E-Bültenler / 61. Sayı
Önsöz: Aktaş Holding Sürdürülebilir Kalite Anlayışından Ödün Vermiyor
22.08.2019
Kalitede sürdürülebilirliği sağlama noktasında firmaların ciddi yatırımlar yaptığı bir dönemdeyiz. Nitekim firmanın marka değerine önemli katkılar sağlayan bu süreç küresel rekabet gücüne de pozitif etki ederken, uluslararası düzeyde markaya duyulan imajın da bir yansıması olarak karşımıza çıkıyor.
 
Dosya Konusu: Sürdürülebilir Kalite Yönetimi
22.08.2019
Firmaların müşteri ihtiyaçlarına kısa sürede cevap vermek, maliyetleri düşürmek ve verimliliği arttırmak gibi başlıca hedefleri vardır. Kalite de bir firmanın yaşamını sürdürebilmesi için baş etkenlerden biridir.
 
Aktaş'ın Minik Ressamları Hayallerindeki Çevreyi Resmetti
22.08.2019
Aktaş Holding tarafından, çalışanların çocuklarına yönelik geleneksel olarak düzenlenen Görsel Sanatlar Yarışması sonuçlandı. "Hayalimdeki Çevre" temasıyla düzenlenen yarışmada yine birbirinden özel eserler ortaya çıkarken, yarışmanın ödül töreni ailelerin de katılımıyla düzenlendi.
 
Yüzme Kursu Heyecanı Başladı
22.08.2019
Aktaş Holding, çalışanlarının çocuklarına yönelik her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği yaz okulu etkinlikleri kapsamında yüzme kurslarına start verdi. 6-14 yaşları arasındaki çocukların katılımıyla gerçekleşen ilk derste heyecan doruktaydı.
 
Aktaş Holding'den İZODER'e Ziyaret
22.08.2019
Yalıtım konusunda kamuoyunu ve sektörü bilinçlendirmeyi amaç edinen bir sivil toplum örgütü olan İZODER'i (Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği) ziyaret eden Aktaş Holding, dernek yetkilileriyle sektörel değerlendirme ve birlikte yapılabilecek iş birliklerini görüştü.
 
Gökçem Tokay, Dijital Gelecekte İnsan Buluşması'nda Moderatör Oldu
22.08.2019
Aktaş Holding Bilgi Teknolojileri Yöneticisi Gökçem Tokay, PERYÖN Güney Marmara Şubesi tarafından düzenlenen İnsan Yönetimi Buluşması'nda, Dijital Gelecekte İnsan’ başlıklı oturumun moderatörlüğünü üstlendi.
 
Aktaş Holding Kıyaslama Çalışması'na Katıldı
22.08.2019
Taşıt Araçları Tedarik Sanayicileri Derneği (TAYSAD) Kıyaslama Grubu üyeleri arasında yer alan Aktaş Holding, bu yıl 18'incisi gerçekleştirilen Kıyaslama Çalışması'nda katılım sertifikası almaya hak kazandı.
 
Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası'ndan Techno Aktaş'a Övgü
22.08.2019
Aktaş Holding’in Bulgaristan’daki yapılanması Techno Aktaş, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyelerini ağırladı. Bulgaristan temasları kapsamında şirketi ziyaret eden yetkililer, Techno Aktaş’ın bölgede gerçekleştirdiği başarılı çalışmaların kendilerini de gururlandırdığını söyledi.
 
30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun
22.08.2019
30 Ağustos tarihi, büyük taarruz ile başlayıp zafer ile sonuçlanan Türk milletinin bağımsızlığını kazanması açısından önemli bir dönüm noktası olmuştur.
 
Kurban Bayramı - Tebrik Mesajı
22.08.2019
Birlik ve beraberliğimizin sembolü olan, toplumumuzu hoşgörü ve sevgi etrafından birleştiren bayramlar, milli ve dini duyguların en üst düzeyde yaşandığı günlerdir.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2020 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.