E-Bültenler / 41. Sayı
Sami Erol Önsöz: Aktaş Holding, Değişime Odaklanarak Sürdürülebilir Büyümeyi Hedefliyor
22.12.2017
Günümüz dünyasında çok hızlı bir değişim ve dönüşüm süreci yaşanıyor. Küresel rekabet ortamı da her geçen gün artıyor.
 
Dosya Konusu: Kurumsal Değişim Kültürü ve Sürdürülebilir Büyüme
22.12.2017
Günümüz dünyasında küresel rekabet şartları da değişmeye başladı. Hızla gelişen teknoloji ve yönetim şekilleri karşısında, kurumlar artık fark yaratarak ve kaliteli hizmet sunarak ayakta kalmak zorunda.
 
Aktaş Holding'e Yenileşimde Liderlik Ödülü
22.12.2017
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, BUSİAD tarafından düzenlenen ve kentteki kurumların, yenileşim süreçlerini içselleştirmelerine ve yenileşimi yönetebilmelerine destek olmak amacıyla gerçekleştirilen 'Bursa Yenileşim Ödülü'nde, 'Liderlik' kategorisinde ödüle layık görüldü.
 
Sami Erol'dan Uludağ Üniversitesi Öğrencilerine Kalite Eğitimi
22.12.2017
Uludağ Üniversitesi Kariyer Merkezi tarafından düzenlenen etkinlik kapsamında, mühendislik bölümlerinde okuyan öğrencilerle bir araya gelen Aktaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı Sami Erol, öğrencilere hem Aktaş Holding’i tanıttı; hem de kalite yönetimi ile ilgili faydalı bilgiler paylaştı.
 
Aktaş Holding Automechanika Çin Fuarı'nda Yenilikçi Teknolojilerini Sergiledi
22.12.2017
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding; 29 Kasım - 2 Aralık tarihleri arasında Çin'in ev sahipliğinde gerçekleştirilen ve sektörün en büyük buluşma adreslerinden biri olarak nitelendirilen Automechanika Shanghai (Şangay) Fuarı'nda, AR-GE çalışmaları sonucu geliştirdiği yenilikçi teknolojilerle, ülkemizi en iyi şekilde temsil etti.
 
Agritechnica 2017 Hannover Fuarı'nda Airtech Ürünlerine Tam Not
22.12.2017
Almanya'nın ev sahipliğinde iki yılda bir düzenlenen ve tarım sektörüyle ilgili en büyük fuarlardan biri olarak kabul edilen "Agritechnica 2017 Hannover" fuarında, iş makineleri ve dingil üreticileri, Aktaş Holding'in küresel markası Airtech ürünlerinin takılı olduğu ürünlerini sergiledi. Fuar kapsamında Aktaş Holding, mevcut müşterileri ziyaret edip, potansiyel pazarları da görme fırsatı buldu.
 
Aktaş Eğitim Vakfı - Röportaj Çalışması
22.12.2017
Aktaş Eğitim Vakfı'nın eğitim hayatıma çok önemli katkılar sağladığını söyleyebilirim. Maddi yönden sağlanan destek sayesinde, derslerime ve sorumluluklarıma daha fazla vakit ayırabildim. Bu yüzden, hayallerimi gerçekleştirme noktasında bana sağladığı katkılardan ve bugünkü konumuma ulaşmama yardımcı olmasından dolayı Aktaş Holding'in hayatımdaki yeri her zaman farklı olacak.
 
Aktaş Holding'den Ukrayna'da Önemli İş Bağlantıları
22.12.2017
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding; Ukrayna'da düzenlenen "TIR 2017 Fuarı" kapsamında, bölgede hem mevcut müşterileriyle olan ilişkilerini güçlendirdi; hem de yeni iş bağlantılarına imza attı. Aktaş Holding; Ukrayna temasları çerçevesinde, bölge pazarının güçlü firmalarından Vladıslav Comp. ve Irbıs-Auto firmalarıyla, küresel markası Airtech ürünlerine dair yenilikler, marka yapısı ve teknik bilgilerin paylaşıldığı, verimli geçen toplantılar gerçekleştirdi.
 
3 Aralık Dünya Engelliler Günü
22.12.2017
Dünya nüfusunun yaklaşık yüzde 15’i, yani 1 milyardan fazla kişi; çeşitli nedenler dolayı bazı yetilerini kaybetmiş (Engelli) durumdadır.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2019 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.