E-Bültenler / 7. Sayı
Sami Erol- Önsöz
02.01.2015
 
Aktaş Holding, BAU 2015 Fuarı'nda Ses Getirdi
24.01.2015
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, Almanya'nın Münih kentinde düzenlenen ve dünyanın en büyük inşaat fuarlarından biri olarak bilinen BAU Munih 2015 Fuarı'nda, Aktaş Holding Yapı Grubu'nda bulunan Akizo'nun, EPDM Membran markası Lineflex ile ilgili, çok önemli işbirliği görüşmeleri gerçekleştirdi.
 
Techno Aktaş Balkanların En İyisi Seçildi
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding'in, Bulgaristan'daki üretim üssü konumundaki Techno Aktas, Bulgaristan'da düzenlenen ve Balkan ülkelerinin de katıldığı "İş Sağlığı ve Güvenliği 2014" ödül töreninde, birincilik elde ederek, bu ödülü alan ilk Türk firması oldu.
 
Aktaş Holding'den Dev Zirveye Tam Destek
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, Rumelili Sanayici ve İş Adamları Derneği (RUMELİSİAD) tarafından bu yıl 3.sü düzenlenecek olan ve Balkan ülkeleriyle Türkiye arasındaki; siyasi, ekonomik, ticari ve kültürel ilişkilerin geliştirilmesinde katkı sağlaması beklenen RUMELİSİAD 3. Uluslararası Balkan Ekonomi Zirvesi’ne, sponsorluk desteğinde bulundu.
 
Aktaş Holding, Lübnan'a Ayak Bastı!
15.01.2015
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, dünyanın her bölgesine yönelik sürdürmekte olduğu çalışmalar kapsamında,Ortadoğu'nun önemli ticaret merkezi Lübnan ile de işbirliğine başladı.
 
Aktaş Holding, HDAW 2015 Fuarı'na Renk Kattı
29.01.2015
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, ABD'de bu yıl 10.su düzenlenen Amerika Kamyon ve Ağır Taşıtlar ve Konferansı Fuarı (HDAW) 2015’de, kendisine ayrılan stant alanında; Otomobil, Ticari Araçlar, Motosiklet ve Bisiklet sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçilerle bir araya geldi.
 
Aktaş Holding Bayileri Sertifikalarını Aldı
31.01.2015
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding'in Türkiye’de hizmet veren bayileri, Bursa'da düzenlenen organizasyonda bir araya gelirken, toplantıda 2014 yılının en yüksek cirosunu yapan ilk 3 Aktaş bayisine de, plaket takdim edildi.
 
DÜNYA İNSAN HAKLARI GÜNÜ
10.12.2014
 
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
10.01.2015
Halkın doğru, tarafsız, objektif bir şekilde haber alma özgürlüğünün sağlanmasına yardımcı olan gazeteciler, bu değerli mesleği icra etme noktasında büyük zorluklarla karşı karşıya kalmaktadır.
 
Aktaş Holding'in Gözü Zirvede!
10.01.2015
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, dünya ölçeğinde başlatmış olduğu dönüşüm kapsamında; 2014 yılının değerlendirildiği, 2015 yılı hedefleriyle projelerin masaya yatırıldığı, stratejik açıdan büyük önem taşıyan paylaşım toplantısında buluştu. Gün boyu süren Aktaş Holding paylaşım toplantısında, Aktaş'ın vizyonu doğrultusunda gelecek planlamaları masaya yatırılırken, 2023 yılında sektöründe "Dünya Liderliği" hedefi de net bir şekilde ortaya kondu.
 
Aktaş Holding, Öğrencilere Desteğini Sürdürüyor
14.01.2015
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, öğrencilere yönelik düzenlenen her türlü organizasyona, koşulsuz destek vermeye devam ediyor.
 
E Bülten - Çalışan Röportajı
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2019 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.