E-Bültenler / 66. Sayı
Önsöz: Aktaş Holding Stratejilerini Geleceğin Teknolojilerine Göre Şekillendiriyor
17.01.2020
Bültenimizin bu sayısında, Endüstri 4.0 ekseninde sektörün ve şirketimizin gelecek odaklı gerçekleştirdiği çalışmalardan bahsetmek istiyorum.
 
Dosya Konusu: Gelişen Teknolojinin Sektöre Etkisi
17.01.2020
Gelişen teknolojiyle birlikte sektörün, özellikle yapay zeka, nesnelerin interneti, sürücüsüz araçlar, otonom sistemler gibi kavramlar üzerine şekillendiğini görmekteyiz.
 
Aktaş Holding'e Bir Ödül Daha
17.01.2020
80 yıllık köklü şirket geleneğinde daima yeniliklerin öncüsü olma vizyonuyla hareket eden Aktaş Holding, bu alanda ödüllere adeta doymuyor. Aktaş Holding, BUSİAD tarafından düzenlenen Yenileşim Ödüllerinde, "Çalışan Yönetimi" kategorisinde ödüle layık görüldü.
 
İskender Ulusay Gençlere Tüyolar Verdi
17.01.2020
Uludağ Üniversitesi bünyesinde düzenlenen "CEO’lardan Tüyolar" etkinliğine konuşmacı olarak katılan Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı İskender Ulusay, gençlere gelecekteki kariyerlerine ve hayatlarına dair önemli ipuçları verdi.
 
Aktaş Holding'in Öğrencilere Desteği Sürüyor
17.01.2020
Geleceğimiz olan gençlere her fırsatta destek veren Aktaş Holding, Uludağ Üniversitesi İnsan Kaynakları Topluluğu'nun (ULİNKA) düzenlediği ve sektörün öncü firmalarının ağırlandığı "Career Goals" etkinliğine katıldı.
 
Aktaş Holding Uluslararası İş Geliştirmeye Önem Veriyor
17.01.2020
Dünyanın dört bir yanında faaliyetlerini sürdüren ve bulunduğu tüm bölgelerde ekonomiye ciddi katma değer sağlayan Aktaş Holding, Almanya'nın bir önceki Cumhurbaşkanı Christian Wulff için Fast Company Türkiye Kurucusu Rauf Ateş ve Özcan Tahincioğlu ev sahipliğinde düzenlenen organizasyona katıldı.
 
İskender Ulusay, Bloomberg HT Ekranlarına Konuk Oldu
17.01.2020
Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı İskender Ulusay, Bloomberg HT'de yayınlanan "Piyasa Hattı" programında canlı yayın konuğu oldu. Ulusay programda, Aktaş Holding’in ve sektörün 2019 performansını değerlendirirken, 2020 hedeflerini de aktardı.
 
Aktaş Holding Kalite Çalışmalarına Değer Veriyor
17.01.2020
Kurulduğu günden bu yana sürdürülebilir kaliteye öncelik veren Aktaş Holding, Avrupa Kalite Yönetim Vakfı (EFQM) Mükemmellik Modelinin yaygınlaştırılması hedefiyle, KalDer Bursa Şubesi tarafından düzenlenen EFQM Model (2020) Tanıtım Toplantısında yerini aldı.
 
Savunma Sanayii Başkanlığından Aktaş Holding'e Ziyaret
17.01.2020
Sektörün ülkemizdeki ve dünyadaki en büyük markalarından biri olan Aktaş Holding, Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir ve beraberindeki heyeti Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikasında ağırladı.
 
Şahap Aktaş, DTİK Sofya Buluşmasına Katıldı
17.01.2020
Aktaş Holding Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Şahap Aktaş, DEİK/Dünya Türk İş Konseyi (DTİK) tarafından düzenlenen DTİK Sofya Buluşması’na katıldı.
 
Aktaş Holding Ailesinde Yeni Yıl Heyecanı
17.01.2020
Aktaş Holding, her yıl olduğu gibi 2020 yılına girerken de çalışanları için yeni yıl kutlama organizasyonuna imza attı. Yeni yıl heyecanını coşkuyla paylaşan Aktaş çalışanları, organizasyonda renkli görüntüler oluşturdu.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2020 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.