E-Bültenler / 64. Sayı
Önsöz- Aktaş Holding Mutlak Müşteri Memnuniyeti İlkesiyle Büyümeye Devam Ediyor
15.11.2019
Hepinizin bildiği gibi çok hızlı değişkenlik gösteren pazar şartlarıyla ve hemen her alanda yoğun rekabet ortamıyla karşı karşıyayız.
 
Dosya Konusu-Koşulsuz Müşteri Memnuniyetinin Büyümeye Etkisi
15.11.2019
Dünyada yaşanan hızlı ekonomik ve teknolojik gelişmeler küresel ticarette sınırları ortadan kaldırırken, bu süreçte firmalar da ciddi bir rekabet ortamında ayakta kalmaya veya ileriye gitmeye çalışıyor.
 
Aktaş Holding Ailesi Ata'nın Huzurunda
15.11.2019
Aktaş Holding çalışanları, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün ölüm yıldönümü olan 10 Kasım dolayısıyla Anıtkabir'i ziyaret etti. Ziyaret süresince Aktaş çalışanları, duygu dolu anlar yaşadı.
 
Şahap Aktaş, Bursa İş Dünyasına Tecrübelerini Aktardı
15.11.2019
Aktaş Holding Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Şahap Aktaş, NİLSİAD ve NOSAB'ın düzenlediği 'Değerler Buluşuyor, Tecrübe Konuşuyor' söyleşilerinin bu ayki konuğu oldu.
 
Aktaş Holding, American Commercial Vehicle Show'a Katıldı
15.11.2019
Aktaş Holding, ABD'de bulunan şirketi Aktaş North America aracılığıyla bölgedeki organizasyonlara katılımını sürdürüyor. Bu kapsamda şirket yetkilileri, North American Commercial Vehicle Show'a katılarak, sektörel trendleri takip etme ve yeni iş bağlantıları kurma fırsatı buldu.
 
Aktaş Holding’e Sürdürülebilir İş Ödüllerinde Final Gururu
15.11.2019
Dünyanın dört bir yanında faaliyetlerini sürdüren Aktaş Holding, "Aktaş Global Değerlerinin Yaygınlaşması" projesi ile Türkiye'nin en iyi ve en büyük şirketlerinin yer aldığı Sürdürülebilir İş Ödüllerinde, finale kalma başarısı gösterdi.
 
İskender Ulusay PM Summit 19 Zirvesi'nde Konuşmacı Oldu
15.11.2019
Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı İskender Ulusay, 'Gelecek Yönetimi' temasıyla düzenlenen PM Summit 19 Zirvesi'nde, "Projelerde Alınmayan Dersler" konulu sunumuyla konuşmacı olarak yer aldı.
 
Aktaşlılar Sağlıklı Yaşam İçin Koştu
15.11.2019
Aktaş Holding çalışanları, bu yıl 6.sı düzenlenen Eker I Run koşusunda heyecana ortak olup, sağlıklı yaşam ve iyilik için ter döktü.
 
Tokay, Dönüşüm Yolculuğu Paneli'nde Konuştu
15.11.2019
Aktaş Holding Bilgi Sistemleri Yöneticisi Gökçem Tokay, Bursa Serbest Mali Müşavirler Odası tarafından düzenlenen Dönüşüm Konferansında, Dönüşüm Yolculuğu Paneli'ne konuşmacı olarak katıldı.
 
24 Kasım - Öğretmenler Günü Mesajı
15.11.2019
Dünyadaki en onurlu mesleklerin başında kuşkusuz öğretmenlik gelmektedir.
 
10 Kasım - Atatürk'ü Anma Günü Mesajı
15.11.2019
Tarihin gördüğü en büyük liderlerden biri olan Mustafa Kemal Atatürk, zorlu koşullar altındaki Türk milletinin makus talihini değiştirmiş ve tarih sayfalarına büyük bir destan eklemiştir.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2020 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.