıldı.
 
Sami Erol, Öğrencilere Başarıya Giden Yolu Tarif Etti
17.02.2015
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, birçok platformda öğrencilerle bir araya gelmeye devam ediyor… Nilüfer İMKB Fen Lisesi öğrencileriyle buluşan Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Erol, başarıya giden yolda asıl etmenin "değer yaratmak" olduğunu vurgulayarak, öğrencilerin kariyer planlamalarını, "dünya vatandaşı" olmak üzere çizmeleri gerektiğini ifade etti.
 
9 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma Günü
09.02.2015
 
Tekno Aktas, Bulgaristan'da Engelsiz Yüreklerin Gönlüne Su Serpti
02.02.2015
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding'in, Bulgaristan'daki üretim üssü konumundaki Techno Aktas, bölgede gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk çalışmalarına her geçen gün yeni bir halka daha ekliyor…
 
4 Şubat Dünya Kanser Günü
04.02.2015
 
Aktaş Holding Personeline Red Bull'dan Enerji Takviyesi
13.02.2015
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, Kestel ve DOSAB lokasyonlarında eş zamanlı olarak düzenlenen organizasyon kapsamında; enerji içeceği firması Red Bull yetkililerini ağırladı. Red Bull yetkilileri, organizasyon kapsamında Aktaş personeline ücretsiz olarak enerji içeceği dağıtırken, ortaya oldukça eğlenceli görüntüler çıktı.
 
Sağlıklı Zayıflama
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2019 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.