E-Bültenler / 39. Sayı
Sami Erol / Önsöz
11.10.2017
Rekabetin hemen her alanda kendini hissettirdiği bir dünya düzeniyle karşı karşıyayız. Öyle ki sadece işletmeler değil; ülkeler ve hatta şehirler dahi birbirleriyle rekabet halinde...
 
Dosya Konusu: İşletmeler Açısından Sektörde Farklılık Yaratma
11.10.2017
Bilgi toplumuna geçişin hızlandığı günümüz dünyasında, firmalar hizmet verdiği sektörde rakiplerinden ayrışmak ve rekabette ön plana çıkmak için farklı arayışlara yöneliyor.
 
Ekonomi Bakanlığı'ndan Aktaş Holding'e Ziyaret
11.10.2017
Aktaş Holding, ihracatçı firmaların bilgilendirilmesi amacıyla düzenlenen, 'Ekonomi Bakanlığı Uzman Heyeti Ziyaretleri' kapsamında Bursa'ya gelen heyeti, Organize Sanayi Bölgesi'ndeki üretim tesislerinde ağırladı. Son derece verimli geçen görüşmelerde; Aktaş Holding'in tarihçesi, faaliyet alanları ve küçük bir işletmeden, dünyanın en büyük global oyuncularından birine dönüşme yolculuğu bakanlık temsilcileriyle paylaşılırken, daha sonrasında heyet, şirketin üretim tesislerini de yakından inceledi.
 
Techno Aktaş Çalışanları ‘Business Run Plovdiv’ Maratonunda Ter Döktü
23.10.2017
Techno Aktaş çalışanları, Plovdiv kentinde ilk kez düzenlenen ve 30'dan fazla çok uluslu şirketin, 50 ekip halinde yer aldığı, ayrıca 200'den fazla amatör sporcunun da ter döktüğü ‘Business Run Plovdiv’ maratonuna katıldı.
 
Techno Aktaş Ailesinde 'Family Day' Coşkusu
11.10.2017
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding'in, Bulgaristan'daki üretim üssü konumundaki Techno Aktaş, tüm çalışanlarını ve ailelerini, 'Aile Günü' (Family Day) organizasyonu kapsamında bir araya getirirken, yoğun katılımın olduğu organizasyonda katılımcılar, gönüllerince eğlenip stres atma imkanı buldu.
 
Sami Erol'dan Bursa İş Dünyasına Değer Katacak Hamle
10.10.2017
Aktaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı Sami Erol, kurumsal yönetim anlayışının Bursa ve ülkemiz genelinde yaygınlaşması hedefiyle önemli bir oluşum içerisinde yer alarak, "Neden Kurumsal Yönetim?" konulu, Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği Bursa İş Dünyası Buluşması'nın gerçekleştirilmesi noktasında, adeta köprü vazifesi üstlendi.
 
Aktaş'ta Stajyer Olmak
10.10.2017
Aktaş Holding'e adım attığınız andan itibaren, kafanızda hiçbir soru işareti kalmayacak şekilde, size olan candan yaklaşımlar ve karşılaştığınız profesyonellikle, yeni bir çalışandan ayırt etmeksizin karşılandığınızı göreceksiniz...
 
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı - Kutlama Mesajı
10.10.2017
Türk milletinin topyekun şekilde, büyük fedakarlıklarla ve destansı kahramanlıklarla kazandığı Cumhuriyetimizin 94. yıl dönümünü, ilk günkü coşkuyla kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2019 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.