E-Bültenler / 59. Sayı
Önsöz: "Çevreci Yaklaşımlarla Geleceğe Katkı Sağlıyoruz"
17.06.2019
Sanayileşmenin artmasıyla birlikte, doğal kaynakların tüketimi ve çevre hassasiyeti konuları da insanlığı yakından ilgilendiren en önemli konular arasında yerini aldı. Özellikle de hızlı nüfus artışı, küresel ısınmanın etkisiyle yaşanan iklim değişiklikleri, yanlış tüketim alışkanlıkları gibi faktörler; çevrenin, su kaynaklarının ve havanın hızla kirlenmesine yol açarken, dünyanın geleceğini de tehdit eder boyuta ulaştı.
 
Dosya Konusu: Çevre Öncelikli Üretim Anlayışı
17.06.2019
Tüm insanlığı yakından ilgilendiren ve her geçen gün önemi daha net bir şekilde hissedilen çevre kirliliği; doğrudan veya dolaylı olarak doğadaki hemen her canlının zararı görmesine neden olmaktadır.
 
Aktaş Holding, 10. Aftermarket Konferansı'na Sponsor Oldu
17.06.2019
Aktaş Holding, bu yıl 10'uncu kez kapılarını açan ve otomotiv sektörü profesyonellerinin bir araya gelerek, sektörün bugünü ve geleceğini konuştukları TAYSAD Aftermarket Konferansı'na sponsorluk desteği verdi.
 
Aktaş Holding Ailesi İftar Yemeğinde Buluştu
17.06.2019
Aktaş Holding Ailesi, Ramazan ayının manevi atmosferini doyasıya yaşamak ve paylaşım ruhunu pekiştirmek adına iftar yemeğinde bir araya geldi. İftarda birlik ve beraberlik öne çıktı.
 
Oylum Erdem, Öğrencilere Başarıya Ulaşmanın Yollarını Anlattı
17.06.2019
Aktaş Holding'in İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Grup Yöneticisi Oylum Öztürk Erdem, Yalova Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından düzenlenen APEX'19 Kariyer Zirvesi’ne konuşmacı olarak katıldı.
 
Techno Aktaş, 8. Uluslararası Klasik Otomobil Rallisi'ne Sponsor Oldu
17.06.2019
Techno Aktaş, bölgede gerçekleşen çeşitli organizasyonlara destek olmayı sürdürüyor. Bu doğrultuda şirket, 8. Uluslararası Retro ve Klasik Otomobilleri Rallisi'ne (MARITSA) sponsorluk desteğinde bulundu.
 
Aktaş Holding, Sanatın ve Sanatçının Yanında
17.06.2019
Aktaş Holding, 'değer yaratma' anlayışıyla toplumsal fayda sağlayan çalışmalara desteğini sürdürüyor. Şirket, Uludağ Üniversitesi bünyesinde gerçekleşen ve ünlü sanatçılar Michiko Date ile Ilian Iliev'in katıldığı Şan-Klarnet Oda Müziği Workshop etkinliğine sponsorluk desteğinde bulundu.
 
Aktaş Holding Ailesinde Bayramlaşma Töreni
17.06.2019
Aktaş Holding Ailesi, Ramazan Bayramı öncesinde geleneksel bayramlaşma töreninde bir araya geldi. Bayramlaşma töreninde, Aktaş Holding üst yönetimiyle birlikte tüm çalışanlar hazır bulundu.
 
5 Haziran- Dünya Çevre Günü
17.06.2019
Hızlı nüfus artışı, küresel ısınmaya bağlı iklim değişiklikleri, bilinçsizce doğaya atılan atıklar, sağlıksız kentleşme gibi pek çok unsur; hava, su ve toprağın kirlenmesine yol açarken, bu durum dünyanın ve insanlığın geleceğini de tehdit etmektedir.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2020 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.