E-Bültenler / 57. Sayı
Önsöz: Aktaş Holding Markalaşma Çalışmaları İle Dünyanın Dört Bir Yanına Ulaşıyor
24.04.2019
Kurum stratejilerinin en önemli ayaklarından biri kuşkusuz markalaşma çalışmalarıdır. Markalaşma çalışmalarının temelden itibaren titizlikle yürütülmesi ve sürdürülebilirliğinin sağlanması, firmaların gelecekteki konumlarında belirleyici faktörlerden biri olmaktadır.
 
Dosya Konusu: "Markalaşma Stratejilerinin İşletmeye Etkisi"
24.04.2019
Markalaşma çalışmalarının firmalara her alanda çok önemli katkıları bulunmaktadır. Özellikle yenilik üretme noktasında markaların markalaşmaya ihtiyacı vardır ve bu süreç, yenilikçi yaklaşım benimseyen firmaların elde edebileceği başarılardan biridir.
 
Aktaş Holding Yenilikçi Powertech Ürünleriyle Hannover Messe Fuarı'na Katıldı
24.04.2019
Aktaş Holding, ileri teknoloji ile geliştirdiği ve global pazarlara sunduğu Powertech marka endüstriyel hortum ürünlerini, Almanya'nın ev sahipliğinde düzenlenen ve dünyanın lider Uluslararası Sanayi ve Endüstriyel Teknoloji Fuarı olarak bilinen HANNOVER MESSE 2019 Fuarı'nda ziyaretçilerin beğenisine sundu.
 
Aktaş Holding'den Uludağ Ekonomi Zirvesi'ne Sponsorluk Desteği
24.04.2019
Sektörün dünyadaki en önemli aktörlerinden biri olan Aktaş Holding, Türkiye'nin en büyük iş ve ekonomi buluşması Uludağ Ekonomi Zirvesi'ne sponsorluk desteğinde bulundu.
 
Techno Aktaş Plovdiv Teknik Üniversite'sinde Öğrencilerle Buluştu
24.04.2019
Aktaş Holding'in Bulgaristan'daki üretim üssü Techno Aktaş, bölgedeki sosyal sorumluluk çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Kendilerine gelen davet sonrası Plovdiv Teknik Üniversitesi'ne giden Techno Aktaş çalışanları, okulun "Ulaştırma Donanımları ve Teknolojileri" bölümündeki öğrencilere şirketi tanıttı.
 
Aktaş Holding CEO'su İskender Ulusay'dan Öğrencilere İş Hayatında Başarının Şifreleri
24.04.2019
Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı İskender Ulusay, Uludağ Üniversitesi İşletme Topluluğu tarafından düzenlenen 14. Ulusal Profesyoneller ve Başarılı Yöneticilerle Sektörler Kongresi'nde öğrencilerle buluştu. Ulusay, şirketin küçük bir atölyeden 80 yılda sektörün globaldeki en büyük oyuncularından biri haline uzanan başarı öyküsünü ve iş hayatında başarılı olmanın şifrelerini öğrencilerle paylaştı.
 
Aktaş Holding'den Kadın Çalışanlarına Sağlık Söyleşisi
24.04.2019
Aktaş Holding, '8 Mart Dünya Kadınlar Günü' kapsamında kadın çalışanlarını Özel Bursa Anadolu Hastanesi Beslenme ve Diyet Bölümü'nden Diyetisyen Pınar Yaprak ile buluşturdu.
 
Aktaş Holding BOSİAD Futbol Turnuvası'nda iddialı
24.04.2019
Aktaş Holding Futbol Takımı, Bursa futbolunun en prestijli turnuvalarından biri olan ve Bursa Organize Sanayi Bölgesi Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği'nin (BOSİAD) organizasyonunda bu yıl 15.si düzenlenen futbol turnuvasında şirketi temsil ediyor.
 
Aktaş Holding Ailesinden 'Beyaz Cennet' Uludağ'a Keyifli Yolculuk
24.04.2019
Çalışanlarını iş dışında da bir araya getirerek, birlik ve beraberlik ruhunu kuvvetlendirmeye devam eden Aktaş Holding, geçtiğimiz günlerde düzenlenen organizasyon kapsamında çalışanlarını 'beyaz cennet' Uludağ'a götürdü. Son derece keyifli geçen organizasyonda Aktaş Holding ailesi, gönüllerince stres atma fırsatı buldu.
 
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun
24.04.2019
Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, bu anlamlı günü aydınlık yarınlarımız olan çocuklarımıza armağan ederek, bu ülkenin geleceğine duyduğu güveni tüm dünyaya göstermiştir.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2020 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.