E-Bültenler / 64. Sayı
Önsöz- Aktaş Holding Mutlak Müşteri Memnuniyeti İlkesiyle Büyümeye Devam Ediyor
22.11.2019
Hepinizin bildiği gibi çok hızlı değişkenlik gösteren pazar şartlarıyla ve hemen her alanda yoğun rekabet ortamıyla karşı karşıyayız. Özellikle küresel anlamda yaşanan bu rekabet ortamında, firmalar için müşteri memnuniyeti sağlama noktasında sürekli yenilikler ortaya konulması adeta zorunlu hale gelmiş durumda.
 
Dosya Konusu - Koşulsuz Müşteri Memnuniyetinin Büyümeye Etkisi
22.11.2019
Dünyada yaşanan hızlı ekonomik ve teknolojik gelişmeler küresel ticarette sınırları ortadan kaldırırken, bu süreçte firmalar da ciddi bir rekabet ortamında ayakta kalmaya veya ileriye gitmeye çalışıyor. Dünya ekonomisinin en önemli unsurlarından biri olan otomotiv sektörü de sürekli değişen müşteri beklentileri karşısında firmaları bu değişime hızla yanıt verebilen, çözüm odaklı ve katma değerli ürünler üretmeye doğru yönlendiriyor.
 
Aktaş Holding Ailesi Ata'nın Huzurunda
22.11.2019
Aktaş Holding çalışanları, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün ölüm yıl dönümü olan 10 Kasım dolayısıyla Anıtkabir'i ziyaret etti. Ziyaret süresince Aktaş çalışanları, duygu dolu anlar yaşadı.
 
Aktaş Holding, American Commercial Vehicle Show'a Katıldı
22.11.2019
Aktaş Holding, ABD'de bulunan şirketi Aktaş North America aracılığıyla bölgedeki organizasyonlara katılımını sürdürüyor. Bu kapsamda şirket yetkilileri, North American Commercial Vehicle Show'a katılarak, sektörel trendleri takip etme ve yeni iş bağlantıları kurma fırsatı buldu.
 
Aktaş Holding'in Sürdürülebilir İş Ödüllerinde Final Gururu
22.11.2019
Dünyanın dört bir yanında faaliyetlerini sürdüren Aktaş Holding, "Aktaş Global Değerlerinin Yaygınlaşması" projesi ile Türkiye'nin en iyi ve en büyük şirketlerinin yer aldığı Sürdürülebilir İş Ödüllerinde, finale kalma başarısı gösterdi.
 
Şahap Aktaş, Bursa İş Dünyasına Tecrübelerini Aktardı
22.11.2019
Aktaş Holding Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Şahap Aktaş, NİLSİAD ve NOSAB'ın düzenlediği 'Değerler Buluşuyor, Tecrübe Konuşuyor' söyleşilerinin bu ay ki konuğu oldu.
 
Aktaşlılar Sağlıklı Yaşam İçin Koştu
22.11.2019
Aktaş Holding çalışanları, bu yıl 6.sı düzenlenen Eker I Run koşusunda heyecana ortak olup, sağlıklı yaşam ve iyilik için ter döktü.
 
İskender Ulusay PM Summit 19 Zirvesi'nde Konuşmacı Oldu
22.11.2019
Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı İskender Ulusay, 'Gelecek Yönetimi' temasıyla düzenlenen PM Summit 19 Zirvesi'nde, "Projelerde Alınmayan Dersler" konulu sunumuyla konuşmacı olarak yer aldı.
 
Tokay, Dönüşüm Yolculuğu Panelinde Konuştu
22.11.2019
Aktaş Holding Bilgi Sistemleri Yöneticisi Gökçem Tokay, Bursa Serbest Mali Müşavirler Odası tarafından düzenlenen Dönüşüm Konferansında, Dönüşüm Yolculuğu Paneline konuşmacı olarak katıldı.
 
10 Kasım - Atatürk'ü Anma Günü Mesajı
22.11.2019
10 Kasım; Mustafa Kemal Paşa'yı fikirleriyle, idealleriyle anma ve Cumhuriyetin değerlerini koruyarak, ebediyete kadar yaşatma kararlılığını gösterme günüdür.
 
24 Kasım - Öğretmenler Günü Mesajı
22.11.2019
Öğretmenlik demek; emek, özveri, sabır ve hoşgörü isteyen, bedeli hiçbir maddi karşılıkla ölçülemeyecek kadar değerli, saygın bir meslektir.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2020 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.