E-Bültenler / 56. Sayı
Önsöz: Aktaş Holding Yenilikçi Yaklaşımlarıyla Sektöre Rol Model Olmaya Devam Ediyor
22.03.2019
Bilgi toplumu ve ekonomisinin hâkim olduğu günümüz dünyasında, teknolojik ilerlemelerin hızı firmalar için yoğun rekabet ortamında fark yaratabilme, bilgi ve yeni teknolojiyi üretme kabiliyetiyle doğrudan ilgilidir.
 
Dosya konusu / İhracatın Gelecek Planı: Ar-Ge ve İnovasyon
22.03.2019
Günümüz dünyasında firmalar yoğun rekabet baskısı altında rakiplerine karşı fark yaratabilme ve bir adım öne çıkabilme amacıyla çalışmaktadır. İçinde bulunduğumuz ve sürekli değişen teknoloji çağında AR-GE faaliyetlerine önem veren ve bunun sürekliliğini sağlayan, inovasyonları hayata geçirilebilen işletmeler uzun vadede rekabet avantajı yakalamaktadır.
 
Şahap Aktaş'a Çağdaş Eğitim Kooperatifi'nden Büyük Onur
22.03.2019
Aktaş Holding Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Şahap Aktaş, eğitime verdiği büyük desteklerden dolayı Çağdaş Eğitim Kooperatifi (ÇEK) tarafından Yerelde Eğitim Ödülü'ne layık görüldü.
 
İskender Ulusay 54. Grup Kara Taşıtları Yan Sanayii Sektör Toplantısı'na Katıldı
22.03.2019
Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı İskender Ulusay, İstanbul Sanayi Odası 54. Grup Kara Taşıtları Yan Sanayii Meslek Komitesi'nin düzenlemiş olduğu Genişletilmiş Sektör Toplantısı'na katıldı.
 
Aktaş Holding Ulusal Basında Yankı Buldu
22.03.2019
Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı İskender Ulusay, şirketi ulusal basında en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyor. NTV'de yayınlanan "Ekonominin Notları" programına katılan Ulusay, Bloomberg HT ekranlarında yayınlanan "Piyasa Hattı" programının da canlı yayın konuğu oldu.
 
Aktaş Holding'de Sosyal Sorumluluk Çalışmaları Sürüyor
22.03.2019
Sosyal sorumluluk çalışmalarına büyük önem veren Aktaş Holding, Amerika Birleşik Devletleri'nde gerçekleştirilen ve Afrika, Güney Amerika ve Uzakdoğu'da açlıkla mücadele eden çocukların beslenmelerine katkı sağlamak için düzenlenen "Feed My Starving Children" isimli organizasyona destek verdi.
 
Aktaş Holding'in Genç Yeteneklere Desteği Sürüyor
22.03.2019
Geleceğimiz olan gençlere her fırsatta koşulsuz destek sağlayan Aktaş Holding, AIESEC Bursa Şubesi'nin yeni dönem yönetim kurulunu ağırladı.
 
Aktaş Holding'de "İletişim" Eğitimi Gerçekleştirildi
22.03.2019
Aktaş Holding bünyesinde, çalışanların mesleki ve kişisel gelişimlerine yönelik eğitimler hız kesmiyor. Aktaş Holding Yönetim Ekibinin katılımıyla, "İletişim" eğitimi gerçekleştirildi.
 
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
22.03.2019
Üstlendikleri roller ile günümüz çağdaş medeniyetinin oluşmasında büyük katkı sağlayan kadınlarımız; sevgi, saygı, fedakarlık ve hoşgörünün simgesi olduğu gibi huzurlu, sağlıklı ve modern bir toplumun da mimarlarıdır.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2020 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.