E-Bültenler / 68. Sayı
Önsöz: Geleceğimiz Olan Gençlere Desteğimiz Sürecek
11.03.2020
Çok hızlı bir değişimin yaşandığı iş dünyasında, şirketler için yetenekli iş gücüne ulaşmak her gün daha da zorlaşıyor. Bu yoğun rekabet ortamında, şirketlerin başarılı olma noktasında yetenekleri kendine çekebilmesi ve kendini devamlı geliştirmesi de önemli koşullardan biri haline gelmiş durumda.
 
Dosya Konusu: Şirketlerde Geleceğe Yatırım Olgusu
11.03.2020
Dünya çok hızlı bir şekilde değişiyor. Bu değişim yeni ekonomik düzende de kendini hissettirirken, gençlere yatırım yapan ve destek veren firmaların geleceğini daha sağlam temellerle inşa ettiğini görmekteyiz.
 
Aktaş Holding'den Üniversite Mezunu Gençlere Kariyer Fırsatı
11.03.2020
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, üniversiteden yeni mezun gençlere fırsat sunma ve Türkiye'nin geleceğine katkı sağlama hedefiyle çok önemli bir projeye daha imza attı. Genç çalışan istihdamına büyük önem veren Aktaş Holding, yeni mezun gençleri Aktaş kurum kültürüyle yoğurup, iş dünyasına en iyi şekilde hazırlamak amacıyla geçtiğimiz yıl hayata geçirdiği "Aktaş Kariyer Okulu" projesi kapsamında, ilk mezunlarını düzenlenen törenle verdi.
 
Aktaş Holding, Özbekistan'ın En Büyük İnşaat Fuarında Son Teknoloji Ürünlerini Sergiledi
12.03.2020
Aktaş Holding'in Yapı Grubu'nda bulunan ve EPDM membran üretiminde ülkemizin ilk ve lider üreticisi olan AK-İZO Yalıtım Sistemleri, uluslararası arenaya gözünü dikti. Lineflex markasıyla sektörün Türkiye’deki en büyük pazar payına sahip olan şirket, yeni nesil su yalıtım çözümleri sunan son teknolojili ürünleriyle, Özbekistan'ın en büyük yapı ve inşaat fuarı UzBuild'de yerini aldı.
 
Aktaş Holding Trakya'da Öğrencilerle Buluştu
11.03.2020
Aktaş Holding, genç yeteneklerle bir araya gelmeye devam ediyor. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisinin destekleriyle Türkiye genelinde düzenlenen "Yetenek Her Yerde" kariyer etkinliklerinin Trakya Üniversitesi'ndeki buluşmasında şirket, açtığı stantta öğrencilerle bir araya geldi.
 
Techno Aktaş'a Protokol Ziyareti
11.03.2020
Aktaş Holding'in Bulgaristan'daki üretim üssü Techno Aktaş, geçtiğimiz günlerde devlet erkanından çok önemli misafirleri ağırladı.
 
Aktaş Holding'de Eğitimler Dur Durak Bilmiyor
11.03.2020
Aktaş Holding bünyesinde, çalışanların hem şirket içinde hem de şirket dışında katıldığı ve yılın tamamına yayılan eğitim faaliyetlerine yenileri eklendi.
 
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü
11.03.2020
Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde, Türk milletinin en önemli zaferlerinden biri olan ve tarihimizde kilit rol oynayan 18 Mart tarihi, dünya tarihi açısından da büyük önem taşımaktadır.
 
Yeşilay Haftası Kutlu Olsun
11.03.2020
Günümüzde insanlar içki, sigara ve uyuşturucu gibi maddeleri, zararlarını bilmelerine rağmen tüketmeye devam etmektedir. Zararları maddelere olan bağımlılığın artması, toplumsal açıdan çeşitli sağlık sorunlarını da beraberinde getirebilmektedir.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2020 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.