E-Bültenler / 50. Sayı
Önsöz: Aktaş Holding Endüstri 4.0'a Uygun Üretim Modeliyle Geleceğini Şekillendiriyor
19.09.2018
Endüstri 4.0 için "Çok sayıda modern otomasyon sisteminin, bilgi / veri alışverişlerinin ve üretim teknolojilerindeki yeni uygulamaların, kapsamlı olarak ele alındığı bir değerler bütünlüğü" tanımını yapmak, sanıyorum ki yanlış bir ifade olmaz.
 
Dosya Konusu: Endüstri 4.0'ın Sektöre Yansımaları
19.09.2018
Geleceğin dünyasında küresel rekabet ortamında var olmak isteyen firmaların yeni teknolojilere adapte olması artık bir zorunluluk haline geldi. Bu kapsamda Endüstri 4.0 da büyük önem taşımaktadır.
 
Aktaş Holding'den Automechanika Frankfurt Fuarı'nda Gövde Gösterisi
19.09.2018
Otomotiv sektörünün global aktörü Aktaş Holding, dünyanın dört bir yanında bilinen küresel markası Airtech ile Almanya’da düzenlenen ve otomotiv satış sonrası sektörünün en büyük buluşmalarından biri olarak gösterilen Automechanika Frankfurt Fuarı'nda, yenilikçi ürünleriyle boy gösterdi. Aktaş Holding fuar süresince çok sayıda iş bağlantısına imza atarken, geleceğin teknolojilerine sahip, yüksek kalite standartlarındaki ürünleriyle de ziyaretçilerden tam not almayı başardı.
 
Aktaş Holding Ailesinde Bayramlaşma Coşkusu
19.09.2018
Aktaş Holding, Kurban Bayramı öncesi geleneksel bayramlaşma töreni gerçekleştirdi. Şirketin tüm çalışanlarının katıldığı bayramlaşmada, birlik ve beraberlik mesajı verildi.
 
Aktaş Eğitim Vakfı'ndan 18. Yaz Bilim Okulu'na tam destek
21.09.2018
Aktaş Eğitim Vakfı, İLKYAR tarafından bu yıl 18'incisi düzenlenen 'Yaz Bilim Okulu'na her yıl olduğu gibi bu yıl da destek verdi. Etkinliğe Ardahan Çıldır, Bursa Keles, Çanakkale Yenice, Kahramanmaraş Ekinözü, Kars Sarıkamış, Sivas Gemerek, Şırnak Güçlükonak gibi Türkiye'nin dört bir köşesinin farklı ilçelerindeki okullardan gelen 130 köy çocuğu katıldı.
 
Aktaş Holding Mims Automechanika Rusya Fuarı'na katıldı
19.09.2018
Aktaş Holding, 27-30 Ağustos 2018 tarihleri arasında Rusya'da düzenlenen ve sektörün bölgedeki en önemli organizasyonlarının başında gelen Mims Automechanika Moscow 2018 Fuarı'nda yer aldı. Fuar süresince Aktaş Holding tarafından, mevcut ve potansiyel müşterilerle önemli görüşmelere imza atıldı.
 
Bursa'nın Kurtuluşunun 96. Yılı Kutlu Olsun
19.09.2018
Bursa'nın kurtuluşunun 96. yıl dönümünü kutluyor, şehrimizin düşman işgalinden kurtuluşunda rol oynayan başta Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, onun silah arkadaşları ve tüm şehitlerimizi rahmetle anıyoruz.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2019 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.