E-Bültenler / 45. Sayı
Önsöz: Aktaş Holding'de Süreç İyileştirme Yaklaşımı
09.04.2018
Günümüzde teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte rekabet koşullarının da değişime uğraması, işletmeleri mevcut iş yapış biçimlerini iyileştirmeye ve verimlilik çalışmalarına ağırlık vermeye yöneltiyor.
 
Dosya Konusu: 'Süreç İyileştirmenin İşletme Performansına Etkileri'
09.04.2018
İşletmeler için operasyonel ve stratejik faaliyetlerin yönetim sürecinde, verimlilik ve iyileştirme çalışmaları büyük önem taşıyor.
 
Aktaş Holding'den Automechanika İstanbul Fuarı'nda Yeni İş Bağlantıları
09.04.2018
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, otomotiv endüstrisinin dünya çapındaki en önemli buluşma adreslerinden biri olan Uluslararası Automechanika İstanbul Fuarı'nda, yeni nesil ürünleri ve geniş ürün gamıyla ziyaretçilerin beğenisini topladı. Aktaş Holding, bu yıl 12'ncisi düzenlenen fuar süresince, çok sayıda yeni iş bağlantısına imza attı.
 
Aktaş Holding 8 Mart'ta Kadın Çalışanlarını Unutmadı
09.04.2018
Aktaş Holding, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde kadın çalışanlarına yönelik son derece güzel bir organizasyona ev sahipliği yaptı.
 
Aktaş Holding İleri Teknolojili Powertech Ürünlerini İstanbul Hırdavat Fuarı'nda Görücüye Çıkardı
09.04.2018
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding hem ülkemiz hem de dünya ölçeğinde, nalbur ve hırdavat sektörüne ilişkin son teknolojilerin sergilendiği İstanbul Hırdavat Fuarı'na katıldı. Aktaş; AR-GE çalışmaları sonucu geliştirdiği, uzun ömürlü ve çevre dostu Powertech markalı endüstriyel hortum ürünleriyle ziyaretçilerden tam not almayı başardı.
 
Sami Erol'dan Genç Beyinlere Başarı Basamaklarını Tırmanma Önerileri
09.04.2018
Balıkesir Üniversitesi'nde düzenlenen 7. Aktif Zirve'18 kapsamında öğrencilerle bir araya gelen Aktaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı Sami Erol, kişisel stratejik planlamanın başarı ve mutlu bir yaşam yolundaki önemine vurgu yaptı. Erol, başarı basamaklarını tırmanırken temel amacın, 'değer yaratmak' olması gerektiğini söyledi.
 
Techno Aktaş'tan YEE Enerji Verimliliği Projesi'ne Tam Destek
09.04.2018
Aktaş Holding'in Bulgaristan'daki üretim üssü Techno Aktaş, şirketlerin iklimi korumak için aldığı önlemleri iyileştirmeyi amaçlayan Young Energy Europe (YEE) projesinde yer alarak, enerji verimliliğinin artırılmasına yönelik çalışmalara destek verdi.
 
23 Nisan Kutlama Mesajı
09.04.2018
Aktaş Holding olarak, geleceğimizin en önemli hazinesi olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyor; başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, tüm aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi saygıyla yad ediyoruz.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2019 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.