E-Bültenler / 34. Sayı
Sami Erol / Önsöz
Çok hızlı bir değişim sürecinin yaşandığı globalleşen dünya düzeninde, işletmeler hem ulusal, hem de uluslararası düzeyde, yoğun bir rekabet ortamıyla karşı karşıya kalmaktadır.
 
Dosya Konusu: "Rekabette İleri Teknolojiye Yatırımın Avantajları"
22.05.2017
Endüstri 4.0'ın hemen her platformda sıklıkla karşımıza çıktığı şu dönemde; bilgi ve teknoloji öncelikli gelişim stratejileri benimseyen ve yatırımlarını bu alanlara kaydıran firmaların, rakiplerine göre çok ciddi avantajlar sağladığı da çok sayıda örneğiyle karşımıza çıkıyor.
 
Ak-İzo, Rusya Yapı Fuarı'nda Son Teknoloji Ürünleriyle İlgi Odağı Oldu
Aktaş Holding Yapı Grubu'nda bulunan ve EPDM membran üretiminde, ülkemizin ilk ve tek üreticisi olarak öne çıkan Ak-İzo, Rusya'nın ev sahipliğinde bu yıl 23'üncüsü gerçekleştirilen ve yapı sektöründe dünyanın en büyük organizasyonlarından biri olarak gösterilen Moskova Mosbuild 2017 Fuarı'nda, son teknolojiye sahip yenilikçi ve katma değerli ürünlerini sergiledi.
 
Aktaş Eğitim Vakfı, Orhaneli'deki Geleneksel Fotoğraf Yarışması ile 'Kaybolan Meslekleri' Gün Yüzüne Çıkardı
22.05.2017
Aktaş Eğitim Vakfı'nın, faaliyet alanlarından biri olan toplumsal kültüre destek çalışmaları kapsamında hayata geçirdiği ve Orhaneli İlçesi ile çevre köylerde yaşayan çocuklarla gençlerin, fotoğraf sanatına olan ilgilerinin artırılması ve kişisel gelişimlerine katkı sağlanması hedefiyle bu yıl 2'ncisi düzenlenen Fotoğraf Yarışması'nda, yine birbirinden güzel kareler ortaya çıktı. Aktaş Eğitim Vakfı tarafından, tüm dağ ilçeleri genelinde yaygınlaştırılarak geleneksel hale getirilmesi amaçlanan ve bu yıl 'Kaybolan Meslekler' temasıyla düzenlenen yarışmada dereceye giren 14-18 yaş grubundaki öğrenciler, Orhaneli'de Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu'nun da katılımıyla düzenlenen ödül töreniyle ödüllerine kavuştu.
 
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun
22.05.2017
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, bu vatan için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve saygıyla anıyor; tüm gençlerimizin ve milletimizin bu özel gününü yürekten kutluyoruz.
 
Ak-İzo, 4. Sürdürülebilir Su Kaynaklarına Değer Katıyor
22.05.2017
Aktaş Holding Yapı Grubu'nda bulunan ve EPDM membran üretiminde, ülkemizin ilk ve tek üreticisi olarak öne çıkan Ak-İzo, sürdürülebilir su kaynaklarının korunmasına yönelik hemen her platformda etkin şekilde yer alırken; bu doğrultuda "Su ve Barış" ana temasıyla bu yıl 4.'sü düzenlenen ve sürdürülebilir su kaynaklarının korunması ve geliştirilmesi konularının, farklı yönleriyle tartışıldığı İstanbul Uluslararası Su Forumu'na katıldı.
 
Aktaş Holding, 14 Mayıs'ta Anneleri Unutmadı
22.05.2017
Özel gün ve haftalardaki duyarlı kimliğiyle ön plana çıkan Aktaş Holding, 14 Mayıs Anneler Günü dolayısıyla, anne ve anne adayı olan tüm kadın çalışanlarına yönelik, anlamlı bir organizasyona ev sahipliği yaptı.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2019 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.