E-Bültenler / 58. Sayı
Önsöz: Aktaş Holding İçin Öncelik İş Sağlığı Ve Güvenliği
15.05.2019
Değerli Aktaş Holding paydaşı, 1987 yılından bu yana, her yılın 4-10 Mayıs tarihleri arasında kutlanan İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası kapsamında, bu sayımızda iş sağlığı ve güvenliği konusuna değinmek istiyorum.
 
Dosya Konusu: İş Sağlığı ve Güvenliğinin Önemi
15.05.2019
İş sağlığı ve güvenliğinin bilimsel olarak açıklaması; "İşin yapılması esnasında, iş yerindeki şartlardan dolayı işçilerin maruz kaldıkları sağlık sorunları ve mesleki risklerin ortadan kaldırılması veya azaltılması ile ilgilenen bilim dalı" şeklindedir.
 
Aktaş Holding Çalışanlarının Çocukları 23 Nisan Etkinliklerinde Doyasıya Eğlendi
15.05.2019
Aktaş Holding, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla oldukça keyifli bir etkinlik gerçekleştirdi. Etkinlik kapsamında özel olarak hazırlanan bir dizi program ile çalışanlar ve çocukları doyasıya eğlendi.
 
Teknoloji Harikası Ürünleriyle Aktaş Holding Automechanika İstanbul Fuarı'nda Ses Getirdi
15.05.2019
Aktaş Holding, son teknoloji ile geliştirdiği ve dünyanın dört bir yanına ihraç ettiği yenilikçi ürünlerini, sektörün bölgedeki en büyük buluşması olan Automechanika İstanbul Fuarı'nda vitrine çıkardı. Fuar süresince yoğun ilgi gören Aktaş Holding, çok sayıda yeni iş bağlantısına imza atmayı da başardı.
 
Aktaş Holding Kariyer Fuarı'nda Yerini Aldı
15.05.2019
Aktaş Holding, Uludağ Üniversitesi Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi (KARMER) tarafından düzenlenen 'Kariyer Günleri Fuarı'na katılarak, öğrencilerle bir araya geldi.
 
'Aktaş Kariyer Okulu' İle Yeni Mezunlara İş İmkanı
15.05.2019
Aydınlık geleceğimiz olan gençlere her fırsatta destek olan Aktaş Holding, üniversiteden yeni mezun olan bireylere iş imkanı sunuyor. Bu kapsamda hayata geçirilen 'Aktaş Kariyer Okulu' aracılığı ile 15 kişi, şirketin yeni ve mevcut projelerinde görevlendirilmek üzere 'proje destek personeli' olarak çalışma hayatına dahil oldu.
 
Techno Aktaş Plovdiv Teknik Üniversitesi Staj Forumu'na Katıldı
15.05.2019
Aktaş Holding'in Bulgaristan'daki yapılanması Techno Aktaş, bölgedeki eğitim kurumlarıyla olan dirsek temasını sürdürüyor. Plovdiv Teknik Üniversitesi'nde düzenlenen Staj Forumu'na katılan şirket, öğrencilere Aktaş Holding'in dünya ölçeğindeki çalışmalarını ve ürettiği ürünleri paylaştı.
 
İskender Ulusay Osmangazi Üniversitesi Öğrencileriyle Buluştu
15.05.2019
Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı İskender Ulusay, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kariyer Merkezi tarafından düzenlenen 14. Kariyer Günleri'nde öğrencilerle buluştu.
 
Aktaş Holding'den İnsan Yönetimi Zirvesi'ne Destek
15.05.2019
Aktaş Holding, Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) Güney Marmara Şubesi tarafından bu yıl 17'ncisi düzenlenen 'İnsan Kaynakları Zirvesi'nde, 2 farklı oturuma sponsorluk desteğinde bulundu.
 
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Kutlu Olsun
15.05.2019
Tüm dünyada birlik ve dayanışma günü olarak kutlanan 1 Mayıs, işçi ve emekçilerin demokratik ve barışçı yollarla hak arayışlarının adeta simgesi olmuştur.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2020 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.