E-Bültenler / 48. Sayı
Önsöz: Aktaş Holding Sürdürülebilir Verimlilik Esasıyla Çalışmalarına Devam Ediyor
17.07.2018
Aktaş Holding'in kurulduğu günden beri benimsediği en temel esaslardan biri, 'sürdürülebilir yaklaşımlarla verimliliğin ön planda olduğu bir yapıyı inşa etmek' olmuştur.
 
Dosya Konusu: Üretim ve Hizmet Süreçlerinde Sürdürülebilir Verimlilik
17.07.2018
İçinde bulunduğumuz dönemde işletmeler için sürekli iyileştirme ve dönüşüm faaliyetleri artık olmazsa olmazlar arasında yer almaya başladı.
 
Aktaş Holding'e "Çevreye Duyarlı Sürdürülebilir İnovasyon Teşvik Ödülü"
17.07.2018
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, Bursa OSB ile BOSİAD iş birliğinde "Çevreci Üretim, Temiz Gelecek" sloganıyla düzenlenen Çevreye Duyarlı Sanayi Tesisi Yarışması'ndan ödülle döndü. Kurulduğu günden beri, çevresel değerlerin korunup geliştirilmesi noktasında etkin çalışmalara imza atan Aktaş Holding; organizasyonda 'Çevreye Duyarlı Sürdürülebilir İnovasyon Teşvik Ödülü'nü aldı.
 
Aktaş Holding Yaz Okulu Yüzme Kurslarıyla Başladı
17.07.2018
Aktaş Holding, çalışanların çocuklarına yönelik düzenlediği yaz okulu faaliyetlerini tüm hızıyla sürdürüyor. Bu yılki yaz okulunda yüzme kurslarına ilgi yoğun olurken, 6-14 yaş grubundaki çocukların katıldığı kursun ilk dersi renkli görüntülere sahne oldu.
 
Aktaş Holding Çalışanlarının Huzurevi Ziyaretinde Gönüller Bir Oldu
17.07.2018
Aktaş Holding çalışanları, Ramazan Bayramı dolasıyla Ali Osman Sönmez Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinlerini ziyaret etti. Yaşlı vatandaşlarla bol bol sohbet edip bayramlarını kutlayan Aktaş çalışanları, kendilerine çeşitli hediyeler de verirken, ziyarette zaman zaman duygusal anlar da yaşandı.
 
Aktaş Holding'den Rusya'daki Müşterilere Teknik Seminer
17.07.2018
Aktaş Holding tarafından, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine yönelik belirli aralıklarla düzenlenen eğitim faaliyetleri hız kesmiyor. Bu kapsamda Aktaş Holding, Rusya'da 3 şehirde firma tanımı yaparken, ayrıca global markası Airtech ile ilgili müşterilere teknik seminer gerçekleştirdi.
 
Techno Aktaş, 'Açık Kapılar Günü'nde 120'den Fazla Gence Kapılarını Açtı
17.07.2018
Techno Aktaş tarafından bu yıl ikincisi gerçekleştirilen 'Açık Kapılar Günü' etkinliği, Filibe ve bölgesindeki 5 meslek lisesinden gelen 120'den fazla öğrencinin katılımıyla düzenlendi. Ziyaret çerçevesinde öğrenciler, Techno Aktaş'ta üretilen ürünlerin üretim aşamaları, vardiyaların organizasyonu, ambalajlanması ve lojistiği hakkında bilgi edinme fırsatı buldu.
 
15 Temmuz - Demokrasi ve Milli Birlik Günü
17.07.2018
15 Temmuz 2016 gününde, devletimize karşı başlatılan hain darbe girişimi milletimizin direnişi sayesinde etkisiz duruma getirilmiştir.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2019 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.