E-Bültenler / 63. Sayı
Önsöz-Aktaş Holding Ekip Ruhu ve Dayanışma ile Geleceğini Şekillendiriyor
18.10.2019
Şirketleri başarıya ulaştıran en önemli faktörlerden biri olarak gördüğüm "takım olma" üzerine naçizane düşüncelerimi paylaşmak istiyorum. Öncelikle şirketlerin başarılı olması için nitelikli ve değer yaratabilen çalışanlara ihtiyacı vardır. Yani şirketin insan kaynağı niteliksel olarak yeterli değilse, şirketin maddi kaynağı ne kadar yüksek olursa olsun başarıya ulaşması veya başarıyı sürdürülebilir hale getirmesi oldukça zordur.
 
Dosya Konusu: Firmalarda Ekip Kurma ve Takımdaşlık Kültürünün Aşılanması
18.10.2019
21. yüzyıl dünyasında firmalar için başarıya ulaşma kriterlerinden belki de en önemlileri arasında, çalışanların ekip ruhuyla hareket etmesi ve kendilerini "takım" olarak görmesi gelmektedir.
 
Aktaş Holding, İMSİAD Üyelerini Ağırladı
16.10.2019
Aktaş Holding, İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İş Adamları Derneği (İMSİAD) üyelerini Bursa’daki fabrikalarında (OSB-DOSAB) ağırladı. Şirketin Yapı Grubu'nda bulunan ve EPDM membran üretiminde ülkemizin ilk ve lider üreticisi olan Ak-İzo Yalıtım Sistemleri'nin ürünleriyle ilgili detaylı bilgilerin aktarıldığı ziyaretlerde, İMSİAD üyeleri Aktaş'ın ileri teknoloji ile geliştirdiği Lineflex marka EPDM membranların üretim aşamalarını yerinde incelerken, karşılıklı iş birliklerinin daha da geliştirilmesinin önemine vurgu yapıldı.
 
Game Of Colors Turnuvası'nda Heyecan Fırtınası Dinmedi
16.10.2019
Türkiye'deki şirketler arası ilk ve tek turnuva olan Game of Colors, Balat Atatürk Ormanı ev sahipliğinde kıyasıya mücadelelere sahne oldu. Haddini Bilbao, Olympic Limon ve Queens takımlarıyla turnuvada şirketi temsil eden Aktaş Holding ekipleri, 'Macera' ve 'Zeka' kategorilerindeki birbirinden zorlu etaplarda başarıyla ter döktü.
 
Aktaş Holding'den SAP Experience Zone Ziyareti
16.10.2019
Aktaş Holding, teknoloji ile ilgili düzenlenen çeşitli organizasyonlara katılım sağlamaya devam ediyor. Şirket bu doğrultuda, SAP Türkiye ev sahipliğinde düzenlenen SAP Experience Zone'u ziyaret ederek, yeni teknolojileri yakından inceledi.
 
Aktaş Holding "Gücümüz Eşitliğimiz" Dedi
16.10.2019
Aktaş Holding, toplumsal cinsiyet eşitliğinin sağlanması ve kadınların iş hayatında daha aktif yer almaları konusunda farkındalığı artırıcı çalışmalara destek vermeye devam ediyor. Bu kapsamda şirket, Kadının Güçlenmesi Bursa Platformu tarafından düzenlenen 2. Gücümüz Eşitliğimiz Zirvesi'ne katıldı.
 
Genel Başarı Ödülleri Verildi
16.10.2019
Aktaş Holding bünyesinde 3 aylık periyotlar halinde gerçekleştirilen Genel Başarı Ödülleri kapsamında, 2019'un 2. dönemini kapsayan ödüller düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
 
Bulgaristan Ulusal Televizyonu BNT, Şahap Aktaş ile Bursa'da Röportaj Gerçekleştirdi
16.10.2019
Aktaş Holding Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Şahap Aktaş, Bulgaristan Ulusal Televizyonu BNT'ye Bursa OSB'deki fabrikasında röportaj vererek, şirketin kuruluşundan bugünlere uzanan başarı öyküsünü aktardı.
 
Mustafa Esgin''den Aktaş Holding'e Ziyaret
16.10.2019
AK Parti Bursa Milletvekili Dr. Mustafa Esgin, Aktaş Holdingi ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Şahap Aktaş ile bir araya geldi. Esgin ziyarette, Aktaş Holding'in Bursa ve ülke ekonomisine sağladığı katma değerden övgüyle söz etti.
 
Aktaş Holding, 9. Ulusal Kalıpçılık Zirvesi'ne Katıldı
09.10.2019
Aktaş Holding, Ulusal Kalıp Üreticileri Birliği (UKUB) tarafından "Yerli Kalıp Güçlü Sanayi" teması ile bu yıl 9'uncusu düzenlenen Kalıpçılık Zirvesi'ne katıldı.
 
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'mız Kutlu Olsun
23.10.2019
Büyük Önder Atatürk'ün, "Türk milletinin tabiat ve şiarına en uygun idare, Cumhuriyet idaresidir" dediği Cumhuriyetimizin ilanının 96. yıl dönümünü büyük bir gurur, coşku ve heyecanla kutluyoruz.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2020 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.