E-Bültenler / 49. Sayı
Önsöz: Aktaş Holding AR-GE Yatırımlarında Hız Kesmiyor
14.08.2018
Sürekli iyileştirme anlayışını benimseyen şirketimiz; geliştirdiği tüm ürün ve hizmetlerde salt bugüne odaklanmadan, daima geleceği ön planda tutarak kalıcı başarılara ulaşmayı ilke edinmiştir.
 
Dosya Konusu: Global Pazarlarda Ar-Ge ve İnovasyonun Rekabete Etkisi
14.08.2018
Hızla değişen ve zorlu rekabet ortamında AR-GE ve inovasyona önem veren ve bu alanlardaki çalışmalarında sürdürülebilirlik yakalayan firmalar her zaman bir adım önde olacaktır.
 
Aktaş Holding Marka Süreçlerini İyileştiriyor
14.08.2018
Kurulduğu günden bu yana, 'sürekli iyileştirme' anlayışıyla hareket eden Aktaş Holding, "Marka Süreçlerimizde İyileştirme" konulu workshop düzenledi. Beyin fırtınası şeklinde düzenlenen etkinlikte, şirketin globaldeki markalaşma süreçlerine katkı sağlayabilecek önemli fikirler ortaya çıktı.
 
Aktaş'ın Minik Ressamları Ödüllerine Kavuştu
14.08.2018
Aktaş Holding tarafından, 'Babalar Günü' kapsamında şirket bünyesindeki çalışanların çocuklarının katılımı ile düzenlenen resim yarışması sonuçlandı. "Canım Babam ve Ben" temalı Resim Yarışması'nın kazananları, düzenlenen ödül töreniyle ödüllerine kavuşurken, çocukların gözlerindeki mutluluk ise görülmeye değerdi.
 
Sami Erol'dan Başarılı Girişimciliğin Anahtarları
14.08.2018
Aktaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı Sami Erol hem Bursa hem de ülkemizin farklı bölgelerinde düzenlenen girişimcilik ve vizyon temalı söyleşilerde, deneyimlerini paylaşmaya devam ediyor.
 
30 Ağustos Zafer Bayramı - Kutlama Mesajı
14.08.2018
30 Ağustos 1922 tarihi, asil Türk milletinin milli birlik ve beraberlik şuuru içinde, benzersiz bir kahramanlık destanına sahne olan ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin kurulmasına giden yolun açıldığı, tarihimizin en özel zamanlarından biridir.
 
Kurban Bayramı Kutlama Mesajı
14.08.2018
Bayramlar, insanlar arasındaki yardımlaşma ve kardeşlik duygularının daha da güçlenmesine, küslüklerin ve kırgınlıkların son bulmasına aracı olan manevi değerlere sahiptir.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2019 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.