E-Bültenler / 62. Sayı
Önsöz: "Markalaşmada Başarıya Giden Yol Sürdürülebilirlikten Geçiyor"
12.09.2019
Uluslararası pazarlarda Türk markası gururuyla iyi işler yapmaya devam ederken, özellikle global markamız Airtech ile pazar liderliği yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.
 
Dosya Konusu: Global Pazarlarda Marka Bilinirliğini Artırmanın Önemi
12.09.2019
Bir marka için markalaşma ve markalaşma vizyonunu oluştururken, bulunduğu pazardaki marka bilinirliğini artırmaya yönelik faaliyetler, sürdürülebilir bir marka için oldukça önem taşımaktadır.
 
Aktaş Holding, 6. Uluslararası Yeni Nesil Demiryolu Teknolojileri Konferansı'na Katıldı
12.09.2019
Aktaş Holding, İstanbul'un ev sahipliğinde bu yıl 6'ncısı düzenlenen Uluslararası Yeni Nesil Demiryolu Teknolojileri Konferansı’na katıldı. Şirket, raylı sistemlerdeki süspansiyonlarını hem havalı hem de sönümleyici sistemler olarak tasarlayarak, üretmiş olduğu her bir ürünle bu önemli sektörün bir parçası haline gelmeyi hedefliyor.
 
Aktaş'ta Turquality Eğitimi
12.09.2019
Aktaş Holding'in, küresel markası Airtech ile yer aldığı ve uluslararası pazarda Türk markalarının imajını güçlendirmek adına Ekonomi Bakanlığı'nca yürütülen Turquality ile ilgili, şirket bünyesinde bilgilendirme eğitimi gerçekleştirildi.
 
Aktaş Holding Ailesi Bayramlaştı
12.09.2019
Aktaş Holding bünyesinde geleneksel olarak gerçekleştirilen bayramlaşma törenleri, Kurban Bayramı'nda da devam etti. Aktaş ailesinin bayramlaşmasında, birlik ve beraberlik ön plana çıktı.
 
Aktaş'ta Çalışma Temposuna Kısa Mola
12.09.2019
Aktaş Holding olarak, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek ve makine hattımızda bakım gerçekleştirmek için iş süreçlerimize kısa bir mola verdik.
 
Bursa'nın Kurtuluşunun 97'nci Yılı Kutlu Olsun
12.09.2019
Bir tek Bursa'da değil, ülkemizin her yerinde onur, şeref ve sevinç coşkusu yaşatan bu büyük günün 97'nci yılını kutluyor; Bursa'nın kurtuluşunda büyük çaba gösteren Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve onun silah arkadaşları başta olmak üzere; tüm şehitlerimizi saygı, sevgi, minnet ve rahmetle anıyoruz.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2020 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.