E-Bültenler / 36. Sayı
Sami Erol / Önsöz
19.07.2017
İşletmeler açısından sürdürülebilir başarıya ulaşma noktasında, çalışanların kuruma olan aidiyet duyguları, sadakati ve kurum içinde takım olma ruhu, büyük önem taşımaktadır.
 
Dosya Konusu: Ekip Ruhunun Kurumsal Gelişime Katkıları
19.07.2017
Günümüz dünyasında hem işletmeler, hem de özel hayat açısından başarıya ulaşmak, birçok farklı parametrenin bir araya gelmesiyle ortaya çıkmaktadır.
 
Aktaş Holding Ailesi Kahvaltıda Buluştu
19.07.2017
Aktaş Holding, 'Aile Buluşması' adıyla düzenlediği etkinlik kapsamında, Bursa'daki fabrikasında görev yapan tüm çalışanlarını ve ailelerini kahvaltıda bir araya getirirken, organizasyonda; 'Birlikte Daha Güçlüyüz' mesajı verildi.
 
Ak-İzo, Ülkemizdeki Su Kaynaklarının Korunmasına Öncülük Ediyor
19.07.2017
Aktaş Holding Yapı Grubu'nda bulunan ve EPDM membran üretiminde ülkemizin ilk ve tek üreticisi olarak öne çıkan Ak-İzo, doğadaki su kaynaklarının korunması ve Türkiye’de EPDM membran kullanımının, diğer malzemelerden farkları gibi konularda farkındalık yaratılması amacıyla, DSİ Genel Müdürlüğünden üst düzey yetkililere bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi.
 
Aktaş Holding, Üniversite - Sanayi İşbirliğine Tam Destek Veriyor
19.07.2017
Çeşitli organizasyonlar kapsamında, paydaşlarıyla sık sık bir araya gelen Aktaş Holding, Sabancı Üniversitesi'nde gerçekleştirilen ve sanayide dijitalleşme ile Endüstri 4.0 ve dijitalleşme süreçlerinin, üniversite-sanayi gözüyle değerlendirildiği çalıştayda yer aldı.
 
Aktaş Holding, 'Çevreci' Yaklaşımlarının Ölçülmüş Sonuçlarını Açıkladı
19.07.2017
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, sürdürülebilir bir çevre bilincinin yaygınlaştırılması ve sürdürülebilir bir geri kazanım sisteminin kurulmasına katkıda bulunmak amacıyla, ÇEVKO Vakfı ile gerçekleştirdiği işbirliği çerçevesinde, çevre konusunda sağladığı katkıların rakamsal verilerle yer aldığı Çevresel Fayda Raporu'nu gün yüzüne çıkardı. Aktaş Holding tarafından, ÇEVKO Vakfı ile gerçekleştirilen anlaşma kapsamında; ağaç, elektrik, depolama, fosil yakıt ve su temel bileşenlerinin yer aldığı listede, hem anlaşmanın ilk gününden bu yana, hem de 2017 yılına dair elde edilen net tasarruf miktarları, güncel rakamlarla paylaşıldı.
 
Aktaş Holding'den 'Emekçi Babalara' Kutlama
19.07.2017
Özel gün ve haftalardaki duyarlı kimliğiyle ön plana çıkan Aktaş Holding, 'Babalar Günü' dolayısıyla, şirket bünyesindeki baba ve baba adayı olan tüm çalışanlarına yönelik, anlamlı bir organizasyona imza attı.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2019 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.