E-Bültenler / 47. Sayı
Önsöz- Aktaş Holding Rekabette Markalaşarak Öne Çıkıyor
19.06.2018
Rekabetin hemen her alanda çok yoğun şekilde kendini hissettirdiği ve fark yaratanın, bu rekabet ortamında ayakta kalabileceği bir dönemden geçiyoruz.
 
Dosya Konusu: Rekabette Markalaşmanın Önemi
19.06.2018
İçinde bulunduğumuz dönemin ağır rekabet koşullarında ayakta kalabilmek ve büyüyebilmek için firmaların ürünlerini, hizmetlerini, iş yapış biçimlerini sürekli olarak değiştirmeleri gerekmektedir.
 
Aktaş Holding'in Bulgaristan'daki Üretim Üssü Techno Aktaş'ta 10. Yıl Coşkusu
19.06.2018
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding'in Bulgaristan'daki yapılanması Techno Aktaş, kuruluşunun 10. yıl dönümünü düzenlenen organizasyonla kutladı. Türkiye ve Bulgaristan adına üst düzey diplomatların da yer aldığı organizasyonda konuşan Aktaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı Sami Erol, "Müşteri odaklı ve güvene dayalı ilişkiler geliştiren Techno Aktaş; bu yıl 80. yıl dönümünü kutlayan Aktaş Holding'in küresel vizyonunun önemli bir parçası olarak, gelecek yolculuğunu emin adımlarla şekillendiriyor" dedi.
 
Ak-İzo, 41. Yapı Fuarı'nda Verimlilik Esaslı Ürünleriyle Ses Getirdi
19.06.2018
Aktaş Holding'in Yapı Grubu'nda bulunan ve EPDM membran üretiminde, ülkemizin ilk ve lider üreticisi olarak öne çıkan Ak-İzo, 41. Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı'nda (Turkeybuild İstanbul), yenilikçi ürünleriyle boy gösterdi. 8-12 Mayıs tarihlerinde İstanbul'da düzenlenen ve sektörün dünya ölçeğindeki son teknolojilerinin sergilendiği fuarda Ak-İzo; temelden çatıya, cepheden teras ve gölet tabanlarına kadar birçok farklı uygulama alanında su yalıtım çözümleri sunarak, ülkemize ve sektöre bu alanda ciddi katkılar sağlayan verimlilik esaslı ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sundu.
 
Aktaş Eğitim Vakfı Orhaneli'ndeki Çalışmalarını Sürdürüyor
19.06.2018
Aktaş Eğitim Vakfı (AKEV), Bursa'nın dağ ilçelerinden biri olan Orhaneli'nde uzun zamandır sürdürdüğü etkin çalışmalarına son sürat devam ediyor. AKEV, kısa süre önce Orhaneli'ne gerçekleştirdiği ziyaret programı kapsamında, Orhaneli Belediyesi ve Orhaneli Kent Konseyi ile yapılabilecek yeni iş birliği çalışmalarını masaya yatırdı.
 
Aktaş Holding Hollanda'da Adından Söz Ettirdi
19.06.2018
Aktaş Holding, küresel markası Airtech ile Hollanda'da düzenlenen "Bulthuis Transport Event" isimli organizasyon kapsamında katılımcılarla buluştu. Aktaş Holding, organizasyonda kısa bir sunum da yaptı.
 
Aktaş Eğitim Vakfı - Bursiyer Röportaj Çalışması
19.06.2018
Aktaş Eğitim Vakfı'nın sosyal sorumluluk proje çalışmalarını güncel olarak takip ediyorum. Vakfın manevi ve sürdürülebilir güçlü yapısıyla gelecek için yararlı ve uygun yatırımlar yapmayı vizyon edinmesi, her zaman örnek almam ve yapılan çalışmalara ortak olmam için teşvik olmuştur.
 
Aktaş Eğitim Vakfı'ndan Çocuklara Kodlama Eğitimi
19.06.2018
Aktaş Eğitim Vakfı, geleceğimiz olan çocukların kendilerini 'dünya vatandaşı' olarak yetiştirmelerine katkı sağlamak adına örnek bir uygulamaya daha imza attı. Aktaş Eğitim Vakfı, Açık Atölye (Maker) firması sponsorluğuyla, Aktaş Holding çalışan çocukları için 'kodlama eğitimi' düzenledi.
 
Kodlama nedir? - Açık Atölye
19.06.2018
Çağımızda elektronik devrelerin ve mekanik parçaların birleşmesiyle programlama, çok önemli bir araç haline gelmiştir. Bundan dolayı kodlama becerisi elektronik ve mekaniğe hükmetme anlamında büyük önem arz etmektedir.
 
5 Haziran - Dünya Çevre Günü
19.06.2018
İnsanın, bugün ve gelecek için çevreyi korumaya ve geliştirmeye yönelik büyük sorumluluğu vardır. Özellikle artan dünya nüfusu, hızla artan sanayileşme ve ekonomik büyüme, bilinç eksikliği gibi nedenlerle, insanoğlunun doğa üzerindeki baskısı ve müdahalesi artmaktadır.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2019 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.