E-Bültenler / 42. Sayı
Önsöz: Aktaş Holding sürekli iyileştirme kültürü ile geleceği şekillendiriyor
11.01.2018
21. yüzyıl dünyasında; sosyal, ekonomik ve teknolojik alanda meydana gelen hızlı değişimler, pazarların da hızla küreselleşmesine ve global rekabet yapısının hem yapısal, hem de boyutsal yönden değişimine yol açmıştır.
 
Dosya Konusu: Süreç iyileştirme
11.01.2018
Hızla küreselleşen yenidünya düzeninde, rekabet her alanda çok yoğun bir şekilde yaşanıyor. Global pazarlarda sürdürülebilir bir büyüme yakalama ve müşteri memnuniyeti sağlamak oldukça önemli hale geldi.
 
Aktaş Holding'e Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'ndan AR-GE Merkezi belgesi
11.01.2018
AR-GE ve inovasyon çalışmaları sonucu, küresel piyasalara katma değerli ve yenilikçi ürünler sunan Aktaş Holding, AR-GE alanında gerçekleştirdiği etkin ve sürdürülebilir çalışmalarının karşılığı olarak; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'ndan AR-GE Merkezi Belgesi almaya hak kazandı.
 
Şahap Aktaş üniversite öğrencileriyle buluştu
11.01.2018
Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tarafından düzenlenen 'İş Dünyasıyla Söyleşiler Serisi -1' etkinliği kapsamında, üniversite öğrencileriyle bir araya gelen Aktaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Şahap Aktaş, iş hayatındaki tecrübelerini ve Aktaş Holding'in bugünlere geliş öyküsünü öğrencilerle paylaştı.
 
Aktaş Holding'den sanayi - üniversite işbirliğine örnek katkı
11.01.2018
Aktaş Holding, nitelikli bireylerin topluma kazandırılması adına eğitim kurumları ve üniversitelerle yaptığı çalışmalara devam ediyor. Aktaş Holding bu kapsamda, Bursa Teknik Üniversitesi ile önemli bir işbirliği protokolüne imza attı.
 
Sami Erol'dan aile şirketlerinde kurumsallığa geçiş için önemli mesajlar
11.01.2018
Aktaş Holding'in Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı Sami Erol, SİLİVRİSİAD'ın düzenlediği Küresel Rekabet ve Yeni Trendler Zirvesi'nde, aile şirketlerinde kurumsallığa geçişle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
 
Aktaş Holding süreç değerlendirme toplantılarıyla 2018 hedefini ortaya koydu
11.01.2018
Aktaş Holding tarafından gerçekleştirilen 'Süreç Gözden Geçirme Toplantıları' kapsamında, şirket bünyesindeki tüm birimlerin 2017 performansları, yeni yıl hedefleri ve şirketin geleceğe dair beklentileri masaya yatırıldı.
 
Aktaş Holding yeni yılı çalışanlarıyla birlikte kutladı
11.01.2018
2017 yılı boyunca yine sektöründe birçok başarılı çalışmaya imza atan Aktaş Holding, Bursa Organize Sanayi Bölgesi'ndeki tesislerinde çalışanlarına yönelik özel bir yılbaşı eğlencesi düzenledi.
 
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlu olsun
11.01.2018
Günün hemen her saatinde haber peşinde koşarak, zor şartlar altında görevini yerine getirmeye çalışan, halkın talep ve beklentilerini yansıtarak önemli bir kamu görevini yerine getiren basın mensupları, demokrasinin önemli yapı taşları arasındadır.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2019 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.