E-Bültenler / 55. Sayı
Önsöz: Aktaş Holding'in Dijitalleşme Yolculuğu Hızla Sürüyor
20.02.2019
Dünya çok hızlı bir değişime sahne oluyor. Hepimizin hayatı da her geçen gün daha dijital ve mobil hale gelmekte. Teknolojide yaşanan bu hızlı değişim, kuşkusuz iş yapış biçimlerini de doğrudan etkiliyor. Bu noktada hizmet verdiğimiz otomotiv sektörü, dijitalleşmenin en hızlı ve yoğun yaşandığı sektör olarak karşımıza çıkmakta…
 
Dosya Konusu: Küresel Rekabetin Anahtarı = Dijitalleşme
20.02.2019
Günümüzde iş dünyasında en çok konuşulan konulardan biri haline gelen dijitalleşme, sanayideki teknolojik gelişmeler ile hayatımıza giren yeni endüstri devrimi kavramının bir koludur.
 
Aktaş Holding Paydaş Günü'nde Üretim ve Katma Değer Vurgusu
20.02.2019
Aktaş Holding'in 80. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla düzenlediği Paydaş Günü ve Gala Yemeği organizasyonlarında, Türkiye'nin dört bir yanından gelen paydaşlarını ve kent protokolünü ağırladı. Her iki organizasyonda da "birlik ve beraberlikle üretmeye ve katma değere odaklanmalıyız" mesajı ön plana çıktı.
 
2019 Stratejik Plan Değerlendirme Toplantısı'nda Yol Haritası Belirlendi
20.02.2019
Aktaş Holding tarafından düzenlenen 2019 Stratejik Plan Değerlendirme Toplantısı'nda, şirketin 2018 performansı ve 2019 yılı hedefleri konuşuldu. Gerçekleşen workshop'ta, şirkete değer katacak çok önemli fikirler ortaya çıkarken, gün boyu süren organizasyonun sonunda ise Aktaş çalışanları, Alba Orkestrası eşliğinde gönüllerince stres attı.
 
HDA Fuarı'nda Airtech Ürünlerine Yoğun İlgi
20.02.2019
Aktaş Holding'in global markası Airtech, dünyanın dört bir yanında müşterilerin tercihi olmaya devam ediyor. ABD'de düzenlenen HDA Fuarı'na Airtech markasıyla katılan Aktaş Holding, yenilikçi ürünlerle ziyaretçilerden tam not almayı başardı.
 
Aktaş Holding'den Sanayi-Üniversite İş Birliğine Tam Destek
20.02.2019
Aktaş Holding, sanayide ihtiyaç duyulan doktora derecesine sahip nitelikli insan kaynağının, üniversite-sanayi iş birliği ile yetiştirilmesine yönelik hazırlanan TÜBİTAK 2244 Sanayi Doktora Programı'na dahil oldu.
 
Aktaş Holding'de Eğitim Faaliyetleri Sürüyor
20.02.2019
Aktaş Holding tarafından, çalışanların kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirilen eğitim faaliyetleri tüm hızıyla devam ediyor.
 
9 Şubat - Dünya Sigarayı Bırakma Günü
Dünyada en çok ölüme yol açan nedenden biri sigara kullanımıdır. Sigara kullanımı gerek doğrudan gerek pasif dumana maruz kalma nedeni ile pek çok ölümcül sağlık sorununu da beraberinde getirmektedir.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2019 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.