E-Bültenler / 65. Sayı
Önsöz: Aktaş Holding Endüstri 4.0 Çalışmalarında Hız Kesmiyor
27.12.2019
Teknolojinin hızla değişmesiyle birlikte hemen her alanda olduğu gibi otomotiv sektöründe de küresel boyutta ciddi bir değişim yaşanıyor. Yakın gelecekte akıllı teknolojilerin, birbiriyle konuşabilen araçların, dijital dönüşümün ve elektrikli araçların etkisini çok daha yakından hissedeceğiz.
 
Dosya Konusu: Endüstri 4.0 ve Otonom Sistemlerin Sektöre Etkisi
27.12.2019
Teknolojide yaşanan hızlı değişimden en çok etkilenen sektörlerin başında otomotiv sektörü gelmektedir. Birbiriyle konuşabilen araçlar, nesnelerin interneti, yapay zeka, mobilite, elektrikli araçlar ve dijital dönüşüm gibi kavramlar her geçen gün daha fazla hayatımızda yer almaya başladı.
 
Aktaş Holding Automechanika Şanghay Fuarı'na Son Teknoloji Ürünleriyle Katıldı
27.12.2019
Aktaş Holding; 3-6 Aralık tarihlerinde Çin'in ev sahipliğinde gerçekleştirilen ve sektörün bölgedeki en büyük buluşmalarından biri olan Automechanika Shanghai (Şangay) Fuarı'nda, Ar-Ge çalışmaları sonucu geliştirdiği yenilikçi teknolojilerle, ülkemizi en iyi şekilde temsil etti.
 
Aktaş Holding, Bursa İnsan Kaynakları Buluşmasında Yerini Aldı
27.12.2019
Aktaş Holding; bu yıl 6.'sı düzenlenen Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşmasında, "Ekibimizin Bir Parçası Olmaya Ne Dersin?" sloganıyla, dünyanın farklı lokasyonlarındaki operasyonlarına destek verecek potansiyel Aktaşlılarla buluştu. Aktaş Holding, organizasyonda açmış olduğu stant ile ziyaretçilerin yoğun ilgisini gördü.
 
'Aktaş Konuşuyor' Projesi Tam Gaz
27.12.2019
Aktaş Holding’in 'en değerli kaynağı' olarak gördüğü çalışanlarının fikirlerini doğrudan yönetimle paylaşabilmeleri hedefiyle hayata geçirdiği ve çalışanlar tarafından da büyük beğeni toplayan 'Aktaş Konuşuyor' projesi tüm hızıyla devam ediyor.
 
Şahap Aktaş, Üniversite Öğrencilerine Tecrübelerini Aktardı
27.12.2019
Aktaş Holding Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Şahap Aktaş, Uludağ Üniversitesi'nde doktora ve yüksek lisans eğitimi alan öğrencilerle bir araya geldi. Aktaş Holding bünyesinde gerçekleştirilen buluşmada Şahap Aktaş, iş hayatında edindiği bilgi, birikim ve tecrübelerini keyifli bir sunum ile öğrencilere aktardı.
 
Aktaş Holding, "Automotive Meetings-Bursa" Buluşmasına Katıldı
27.12.2019
Aktaş Holding, sektörün tek çatı altında buluştuğu hemen her organizasyona dahil olmayı sürdürüyor. Bu kapsamda şirket, Bursa Organize Sanayi Bölgesi'nin ev sahipliğinde bu yıl ikincisi düzenlenen ve dünya otomotiv endüstrisinin bir araya geldiği "Automotive Meetings-Bursa" organizasyonunda açtığı stant ile mevcut ve potansiyel müşterileri ile önemli iş görüşmelerine imza attı.
 
2019'un 3. Dönemini Kapsayan Genel Başarı Ödülleri Verildi
27.12.2019
Aktaş Holding bünyesinde 3 ayda bir gerçekleştirilen genel başarı ödülleri sahiplerini buldu. 2019'un 3. dönemini kapsayan ödül töreninde; Servet Baytok, İlhami Dikyoloğlu ve Ümit Elikesik, ödül ve sertifika almaya hak kazandı.
 
Aktaş Holding, Petrol-İş Sendikası'nı Ağırladı
27.12.2019
Aktaş Holding, düzenlenen organizasyon kapsamında Petrol-İş Sendikası Yönetim Kurulu üyelerini, Bursa Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikasında ağırladı.
 
Aktaş Holding'den Çalışanlara Tam Destek
27.12.2019
Aktaş Holding, çalışanlarını şirket dışı organizasyonlarda da desteklemeye devam ediyor. Aktaş Holding Satış Sorumlusu Oytun Güngör, dünyanın en prestijli pool bilardo turnuvalarından biri olan Eurotour Antalya Open Turnuvası'na, Aktaş Holding sponsorluğunda katıldı.
 
Fuarlara Katılım Sürüyor
27.12.2019
Aktaş Holding, sektörel düzeyde dünyanın farklı yerlerinde gerçekleştirilen çeşitli fuar organizasyonlarına katılmaya devam ediyor.
 
Aktaş Holding, Sürdürülebilir Kaliteye Önem Veriyor
28.12.2019
Sürekli iyileştirme anlayışıyla mükemmellik yolculuğunu sürdüren Aktaş Holding, 28. Kalite Kongresi'nde yerini aldı.
 
Bulgaristan'da Odelo Farba Fabrikasına Ziyaret
27.12.2019
Aktaş Holding İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Grup Yöneticisi Oylum Öztürk Erdem, Aktaş Holding'in Bulgaristan'daki üretim tesisleri Techno Aktaş'ı temsilen, bölgedeki Odelo Farba fabrikasına ziyaret gerçekleştirerek, şirket yetkilileriyle görüştü.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2020 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.