E-Bültenler / 67. Sayı
Önsöz-Yetenek Havuzumuzda Çeşitliliğe ve Kapsayıcılığa Öncelik Veriyoruz
18.02.2020
Bu sayımızda sizlere, şirket olarak en önemli önceliklerimiz arasında yer alan toplumsal cinsiyet eşitliği konusundan bahsetmek istiyorum.
 
Dosya Konusu: İş Hayatında Toplumsal Cinsiyet Eşitliği
18.02.2020
Toplumsal cinsiyet eşitliği olgusu özet anlamda, kadın ve erkeğin yaşamın her alanında eşit haklara sahip olması durumu olarak tanımlanabilir.
 
Liderlik Gelişim Programı Lansmanı Yapıldı
18.02.2020
Aktaş Holding, 'en değerli kaynağı' olan çalışanlarının gelişimine önem veriyor, potansiyellerini ortaya çıkaracak fırsatlar sunmaya devam ediyor. Şirket bünyesinde hayata geçirilen İlk Kademe Yönetici Projesinin ikinci aşaması olan Birim Lideri Gelişim Programının lansmanı, düzenlenen organizasyonla gerçekleştirildi.
 
Techno Aktaş'tan Örnek Hareket
18.02.2020
Aktaş Holding'in Bulgaristan'daki üretim üssü Techno Aktaş, bölgedeki sosyal sorumluluk çalışmalarına yeni bir halka daha ekledi. Şirket, üyesi olduğu Bulgar-Türk İşadamları Derneği (BULTİŞ) aracılığıyla, yetim çocukların bulunduğu Vasil Petleshkov Evi - Bratsigovo'daki çocuklara bağışta bulundu.
 
Aktaş Holding ABD HDAW Fuarı'nda Yerini Aldı
18.02.2020
Sektörün dünyadaki en büyük firmalarından biri olan Aktaş Holding, uluslararası arenadaki fuarlara katılmayı sürdürüyor. Şirket bu kapsamda son olarak, 27-30 Ocak tarihlerinde ABD'de düzenlenen Heavy Duty Aftermarket Week 2020 (HDAW) organizasyonunda yer aldı.
 
Aktaş Holding Şirketler Arası Basketbol Turnuvasında Mücadele Ediyor
18.02.2020
Aktaş Holding, spora ve sporcuya destek olma çalışmaları kapsamında yeni bir organizasyona dahil oldu. Aktaş Holding Basketbol Takımı, Bursa Şirketler Basketbol Ligi'nde mücadele etmek adına lige adını yazdırdı.
 
Aktaş Yeni Liderler Yetiştiriyor
18.02.2020
Aktaş Holding bünyesinde hayata geçirilen İlk Kademe Yönetici Projesi kapsamında eğitim-gelişim programı başladı. Eğitmen Ömer Uzun'un "Güvene ve İş Birliğine Dayalı Liderlik" başlıklı eğitimiyle, çalışanlara liderlik yolunda güvenin ve iş birliğinin önemine dair önemli paylaşımlar yapıldı.
 
Dijital Dönüşüm ve Akıllı Firmaların Yol Haritası Konuşuldu
18.02.2020
BT Vizyon Anadolu Toplantıları kapsamında düzenlenen Bursa 2020 toplantısında, Aktaş Holding Bilgi Teknolojileri Yöneticisi Gökçem Tokay "Dijital Dönüşüm ve Akıllı Firmaların Yol Haritası" konulu panelde konuşmacı olarak yer aldı.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2020 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.