E-Bültenler / 4. Sayı
Aktaş Holding Personeli Deklanşöre Bastı
16.10.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding'in bünyesinde yer alan yaratıcı personel kadrosu, kendi aralarında başlattığı yeni bir girişimle, fotoğrafçılığa ilgi duyan çalışma arkadaşlarının yararlanabileceği, 'Aktaş Fotoğrafçılık Kulübü'nün temellerini attı.
 
Sami EROL-Önsöz
27.10.2014
 
E Bülten - Çalışan Röportajı
03.11.2014
 
Makale - Tuğba YÜCETÜRK: Takım Çalışması ile Sürdürülebilir Verimlilik
Takımdaş Olmak Zor. Ama İyi Ekip Kurmak Daha Da Zor.
 
Makale - Rahşan İ. YORULMAZ: Köprü
Ülkemizi ben köprüye benzetirim hep. Hatta son deprem analizleriyle birlikte bir o yana bir bu yana sallanan asma bir köprüye daha çok benzetmeye başladım. Sadece fiziksel değil; medeniyetle batının, birinci dünya ülkeleriyle üçüncülerin, dinin, ırkın, enerjinin, suyun, soğuktan sıcağın, her şey için siyahı beyaza bağlayan bir bağlantı…
 
Makale - Adnan YAZICI; Verimliliğin Anahtarı: KAI-ZEN
22.10.2014
KAIZEN Japonca kökenli bir kelime olup, sürekli iyileştirme anlamına gelmektedir. Aslında hayatımızda vazgeçemediğimiz bir kural olan sürekli iyiye gitme düşüncesinin, bir anlamda iş hayatımızdaki yansımasıdır...
 
Aktaş Holding'de Standartlaştırma Dönemi
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, global arenada hizmet veren tüm Aktaş şirketlerinin organizasyon yapısında; Yönetim, İK, Kalite, Üretim, Pazarlama ve Satın alma süreçlerini, standart hale getirmek adına yeni bir çalışma başlattı.
 
Aktaş Holding ve Üniversite İşbirliği Sürüyor
03.10.2014
Aktaş Holding, Uludağ Üniversitesi ile gerçekleştirmeyi planladığı proje kapsamında; üniversitede öğrenim gören öğrenciler 6 ay boyunca, Aktaş Holding bünyesinde proje stajyeri görevini üstlenecek.
 
Aktaş Holding "Turquality" İle Vizyonunu Geliştiriyor
17.10.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, marka geliştirme programı Turquality çerçevesinde geliştirilen ve Türkiye'nin markalaşma sürecine sağladığı katkıyla birlikte, firmaların yetenek havuzlarını küresel ölçekte geliştirmesine yardımcı olan, Yönetici Geliştirme Programı'nın 11. dönem sertifika töreninde, adından başarıyla söz ettirdi.
 
Mükemmellik Konferansı'nda Sami Erol'dan Plaket
23.10.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding'in İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Erol, BTSO ve Türkiye Kalite Derneği (KalDer) Bursa Şubesi'nin işbirliğiyle düzenlenen 5. Mükemmellik İçin Sürekli İyileştirme Konferansı'na katılırken, organizasyona sponsor desteğinde bulunan firmaya da plaket takdim etti.
 
Aktaş Holding, Dünyanın En Büyük Fuarlarından Innotrans 2014' de Ülkemizi Başarıyla Temsil Etti
24.09.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, Almanya'nın başkenti Berlin'de düzenlenen Uluslararası Demiryolu Teknolojileri, Sistemleri ve Araçları Fuarı 2014’ de (InnoTrans) yer alarak, sektöründe dünya devi firmalarla gerçekleştirdiği çeşitli iş görüşmeleriyle, oldukça verimli bir organizasyonu daha geride bıraktı.
 
Aktaş Holding, GAU 2014 Atina Fuarı'ndan Umutlu Döndü
14.10.2014
Aktaş Holding, Avrupa, Rusya, Orta Asya ve Güney Amerika'da faaliyet gösteren en seçkin satın alma gruplarından birisi olan, Group Auto Union International (GAU) tarafından, Yunanistan'ın başkenti Atina'da düzenlenen ve sektörün global arenadaki seçkin tedarikçi ve üyelerinin bir araya geldiği "GAU 2014" buluşmasında boy gösterdi.
 
Sami Erol'dan AIESEC'li Öğrencilere Altın Öğütler
18.10.2014
Hava süspansiyon körüğü sektöründe Türkiye'de lider, dünyada da ilk üç firma arasında yer alan Aktaş Holding, çeşitli eğitim öğretim kurumlarında düzenlenen hemen her türlü aktivitede, öğrencilerle bir araya gelmeye devam ediyor.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2019 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.