E-Bültenler / 37. Sayı
Sami Erol / Önsöz
21.08.2017
Bilgi ve teknoloji çağında, yaşanan hızlı gelişmelerin doğal bir yansıması olarak, çeşitli değişim ve dönüşüm süreçleri de yaşanmaktadır.
 
Dosya Konusu: AR-GE ve İnovasyon Kültürünün Sektöre Kazanımları
21.08.2017
Yenilikçi bakış akış açısına sahip olup, devamlı olarak rakiplerinden farklı bir ürün/hizmet ortaya koyabilmek, hızla küreselleşen yenidünya düzeninde şirketler açısından vazgeçilmez unsurlardan bir tanesidir.
 
Aktaş Holding, Türkiye Çapındaki Bayi ve Tedarikçilerini, 'Paydaş Buluşması'nda Bir Araya Getirdi
21.08.2017
Aktaş Holding, Türkiye'nin dört bir yanında hizmet veren bayilerini, tedarikçilerini ve mevcut/potansiyel müşterilerini, Bursa’da düzenlenen 'Paydaş Buluşmaları' organizasyonunda bir araya getirdi. Gün boyu süren organizasyonda; 'Birlikte Daha Güçlüyüz' mesajı ön plana çıkarken, organizasyonda konuşan Aktaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı Sami Erol, "Tüm paydaşlarımızla, sürdürülebilirliği olan değerler inşa etme çabasındayız. Sürekli iyileştirme kültürüyle, dünyanın her yerinde var olan Aktaş Holding'in, bayi ağını da genişleterek; daha fazla kişiye ulaşması ve müşteri sadakat düzeyini sürdürülebilir kılması, şirketimizin kurulduğu günden bu yana benimsediği en temel gerekliliklerin başında geliyor" dedi.
 
Kaizen Sistemi Meyvelerini Vermeye Devam Ediyor
21.08.2017
Aktaş Holding'in, proses gelişimini hedef alarak, çalışanların da motivasyonunu artırmaya yönelik hayata geçirdiği Kaizen sisteminde, bugüne dek son derece başarılı sonuçlar elde edilirken, Aktaş Holding; mevcut sisteme katkı sağlayan çalışanlarını ödüllendirmeyi de sürdürüyor.
 
Aktaş Holding Çalışanları Önerileriyle Şirkete Değer Katıyor
21.08.2017
Sürekli iyileştirme kültürüne göre hareket eden Aktaş Holding, çalışma ortamının en iyi koşullarda sağlanması ve şirketin gelişimine katkı sağlanması adına çalışanların önerilerini dikkate almaya devam ederken, Nisan/Mayıs/Haziran içerisinde, Öneri - Devamlılık - Ramak Kala kategorilerinde başarılı olan çalışanları, düzenlenen törenle ödüllendirdi.
 
30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Mesajı
21.08.2017
Tarihimizdeki en önemli dönüm noktalarından birisi olan ve milletimizin birlik - beraberlik içerisinde, onurlu ve kahramanca vermiş olduğu üstün mücadelenin sonucunda kazanılmış olan 30 Ağustos Zaferi'nin, 95. yıl dönümünü kutlamanın büyük onuru ve sevincini yaşıyoruz.
 
Ağız ve Diş Sağlığı Eğitimi Gerçekleştirildi
21.08.2017
Çalışanların mesleki ve kişisel gelişimleri adına eğitim faaliyetlerine büyük önem veren Aktaş Holding, bu kapsamda Dt. Gökhan Yılmaz'ın katılımıyla, tüm çalışanlarına yönelik 'Ağız ve diş sağlığı bilgilendirme eğitimi' gerçekleştirdi.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2019 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.