E-Bültenler / 51. Sayı
Önsöz: Aktaş Holding Dijital Dönüşüm ile Liderliği Hedefliyor
19.10.2018
Aktaş Holding'in kurumsal sürdürülebilirlik çalışmaları kapsamında dijital dönüşüm süreci çok büyük önem taşıyor. İlk günden bu yana, bilgiye ve teknolojiye yatırımlarını kararlı bir şekilde sürdüren şirketimiz, AR-GE ve dijital dönüşüm konusunda yürüttüğü etkin projelerle, bu alanda fark yaratmaya devam etmektedir.
 
Dosya konusu: Dijital Dönüşüm ve Teknoloji Kullanma Becerilerinin Kuruma Katkısı
19.10.2018
Teknoloji çağı olarak adlandırılan içinde bulunduğumuz yüzyılda, küresel rekabet şartlarının da gün geçtikçe zorlaştığı yadsınamaz bir gerçek. Firmaların artık kalıcı başarılar elde etmesi için çağın yeniliklerine ayak uydurması ve farklılaşma yoluna gitmesi gerekmektedir.
 
Aktaş Holding Uluslararası Ticari Araç Fuarı'nda Yerini Aldı
19.10.2018
Sektörün dünyadaki en önemli organizasyonlarında başarıyla boy gösteren Aktaş Holding, Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenen Uluslararası Ticari Araç Fuarı'na (IAA Commercial Vehicles 2018) katıldı. Fuar süresince Aktaş Holding, sektör temsilcileriyle verimli görüşmelere imza attı.
 
Aktaş Holding'den Mükemmellik Konferansı'na Ana Sponsorluk
19.10.2018
Aktaş Holding, KalDer Bursa Şubesi'nin düzenlediği '7. Mükemmellik İçin Sürekli İyileştirme Konferansı'na ana sponsorluk desteğinde bulundu.
 
İskender Ulusay Çalışanlarla Tanıştı
19.10.2018
Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı İskender Ulusay, göreve gelir gelmez Aktaş Holding çalışanlarıyla tek tek tanışarak hem başarı dileklerinde bulundu hem de şirketin hedeflerine giden yolda, tüm çalışanlara olan güvenini dile getirdi.
 
Techno Aktaş Öğrencilerin Okul Heyecanına Ortak Oldu
19.10.2018
Techno Aktaş’ın İnsan Kaynakları Yöneticisi Daniela Savova, okulların açılışının ilk günü olması dolayısıyla Kuklen kentinde bulunan “Otec Paisii” okulunu ziyaret ederek, çocuklara başarılar diledi. Ayrıca Techno Aktaş da çocuklar için büyük bir şeker paketi yaptırarak, çocukların okul heyecanına ortak oldu.
 
Aktaş Holding Tanzanya Pazarındaki Etkisini Güçlendiriyor
19.10.2018
Dünyanın dört bir yanında ürünleri sergilenen Aktaş Holding, Yapı Grubu'nda bulunan ve EPDM membran üretiminde, ülkemizin ilk ve lider üreticisi olarak öne çıkan Ak-İzo'nun küresel ölçekteki atılım çalışmaları kapsamında, Tanzanya’dan gelen üst düzey isimleri Bursa fabrikasında ağırladı.
 
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı - Kutlama mesajı
19.10.2018
Kahramanlıkları destanlaşarak dilden dile aktarılan Türk milleti, o dönemlerde topyekun şekilde, büyük fedakarlıklarla mücadele etmiş ve sonucunda da Türkiye Cumhuriyeti'nin temelleri atılmıştır.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2020 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.