E-Bültenler / 60. Sayı
Önsöz: Aktaş Holding Verimliliğe Odaklanarak Rekabette Öne Çıkıyor
18.07.2019
İş hayatının olmazsa olmaz unsurlarından biridir verimlilik. Verimli çalışma, başarının en önemli anahtarlarından biri olarak karşımıza çıkarken, üretim sistemlerindeki verimlilik de işletmeleri başarıya ulaştırma noktasında önemli bir işlev üstleniyor.
 
Dosya Konusu: Teknolojik Verimlilik Başarının Reçetesi
18.07.2019
İşletme açısından verimliliği arttırmanın yolları da kuşkusuz üretim öncesi, üretim süreci ve üretim sonrasındaki süreçlere hâkim olabilmekten geçiyor.
 
Aktaş Holding, 42. Yapı Fuarı'nda 'Çevreci' Ürünleriyle Yerini Aldı
16.07.2019
Aktaş Holding'in Yapı Grubu'nda bulunan ve EPDM membran üretiminde ülkemizin ilk ve lider üreticisi olan Ak-İzo Yalıtım Sistemleri, İstanbul'un ev sahipliğinde bu yıl 42'ncisi düzenlenen ve bölgenin en büyük yapı malzemeleri fuarı özelliğindeki Turkeybuild İstanbul Fuarı’na katıldı. Ak-İzo fuar süresince, 'yeni nesil' su yalıtım çözümleri sunan Lineflex markalı çevre dostu ve son teknolojili ürünlerini, dünyanın dört bir yanından gelecek ziyaretçilerin beğenisine sundu.
 
Aktaş Eğitim Vakfı - Bursiyer Röportaj Çalışması
16.07.2019
10/11/1995 Diyarbakır doğumluyum. Diyarbakır Cumhuriyet Fen Lisesi mezunuyum. Şu an Boğaziçi Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği 4. sınıf öğrencisiyim.
 
"Aktaş Konuşuyor" Projesi Hayata Geçti
16.07.2019
Aktaş Holding, ileriye dönük hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemeye devam ederken, 'en değerli kaynağı' olarak gördüğü çalışanlarının fikirlerini doğrudan yönetimle paylaşabilmeleri hedefiyle, 'Aktaş Konuşuyor' projesini devreye aldı.
 
Sağlık Buluşmaları Tam Gaz
16.07.2019
Aktaş Holding tarafından, çalışanların sağlığının korunup geliştirilmesi amacıyla hayata geçirilen Sağlık Buluşmaları Projesi, olumlu sonuçlar vermeye devam ediyor. Diyetisyen Pınar Yaprak öncülüğünde, 12 Mart tarihinden bu yana 19 Aktaş çalışanı toplamda 77,4 kg vermeyi başardı.
 
Oylum Öztürk Erdem Uludağ Üniversitesi Öğrencileriyle Buluştu
18.07.2019
Aktaş Holding İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Grup Yöneticisi Oylum Öztürk Erdem, Uludağ Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans Örgütsel Davranış dersine katılarak, öğrencilere destek verdi.
 
Techno Aktaş'ta 11. Yıl Coşkusu
16.07.2019
Aktaş Holding'in Bulgaristan'daki şirketi Techno Aktaş'ta, 11. kuruluş yıl dönümü coşkuyla kutlandı. Aktaş Holding üst yönetiminin de yer aldığı kutlamada, birlik ve beraberlik öne çıktı.
 
Aktaş Holding'e 'Özel' Teşekkür
16.07.2019
Sosyal sorumluluk konusunda önemli çalışmalara imza atan Aktaş Holding'e, Nilüfer Özel Eğitim Meslek Lisesi tarafından, bugüne kadar sağladığı desteklerden dolayı teşekkür plaketi verildi.
 
Aktaş Holding Çalışanları, Huzurevi Sakinleriyle Gönül Köprüsü Kurdu
16.07.2019
Aktaş Holding çalışanları, Ramazan Bayramı dolasıyla Ali Osman Sönmez Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret ederek, huzurevi sakinlerinin bayram coşkusuna ortak oldu.
 
Genel Başarı Ödülleri Sahiplerini Buldu
16.07.2019
Aktaş Holding bünyesinde, çalışanları iş süreçlerine dahil etmek ve şirketin gelişimine katkıda bulunmak adına gerçekleştirilen performans ödül sistemi tüm hızıyla sürüyor. Yılın ilk çeyreğinde yüksek performans gösteren çalışanlara, başarı sertifikaları ve ödülleri düzenlenen törenle takdim edildi.
 
15 Temmuz - Demokrasi ve Milli Birlik Günü Kutlama Mesajı
16.07.2019
2016 yılının 15 Temmuz'unda, devletimize karşı başlatılan hain darbe girişimi aziz şehitlerimiz ve milletimiz sayesinde başarısızlıkla sonuçlanmıştır.
 
24 Temmuz Basın Bayramı - Kutlama Mesajı
16.07.2019
Türk basınında sansürün kaldırılışının 111. yılı dönümü olan 24 Temmuz Basın Bayramı'nın, ülkemizin gelişiminde önemli bir yeri bulunuyor. Kamu adına gerçekleri araştırma, doğru ve tarafsız haberlerle kamuoyunu aydınlatma görevi gören basın, içinde bulunduğumuz iletişim çağında yazılı, işitsel ve görsel olarak, toplumu bilgilendirme noktasında önemli bir işleve sahiptir.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2020 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.