E-Bültenler / 35. Sayı
Sami Erol / Önsöz
17.06.2017
İşletmeler açısından müşteri memnuniyetini önceleyerek bunu sürekli kılmak, ihtiyaç ve beklentileri analiz ederken de bu süreci en etkin ve hızlı şekilde yönetebilmek, başarılı olmak için zorunlu faaliyetler zinciridir.
 
Dosya Konusu: Markalaşma
17.06.2017
İşletme açısından ürün ve hizmet süreçlerinde katma değer ortaya koymak için vizyonunu markalaşma ile şekillendirmek ve buna uygun adımlar atarken de yüzünü geleceğe dönmek, küresel bir marka oluşturma noktasında en temel faktörlerden biridir.
 
Aktaş Holding'den Rusya'daki Müşterilere 'Teknik Eğitim'
17.06.2017
Sektör arenasında gerçekleştirdiği başarılı faaliyetlerin yanı sıra; küresel düzeydeki müşterilerine yönelik eğitim faaliyetlerini de tüm hızıyla sürdüren Aktaş Holding, bu kapsamda son olarak, Rusya'daki müşterilerine ürünlerine ait detaylı teknik bilgilerin yer aldığı eğitim düzenledi.
 
Aktaş Holding, Otofest'te Adından Söz Ettirdi
17.06.2017
Aktaş Holding, Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) bünyesindeki Bursa Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin ev sahipliğinde bu yıl ikincisi düzenlenen Kariyer ve Tanıtım Günleri'nde (Otofest), öğrencilerle buluştu.
 
Aktaş Holding, Küresel Ölçekte Yatırımlara Devam Ediyor
17.06.2017
Aktaş Holding, Bulgaristan'daki üretim üssü konumundaki Techno Aktaş'ın kuruluşunun 10. yılında, önemli bir yatırım hamlesine imza atarak, Filibe kentindeki mevcut tesislerde depo işlevi üstlenecek yeni ek binayı, düzenlenen törenle hizmete açtı.
 
Ak-İzo, 40. Yapı Fuarı'nda Yenilikçi Ürünleriyle Ses Getirdi
17.06.2017
Aktaş Holding Yapı Grubu'nda bulunan ve EPDM membran üretiminde ülkemizin ilk ve lider üreticisi olan Ak-İzo, bu yıl 40'ıncısı düzenlenen Turkeybuild İstanbul Yapı Fuarı'nda, 'yeni nesil' su yalıtım çözümleri sunan Lineflex marka çevre dostu ve yenilikçi ürünlerini, 'Türk markası' gururuyla dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilerin beğenisine sundu.
 
Aktaş Holding, TAYSAD VIII. Aftermarket Konferansı’na Katıldı
17.06.2017
Sektörün en önemli buluşma adreslerinde etkin şekilde yer alan Aktaş Holding, bu kapsamda TAYSAD'ın ev sahipliğinde bu yıl 8'incisi düzenlenen, küresel düzeyde sektördeki güncel trendlerin ve yenilikçi yaklaşımların paylaşıldığı VIII. Aftermarket Konferansı'nda sektör profesyonelleriyle buluştu.
 
Yarınlarımıza Daha Yaşanabilir Bir Çevre Bırakmak Bizim Elimizde...
17.06.2017
Son yıllarda yaşanan hızlı sanayileşme süreci, plansız kentleşme, teknolojik gelişmeler ve doğal kaynakların bilinçsizce tüketilmesi gibi faktörler, içerisinde yaşadığımız doğa için çok ciddi zararlara yol açmaktadır.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2019 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.