E-Bültenler / 53. Sayı
Önsöz: Aktaş Holding Kaliteye Odaklanarak Sürdürülebilir Büyümeyi Hedefliyor
20.12.2018
Yılın son dönemecine girdiğimiz şu süreçte, geriye dönüp bakınca şirket olarak küresel düzeydeki büyüme hedeflerimiz doğrultusunda oldukça başarılı bir yıl geçirdiğimizi gururla ifade etmek isterim. Yeni yılda yeni hedeflerle, Aktaş Holding'i bugünkü konumundan çok daha iyisine ulaştırmak için hep birlikte sorumluluk almaya devam etmeliyiz.
 
Dosya Konusu: Sürdürülebilir Büyüme ve Kalite Yönetimi
20.12.2018
Hızla küreselleşen dünyada rekabetin etkisi de her geçen gün biraz daha artmaktadır. Firmaların bu ortamda varlıklarını devam ettirmeleri ve rekabet güçlerini artırmaları için artık en üst düzeyde performans göstermeleri ve sürdürülebilir bir ilerleme sağlamaları, adeta zorunluluk haline geldi.
 
Aktaş Holding'e Automechanika Shanghai Fuarı'nda Tam Not
20.12.2018
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding; otomotiv endüstrisinin Asya'daki en büyük buluşma adresi olan Automechanika Shanghai Fuarı'nda, son teknoloji ürünlerini başarıyla sergiledi. Fuar süresince Aktaş Holding, ülkemizi en iyi şekilde temsil etti.
 
Şahap Aktaş Bulgaristan - Türkiye İş Forumu'na Katıldı
20.12.2018
Aktaş Holding Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Şahap Aktaş, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) ve Bulgaristan Ulusal KOBİ Geliştirme Ajansı (BSMEPA) iş birliğiyle düzenlenen Bulgaristan - Türkiye İş Forumu'na katıldı.
 
Aktaş'ta Eğitimler Tam Gaz
20.12.2018
Aktaş Holding, çalışanlarının hem mesleki hem de kişisel gelişimlerini arttırmaya yönelik eğitim faaliyetlerine desteğini sürdürüyor.
 
3 Aralık Dünya Engelliler Günü
20.12.2018
Engelli bireylerin geleceğe umutla bakan, sosyalleşen, üreten mutlu birer vatandaş olarak, yaşamalarını sağlamaları için üzerimize düşen birçok görev var. Toplumun her kesiminden insanın bu konuda hassasiyet göstermesi oldukça önemli.
 
İnsan Hakları ve Demokrasi Haftası
20.12.2018
İnsan hakları; tüm vatandaşların dil, din, cinsiyet, ırk ayrımı yapmadan eşit derecede sahip olduğu temel hak ve özgürlüklerdir.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2020 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.