E-Bültenler / 54. Sayı
Önsöz: Aktaş Holding Yetkin Bireylerle Global Liderliğe İlerliyor
22.01.2019
Bilindiği gibi 21. yüzyılda her alanda yoğun bir rekabet söz konusu. Bu rekabette de kişi ve kuruluşlar için 'fark yaratabilme kabiliyeti' çok büyük önem taşıyor.
 
Dosya Konusu: Bireysel Liderlikten Kurumsal Liderliğe
22.01.2019
Ekiplere ilham veren bir gelecek vizyonu çizmek, bu yolda bireyleri hedefe en iyi şekilde motive etmek, güvenilir olmak, yenilikçi ve gelişim odaklı olmak, aynı zamanda da mütevazi olup, bireylerle iyi bir iletişim kurabilmek, lider kişiler için başarının olmazsa olmaz gereklilikleridir.
 
Aktaş Holding 'Büyük Aile Buluşması'nda Birlik ve Beraberlik Öne Çıktı
21.01.2019
Sektörün lider firması Aktaş Holding, 'en değerli kaynağı' olarak gördüğü çalışanlarını, 'Büyük Aile Buluşması' isimli kahvaltı organizasyonunda bir araya getirdi. Çalışanların ailelerinin de yer aldığı büyük buluşmada, birlik ve beraberlik ön plana çıktı.
 
Aktaş Holding'in Gelecek Projeksiyonu Çizildi
22.01.2019
Aktaş Holding tarafından, yöneticilerin katılımıyla düzenlenen Vizyon-Misyon Toplantısı'nda, yeni yılla ilgili şirketin globaldeki hedefleri ve gelecek vizyonu net bir şekilde ortaya kondu.
 
Aktaş Holding'den Almanya'da Yeni İş Bağlantıları
21.01.2019
Dünyanın dört bir yanında faaliyetlerini başarıyla sürdüren Aktaş Holding, büyük önem verdiği Almanya pazarında yeni iş bağlantıları kurmaya devam ediyor.
 
Aktaş Holding IRIS Belgesini Aldı
21.01.2019
Mükemmeliyetçi anlayışla, tüm faaliyetlerinde sürdürülebilir kaliteyi esas alan Aktaş Holding, Avrupa Demiryolları Endüstrileri Birliği (UNIFE) tarafından yönetilen ISO TS 22163: 2017 IRIS belgesini almaya hak kazandı.
 
Aktaş Holding Ailesinde Yeni Yıl Coşkusu
21.01.2019
Aktaş Holding tarafından, Bursa ve Bulgaristan fabrikalarında yeni yıl kutlama organizasyonları düzenlendi. Birlik ve beraberliğin öne çıktığı organizasyonlar, renkli görüntülere sahne oldu.
 
Aktaş Holding Yaygın Medya Temsilcilerini Bulgaristan'da Ağırladı
21.01.2019
Sektörün dünyadaki en büyük oyuncularından biri olan Aktaş Holding, kuruluşunun 80'inci yıl dönümü ve Techno Aktaş'ın 10. yılı dolayısıyla düzenlediği program kapsamında, ülkemizdeki yaygın medyanın önemli temsilcilerini Bulgaristan'daki Techno Aktaş fabrikasında ağırladı.
 
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
21.01.2019
Kamuoyunu aydınlatmak için zor şartlar altında ve sorumluluk duygusu içinde hareket ederek, gelişen olaylar karşısında toplumu aydınlatma gibi kutsal bir görev üstlenen basın, demokrasinin temel unsurlarından biridir.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2019 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.