E-Bültenler / 6. Sayı
Sami Erol- Önsöz
 
Kalite Personeli Yetiştirme Programı'na Aktaş Holding Desteği
13.12.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, Uludağ Üniversitesi ve KALDER Bursa Şubesi işbirliğiyle düzenlenen Kalite Personeli Yetiştirme Programı'nda, mezun olan öğrencilerin coşkusuna ortak oldu. Program'ın 9'uncu dönem mezunlarına başarı sertifikalarının verildiği geceye, Aktaş Holding adına İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Erol katılırken, Erol programda başarılı olan öğrencilere sertifikalarını takdim etti.
 
Aktaş Holding'den İsrail Ziyareti
03.12.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, bölgede pazar araştırması yapmak ve potansiyel müşterilerle bir araya gelmek amacıyla, İsrail'e önemli bir ziyaret gerçekleştirdi.
 
Aktaş Holding, Avrupa'daki Müşterileriyle Güven Tazeledi
06.12.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, en önemli paydaşlarından biri olan müşterileriyle, düzenlenen çeşitli organizasyonlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Son olarak, Fransa ve İtalya'daki mevcut müşterilerini ziyaret ederek, yeni yıl için sözleşme yenilemesi gerçekleştirdi.
 
Aktaş Holding'de Yeni Yıl Coşkusu Tüm Hızıyla Sürüyor
31.12.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, önceki günlerde Kestel’deki fabrika binasında gerçekleştirilen yeni yıl kutlama organizasyonun ardından, Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi'nde de, son derece renkli geçen 2015 yılı kutlamasına imza attı.
 
1 Aralık Dünya AIDS Günü
01.12.2014
 
3 Aralık Dünya Engelliler Günü
03.12.2014
 
Aktaş Holding, Kestel'de Yeni Yılı Coşkuyla Kutladı
19.12.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, 2014 yılını geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde, Kestel bölgesindeki fabrika binasında gerçekleştirilen organizasyonla, yeni yıl kutlamasında buluştu.
 
Fotoğraf Tutkunları Bursa FOTOFEST'de Buluştu
12.12.2014
 
Aktaş Holding'den Bulgaristan Çıkarması
23.12.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, 17-21 Aralık tarihleri arasında, Bulgaristan'a bir dizi ziyaret gerçekleştirerek, yeni yıl öncesi son derece verimli geçen toplantılara imza attı.
 
E Bülten - Çalışan Röportajı
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2019 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.