E-Bültenler / 52. Sayı
Önsöz: Aktaş Holding'de Etkili İletişim ve Motivasyona Dayalı Takım Ruhu
12.11.2018
Günümüzde şirketlerin sürdürülebilir başarıya ulaşma noktasında, pek çok parametrenin birbirini tamamlayıcı şekilde bir araya gelmesi belirgin rol oynamaktadır. Örneğin kalite gibi olmazsa olmaz kriterlerin yanı sıra, nitelikli çalışanların kurum çatısı altında bir araya getirilmesi ve bu çalışanların birbirleriyle olan iletişimi ve motivasyonları da belirleyici unsurlar arasında yer alıyor.
 
Dosya Konusu: Firmalarda Takım Ruhu ve Motivasyon
12.11.2018
Rekabetin yoğun olduğu günümüzün dinamik iş yapılanması içerisinde, şirketler stratejik hedeflerine ulaşabilmek, verimliliği ve sürekli gelişimi sağlayabilmek için ekip ruhuna ihtiyaç duyarlar.
 
Aktaş Holding Bursa İstihdam Buluşması'nda Yerini Aldı
12.11.2018
Aktaş Holding, bu yıl 5'incisi düzenlenen ve iş arayanlarla işverenleri tek çatı altında bir araya getiren Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması’nda açmış olduğu stantta ziyaretçilerle buluştu. 3 gün süren organizasyonda, Aktaş Holding standına ziyaretçilerin ilgisi yoğun oldu.
 
Aktaş Holding Bursa Fabrikasından Techno Aktaş'a Ziyaret
12.11.2018
Aktaş Holding Bursa lokasyonu çalışanları, ortak çalışmalar yürütmek amacıyla Aktaş Holding'in Bulgaristan'daki yapılanması Techno Aktaş'ı ziyaret etti.
 
Techno Aktaş'ta Aile Günü Coşkusu
12.11.2018
Aktaş Holding'in Bulgaristan'daki fabrikası Techno Aktaş, bu yıl ikincisi düzenlenen 'Aktaş Aile Günü' buluşmasına ev sahipliği yaptı. Son derece güzel bir atmosferde gerçekleşen etkinlikte, Aktaş ailesinin birlik ve beraberliği görülmeye değerdi.
 
Aktaş Holding 2018 Şirketler arası Bowling Turnuvası'nda Mücadele Etti
12.11.2018
Aktaş Holding, Bursa'da geleneksel olarak düzenlenen şirketler arası bowling turnuvasında yerini aldı. Şirket adına 5 takım turnuvaya katılırken, Aktaş çalışanları hem yarıştı hem de doyasıya eğlenme fırsatı buldu.
 
10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü
12.11.2018
Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün bizlere emanet ettiği demokratik, laik, sosyal bir hukuk devleti olan Cumhuriyetimizi, bütün değerleriyle yaşatarak gelecek nesillere devretmek en büyük görevimizdir.
 
24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı
12.11.2018
Aydınlık yarınlarımız olan çocuklarımızın, kendine güvenen, özgür düşünen, nitelikli bireyler olarak hayata adım atmalarında kuşkusuz en büyük rol öğretmenlere aittir.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2019 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.