E-Bültenler / 43. Sayı
Önsöz: Aktaş Holding Teknoloji Yatırımlarıyla Geleceğini Şekillendiriyor
16.02.2018
Teknolojide yaşanan baş döndürücü gelişmeler ve değişken müşteri talepleri, firmaları da bu değişime adapte etme ve beklentilere etkin yanıt verebilme noktasında, ciddi bir tetikleyici unsur olarak karşımıza çıkıyor.
 
Dosya Konusu: Teknolojiye Yatırımların Rekabete Etkisi
16.02.2018
Küresel rekabetin her geçen gün arttığı ve şekil değiştirdiği günümüz iş dünyasında, teknoloji ve AR-GE faaliyetlerinin kuruma entegrasyonu, firmanın geleceği açısından büyük önem taşımaktadır.
 
Aktaş Holding 2018'de OEM Payını Yüzde 30'a Çıkarmayı Hedefliyor
Aktaş Holding, şirketin 2017 yılı performansını değerlendirmek ve ileriye dönük yol haritasını çıkarmak üzere gerçekleştirdiği 2018-Stratejik Plan Değerlendirme Toplantısı'nda; aftermarket sektör liderliği, 100'den fazla patent / faydalı model ile bu alanda inovasyon liderliği, AR-GE Merkezi'nin aktif yönetilmesi ve OEM payının yüzde 30 seviyesine ulaştırılması gibi güçlü hedefleri açıkladı.
 
Tekno Aktaş'tan Duyarlılık Örneği
15.02.2018
Global ölçekte faaliyet gösteren Aktaş Holding'in Bulgaristan'daki üretim üssü olan Tekno Aktaş, ülkede gerçekleştirdiği başarılı çalışmaların yanı sıra, sosyal sorumluluk faaliyetleriyle de örnek olmaya devam ediyor.
 
Aktaş Holding ABD'deki HDAW Fuarı'nda Yenilikçi Ürünleriyle Boy Gösterdi
15.02.2018
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, 22-25 Ocak tarihlerinde ABD'nin Las Vegas kentinde düzenlenen Heavy Duty Aftermarket Week (HDAW) Fuarı'nda, AR-GE çalışmaları sonucu geliştirdiği yenilikçi ve katma değerli ürünlerini, dünyanın dört bir yanından gelen sektör temsilcilerinin beğenisine sundu.
 
Techno Aktaş'tan Türkiye Çıkarması
15.02.2018
Techno Aktaş çalışanları, geçtiğimiz günlerde düzenlenen organizasyon kapsamında Türkiye'ye gelerek, Aktaş Holding tarafından gerçekleştirilen süreç değerlendirme ve paylaşım toplantılarına katıldı.
 
Aktaş Holding Powertech Markasıyla 2018'de Hedef Büyüttü
15.02.2018
Hayata geçtiği günden bu yana sektör arenasındaki hızlı yükselişini sürdüren Powertech markası için Aktaş Holding çalışanları, 2018'e merhaba pastası keserken, başarılı geçen bir yılın mutluluğunu da doyasıya yaşadı.
 
9 Şubat-Dünya Sigarayı Bırakma Günü
15.02.2018
Dünya üzerinde yaşayan insanların sağlığını tehdit eden en önemli etkenlerden biri sigara kullanımıdır. Sigaranın içerisinde, vücut için zehirli ve kanser yapıcı, 4000'den fazla kimyasal madde bulunmaktadır.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2019 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.