E-Bültenler / 46. Sayı
Önsöz- Aktaş Holding İş Sağlığı ve Güvenliği Öncelikli Çalışmalarını Sürdürüyor
18.05.2018
Günümüz dünyasında firmalar açısından en önemli konuların başında, işyerinde uygulanan iş sağlığı ve güvenliği önlemleri ve uygulamaları geliyor. Nitekim iş yerlerinin ticari devamlılığı söz konusuyken, iş yerindeki çalışanların can güvenliğinin sağlanması ve sağlıklarının korunması da firmalar için öncelikli dikkate alınması gereken unsurların başındadır.
 
Dosya Konusu: İşletmelerde İş Sağlığı ve Güvenliği
18.05.2018
İş kazanlarının önüne geçmek ve bu konuda farkındalık yaratmak adına geliştirilen iş sağlığı ve güvenliği kavramı, günümüz dünyasında hem işletmeler hem de çalışanlar açısından büyük önem taşımaktadır.
 
Kosova Ticaret ve Sanayi Bakanı Hasani'den Aktaş Holding'e Ziyaret
18.05.2018
Kosova Cumhuriyeti Ticaret ve Sanayi Bakanı Bajram Hasani, Aktaş Holding'i ziyaret etti. Aktaş Holding'in üretim tesislerini gezen Hasani, şirkete övgü dolu sözler sarf etti.
 
Aktaş Holding 80.Yıl Paylaşım Toplantısı'na Ev Sahipliği Yaptı
18.05.2018
Kuruluşunun 80. yıl dönümü heyecanını yaşayan Aktaş Holding hem Bursa basınının hem de paydaş STK temsilcilerinin katıldığı, 'Paylaşım Toplantısı' düzenledi. Etkinlikte Aktaş Holding'in geçmişten bu yana başarı öyküsü ve gelecek hedefleri katılımcılarla paylaşıldı.
 
Sami Erol, Türkiye-Bulgaristan İş Forumu'nda Aktaş Holding'i Anlattı
18.05.2018
Aktaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı Sami Erol, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) tarafından, Türk ve Bulgar iş dünyasından 500'e yakın iş insanının katılımıyla düzenlenen Türkiye-Bulgaristan İş Forumu'nda, konuşmacı olarak yer aldı.
 
Global Liderliğe Odaklanan Aktaş Holding, Liderlerini Geliştiriyor
18.05.2018
Kurulduğu günden bu yana, sektöründe gelişimin ve yeniliklerin öncüsü olan Aktaş Holding, şirketin en önemli kaynaklarından biri olan çalışanlarına yönelik gerçekleştirdiği eğitimlere hızla devam ediyor. Aktaş son olarak, yönetici ve takım liderleri için 'Yönetim Yapı Taşları Eğitimi' gerçekleştirdi.
 
Aktaş Holding 16. Kalite ve Başarı Sempozyumu'nda Yerini Aldı
18.05.2018
Küresel düzeyde markalaşma vizyonu doğrultusunda hareket eden Aktaş Holding, KalDer Bursa Şubesi ve BUSİAD tarafından düzenlenen 16. Kalite ve Başarı Sempozyumu’na katıldı. 'Dönüşümü Yönetmek' ana temasıyla 2 gün süren etkinlikte, birbirinden değerli konuşmacılar katılımcılarla buluştu.
 
Techno Aktaş'tan Kariyer Seminerlerine Tam Destek
18.05.2018
Aktaş Holding'in Bulgaristan'daki üretim üssü Techno Aktaş, öğrencilere destek vermeye devam ediyor. Techno Aktaş, Sofya Teknik Üniversitesi Plovdiv Şubesi'nde düzenlenen "Kariyer Rehberliği, Piyasa ortamının özellikleri ve motivasyon" konulu seminere, sponsorluk desteğinde bulundu.
 
Engelleri Hep Birlikte Ortadan Kaldıracağız
18.05.2018
Engelli bireylerin hiç kimseye muhtaç olmadan yaşama hakkına sahip olması, toplumsal hayata katılımlarının sağlanması ve hayat standartlarının yükseltilmesi için çaba gösterilmesi, çağdaş toplum anlayışının önemli bir göstergesidir.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2019 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.